Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha napközben hőemelkedésem van, lehet jele a terhességnek? fórum

Ha napközben hőemelkedésem van, lehet jele a terhességnek? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2012. febr. 15. 16:05

talán buta kérdés, meg nem tudom, van-e erre vki, de felteszem:


[link]


lehetett a 21. napon a beágyazódás?

62. marcsika19 (válaszként erre: 61. - 2a44b32e51)
2010. jún. 29. 23:32
Helló csillagvirág11! Szerintem vegyél egy tesztet, ha pedig az sem mutat semmit akkor menjél a nőgyógyászhoz! Lehet hogy tényleg kisbaba van a dologban! Én még új vagyok itt , de lehet hogy másnak is ez lenne a véléménye. Én pedig kisbabát szeretnék a párommal,2 hónapja kezdtük el. De eddig semmi. A menszeszem helyett valami barna jött belőlem,kb. 5 napig, de én se mentem el a nőgyógyászatra. Ma egy kicsit rosszul lettem, és még hőemelkedésem is volt.Ma csináltam egy tesztet ami negatív lett sajnos. Volt egy tesztem ami pozitív volt, de ennek már egy hete és azóta mind negatív. Mostmár tényleg nem tudom hogy mit higyjek, Valaki segítsen nekem!!! Köszi
2010. máj. 27. 12:35

Sziasztok! Látom régóta nem járt itt senki:(. Segítene valaki???? Jövő héten kellene megjönnie és most 37,4 a hőemelkedésem, egész nap az van. (Tudni kell még rólam, hogy alapból hőemelkedős típus vagyok, amit nem tudnak mitől, de ez olyan 37 szokott lenni, de normál 36,3.-ra is lemegy időnként).

No szóval most 37,4 a hőemlekedésem, esetleg lehetek terhes? nem túl sokszor voltam egyóütt a párommal, akkor is használtunk óvszert+hüvelytabit. Szerintetek lehetek mégis az???

2009. dec. 11. 14:02
NEM
59. szemmelver (válaszként erre: 58. - B.Timke)
2009. febr. 13. 07:57
menj orvoshoz, ennek semmi köze sem a terhességhez, sem cisztához
2009. febr. 13. 07:51

Sziasztok!

adjatok nekem tanácsot légyszi: 4. napja késik a mensim. a tesztem ma reggel negatív volt. a hőm folyamatosan fent van 37,4-en. már teljesen kivagyok! Ha nem baba, akkor valami bajom van?! ciszta okozhat ilyet??

57. bszsz (válaszként erre: 56. - Ritamoto)
2009. jan. 26. 19:37

Köszi a választ. Most már ahogy további anyagokat olvasok, ott mindenhol reggeli mérésnél írják azt, h 37 fok. Nekem pedig csak délután megy fel ennyire a hőm. Tehát semmi esély. De sebaj, majd legközelebb, még úgyis csak kezdő vagyok :)

Neked nagyon nagyon drukkolok!!!

56. ritamoto (válaszként erre: 55. - Bszsz)
2009. jan. 26. 18:15

Én amúgy sose mértem hőmet, csak akkor valahogy olyan furán éreztem magam, és eszembe jutott egy reggel hogy megmérem, mikor bementem dolgozni.És utána minden nap megmértem.A ciklusom se volt akkoriban valami szabályos, mégis a 2. hónapban sikerült akkor a baba.Most meg több mint egy éve semmi.:-(

..én is szorítok neked!:-)

55. bszsz (válaszként erre: 54. - Ritamoto)
2009. jan. 26. 17:58
drukkolok! nekem sajna nem sok esélyem van rá, h baba legyen, mert múlt héten megvolt a mensim. most szeretném kiismerni magam és a szervezetem. de valahogy nem akar úgy működni ez a hő, ahogy a nagykönyvben meg van írva :(
2009. jan. 26. 17:47

Sziasztok !

Nekem a hőemelkedés volt először gyanús, mikor terhes lettem.Napközben is 37,2 volt.

Most is erre várok...

53. bszsz
2009. jan. 26. 16:43

Sziasztok!

Nagy kérdésem lenne :)

Szerintettek hogy működik ez a hőemelkedés dolog?

Nekem már lassan 2 hete napközben 37 fok felett van a hőmérsékletem (ébredéskor alacsonyabb). Azonban múlt héten megvolt a mensi, tehát nem valószínű, h baba lenne a dologban. De mensinek már 5 napja vége, és még mindig fenn van a hő. Mikor esik le? Vagy csak a reggeli mérés számít? Napközbeni hőmérséklet nem?

52. 8403e033b4 (válaszként erre: 51. - 3530c3fcb5)
2009. jan. 7. 19:01
Köszi. Majd kiderül. Nekem alapból is picit magasabb a hőm, így ez a 37, 2 akár jele is lehetne, nem tudok róla, hogy bármi vírus fertőzésem lenne. Na jó a fejem az fáj.
2009. jan. 7. 18:38
Igen nekem is volt hőemelkedésem. 37-ig ment fel max.
2009. jan. 7. 18:32

Sziasztok!


Én is itt vagyok a bizonytalanságba. 37, 2 volt ma a hőm, kezdett idegesíteni a dolog, mi a bajom. Persze a levegőben ott lóg a baba híre is, mág kb. 6 napot kell várnom, akkor kellene megjönni. Ha addig se, akkor hétfőn én is csináltatok egy tesztet. Igaz, akkor még csak 2 hetes lenne, de ilyenkor ólomlábakon jár az idő. Mikor érdemes orvoshoz menni szerintetetek, korai pozitív teszt után? Annyi félét hallani.

2008. júl. 7. 19:30
Igen!
48. Apropo
2008. ápr. 27. 11:58
Szia! És folyamatosan, egész nap hőemelkedésed volt, vagy időnként le is ment 37 alá?
2008. ápr. 9. 20:13
Nekem mind a két gyerkemmel három hónapos terhességig volt hőemelkedésem. Nem tudom, hogy lehet-e a terhesség jele, de nálam így volt
2006. szept. 12. 22:00

Halika!

Jelentem, eddig a párom "álma" nemjött be !!!! :)

2006. szept. 12. 14:01

Sziasztok!

Elképzelhető dolog, nálam például pont így zajlott le, hogy belázasodtam egy kicsit és elkezdett folyni az orrom. Azt hidtem, hogy megfázás és sajnos vettem is be anti-biotikumot 1 napon keresztül, de hál'istennek az AFP nem mutatott ki semmi rendellenességet a picimnél.

2006. szept. 10. 17:08

Helloka!

Megcsináltam egy másik tesztet, ami negatív lett :(

Közben a párom "álmot látott", agykontrollal megtudta,hogy tényleg nem vagyok terhes, és 12-én megjön...hát,most erre mit mondjak? :-O

Kíváncsi vagyok.... Szándékomban áll leállni vagy 2 hónapra, pihenni (Zoli szerint edig sem vetettem magam bele nagyon )fogyni...

Csókok mindenkinek, és szurkulok a többieknek, majd még jövök

43. 497f15547f (válaszként erre: 41. - _kleo_)
2006. szept. 8. 18:55
Köszi kleo! Zazuval folyamatosan tartom a kapcsolatot, nem kis derűt okozva neki a tesztelés mikéntjről...
42. 497f15547f (válaszként erre: 40. - 497f15547f)
2006. szept. 8. 18:53

NA SZÓVAL SEMMIT NEM MUTATOTT KI,MÉG A TESZTCSÍK SEM JELENT MEG szóval nem tudom,hogy most ez jó vagy nem jó jel... annyi biztos, hogy szegény teszt belefulladt a tesztelendő anyagba :-/


Zolek ma vesz másikat,és hplnap reggel megcsinálom a tesztet.

A hasam már nem fáj, nem pecsételek és érzékenyek a melleim.. ennyi.

41. _kleo_
2006. szept. 8. 18:51
Ez azt jelenti, hogy 1 csokod lett, vagy hogy 1 sem? Hibas volt a teszt? Azert par nap mulva probald ujra, ha extra hosszu ciklusaid voltak hatha... :) Tovabbra is megy a drukk!
40. 497f15547f (válaszként erre: 38. - _kleo_)
2006. szept. 8. 18:50

Halika!

Elmentem tesztet venni,megcsináltam a tesztet, ami..... eredménytelen lett, azaz nem sikerült a teszt, SEMMIT

39. zazuka (válaszként erre: 38. - _kleo_)
2006. szept. 8. 15:50

Szia, megbízható forrásból tudom, hogy ma megy el tesztet venni :)

Piroska továbbra sincs a képben, tünetek se, szóval remélem a teszt megmondja az igazságot.

38. _kleo_
2006. szept. 8. 14:23

Mamba, ma teszteltel? Folyamatosan megy a drukk!


En 13 honapig szoptattam, 8 honap utan jott meg a mensim eloszor, de a fiamat egyaltalan nem zavarta.

37. norahhh (válaszként erre: 36. - Srrse)
2006. szept. 7. 10:47

Szia srrse!

Én 13 hónapig szoptattam a kisfiamat, egészen addíg nem jött meg. Aztán amikor megjött Marcell rögtön el is fordult (nem szopizott tovább) , mert állítólag a hormonok hatására megváltozik a tej íze.

Amikor először megjött, akkor aztán mennyiségben bepótolta azt a tizenhárom hónapot.

Szerintem ne idegeskedj. Majd meg fog jönni, ha beindulnak a hormonjaid.

36. srrse
2006. szept. 6. 10:14
nallam meg semmi jel az " oroszoknak " pedig mar 1 ev harom ho-ja szultem...igaz szoptatok de semmi nyoma a pirosnak. S a terhesseg jelleit sem vettem meg eszre...de remelem egyelore nem is kell
35. 497f15547f (válaszként erre: 34. - 497f15547f)
2006. szept. 6. 09:07

Ma 6-a van és még sehol a piroska.. :)

A remény hal meg utoljára.. Még várok vagy 3 napot, és utána tesztelek.

Ha negatív, akkor nem is tudom,hogy mit gondoljak, komolyan..akkor nekem fordítva működik a dolog.

2006. szept. 1. 13:39

Sziasztok Lányok!


Köszönöm a szorítást... :)

Elvileg 5-én kell megjönnie. De ez az évem úgy telik, hogy késik 10 napokat..egyedül a múlt hónap volt tökéletes ebből a szempontból.

Aztán az is van, hogy nekem uazok a tüneteim mindkét esetben.

Vinivel voltam terhes (csak még nem tudtam), Hévízre mentünk ejtőzni, és én "dugóval" voltam a vízben, meg éjjelre "becsomagoltam" magam, mert mindig attól féltem,hogy beüt a "piroska".

Mikor hazajöttünk, akkor csináltam tesztet, és kiderült, hogy pozitív..


Aztán még sokáig fájdogált a hasam, szóval reménykedem 1000-el...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook