Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség és / vagy szülés után megmarad a mellbimbó sötét elszíneződése, vagy "visszaáll" az eredeti színe? fórum

Terhesség és / vagy szülés után megmarad a mellbimbó sötét elszíneződése, vagy "visszaáll" az eredeti színe? (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 1. 10:56

Szerintem attol is fugg hogy kinek milyen a bortipusa, a sotetebbeknek mar terhesseg elott is sotetebb (es sztem jol all nekik), en vilagos boru vagyok nagyon es sem a hasamon a hosszu csik, sem szoptatas alatt sotetebb mellbimbom nem volt/nincs (mert most is szoptatok), de mindenkinek olyan szinu lesz es olyan szinu ami illik hozza, sztem nem tabu a tema, de egy szoket sosem fogsz sotetebb bimboval latni es aki meg barna annak jol is all:)


Es tenyleg nem ez a fontos babavaraskor.


Sot, nem beszolaskent de a baba fejkormerete sem jelenti azt hogy akkora marad a huvely...(ezt a masik tudasbazis kerdesedre)


Ahogy a ferfiaknak is van kisebb es nagyobb nemiszervuk, ugy egy akar nem szult no (mint te), lehet tagabb, ne ezzel vigasztald magad hogy: uristen, meg jo hogy nem szultem mert azok akik mar szultek, hajajj!!! (ezt a cikkedre).


Latom erdekel minden a temaval kapcsolatban de hidd el hogy nemelyik mar szult nonek rozsasabbak a szemeremajkai is mint egy nem szultnek, a "varrasszelesseg" miatt, szoval nem egy visszalepes a terhesseg/szules hanem inkabb egy kiteljesedes, es csak ekkor fejezodik be teljesen a nemi szervek erese is, sokaknak pont a szules utan (mindegy huvelyi vagy csaszar) lesz rendszeres mensijuk vagy nagyobb orgazmusuk.

2012. febr. 19. 14:30

Szia!

Nekem sem színeződött el, érdekes...

de látom másnál is volt ár így.

ugyanolyan minden mint előtte, igaz én nem szoptattam és nagyon korán szültem.

Nekem a hasamon a csík se se alakult ki, és a köldököm se fordult kifelé.

Szerintem is kérdezz nyugodtan, terhesség előtt engem is minden ilyesmi foglalkoztatott, és inden nő fejében megfordul szerintem :)

Amellett hogy persze az a legfontosabb hogy a babánk egészséges legyen miért ne érdekelhetne minden más lényegtelennek tűnő mégis fontos dolog..

2012. febr. 19. 14:01
Nekem el se színeződött :) 25 hónapig szoptattam, és az állaga is visszaállt, olyan mint előtte
2012. febr. 16. 21:25

A színe visszaáll, viszont az állaga más lesz.

Puhább, löttyettebb, és lógóbb. Még így is, hogy volt a cickómban implantátum.

17. Lara1984 (válaszként erre: 15. - Darcy73)
2012. febr. 14. 01:19

A te válaszod is nagyon köszönöm!

Mielött még feltettem volna ezt a kérdést, már akkor tudtam, hogy egy-két "sokat tapasztalt" ember majd beszól nekem emiatt, de nem érdekelt. Én anyámtól sajnos az égadta világon semmit sem tudtam meg a terhességgel & gyerekszüléssel kapcsolatban, a világnak e zuga meg még mindig álszent, prüd & itélkezö, ha valaki a nem megszokott témákat a nem megszokott módon feszegeti - a hoxának pedig épp az a(z egyik fö) feladata, hogy babás témákban felvilágosítást nyújtson.

16. Lara1984 (válaszként erre: 14. - Depianyu)
2012. febr. 14. 01:10

Válaszod nagyon köszönöm!

"Az élet természetes mozgatórugója a kíváncsiság, és addig jó, amíg valaki érdeklődik és kérdez." - ezzel a kijelentéseddel teljes mértékben egyetértek!

2012. febr. 8. 07:51

Szerintem sem kell kikezdeni a fórum témát felvetőt...sajnos ez általános itt mostanság a Hoxán (meg az életben is),hogy az emberek marják egymást. :(((

Engem pl.zavar a sötét bimbóm,nem tartom szépnek,de természetesen nem tartom tragédiának és nem ezzel vagyok elfoglalva.Nem véletlenül vállaltam a 3.babát is,nagyon jól tudom mivel jár a terhesség,szülés,szoptatás,gyereknevelés.Sajnos vannak negatív oldalai is-aki mást mond hazudik-de mindenképp megéri.(Én is vesztettem már el babát,sajnos.)

14. depianyu (válaszként erre: 1. - Lara1984)
2012. febr. 7. 11:52

Én nem szeretem, ha valakit már a kérdése alapján elítélnek. Az élet természetes mozgatórugója a kíváncsiság, és addig jó, amíg valaki érdeklődik és kérdez.

Igen, eltűnik. Nekem egy kislányom van, most múlt 4 éves. Több mint két éven át szoptattam és örömmel jelentem: még a mérete is helyreállt a mellemnek, pedig azt hittem, hogy ilyen kis "szottyadtka" marad. De egyszer csak elkezdett szépen visszaállni az eredeti állapotúra. Átlagos méretűnek vallom magam egyébként, kb. 163 cm magas vagyok és 53 kg. Csak a viszonyítás végett írtam.

2012. febr. 7. 02:27
Köszi a válaszokat! ♥
2012. jan. 30. 09:27
visszaáll ás a köldöktől lefelé huzodo csik is eltünik
11. homern (válaszként erre: 9. - Cooltim)
2012. jan. 29. 18:39

Én is ezért nem írtam semmit,mert az volt az első gondolatom,hogy kisebb baja is nagyobb lesz annál hogy milyen színű ,ha meg ez szempont a gyerekvállalásnál ott nincs rendben valami :D


Nekem is visszaállt a színe,a mérete az nem,nagyobb maradt.De valahogy sosem jutott eszembe ezen gondolkozni,a páromat sem érdekelte a dolog,a babával járt és kész :)

2012. jan. 29. 18:16
ne aggódj, visszaáll az eredeti színére!
2012. jan. 28. 23:10

Szerintem itt nem azzal van a gond, h azok a nok, akik mar szultek es "tudjak a valaszt", azok esetleg nem vallalnak magukat, vagy ez tabu tema lenne szamukra! Meg csak nem is ciki, hidd el!

Amikor en elolvastam a forum kerdeset, tudtam volna valaszolni Neked, de azon megsertodtel volna, ha leirtam volna az elso gondolatomat ide.

Azok a nok, akik mar szultek, tisztaban vannak vele es tudjak, h nem ez a legfontosabb kerdes egy Baba szuletesekor, sem utana!!!

A legtobb nonek az a fontos, h a gyermeke egeszseges, tudja - e szoptatni az eppen kicsit elsotetedett mellbimbojaval es minel JOBB Edesanya legyen!!!

Ha itt most tobben azt irtak volna, h nem all vissza az eredeti szine a mellbimbodnak, ugy marad... Akkor mi van?! Nem szulsz gyereket inkabb? Vagy mi???!!!

Ha ilyeneken torod a fejed gyermekvallalas elott, akkor raersz meg vele - szerintem!

A kerdesedre a valasz: igen, visszaall az eredeti gyonyoru szine es - egy esetleg odaado -az Edesapat sem fogja zavarni ez. Nalunk legalabbis nem volt ez ilyen fontos kerdes.


Inkabb abban kell bizni, h egy egeszseges babanak adj eletet!!!

Nekem van egy 2 es fel eves kislanyom, sajnos hetfon volt egy korai vetelesem. En annak orultem volna, ha megmarad a babam egeszsegesen - nem foglalkoztatott, h milyen lesz a mellbimbom, mekkora lesz majd a hasam, mennyit fogok hizni stb, stb.!

Sok sikert!

8. Lara1984 (válaszként erre: 7. - Darcy73)
2012. jan. 28. 22:16

Örülök, hogy visszaáll az eredeti szín! ☺ Szülés után mennyi idöre történik ez?

Mellesleg érdekes, hogy míg minden olyan nöt érint a téma, aki terhes volt/szült, addig csak nagyon kevesen írnak a fórumba. Úgy látszik, ciki kérdést tettem fel, "tabutémát" boncolgatok, amiröl sokak szerint "nem illik" beszélni!(?) Én mindenesetre szeretném tudni a választ, így továbbra is várom a magukat vállalni merö nök válaszát!

2012. jan. 28. 05:39
Visszaáll.Már 2x szültem,tök ronda sötét lett,de később normális színűvé változott.Most megint babát várok,megint sötét...engem nagyon zavar,semmiképp sem tartom szépnek,de a páromat nem zavarja.
2012. jan. 28. 01:37

Igencsak tartok attól, hogy majdani terhesség esetén -elkerülhetetlenül- megbarnul a mellbimbóm & bimbóudvarom... :-(


A férjeteket / párotokat mennyire zavarta ez az elváltozás (ha zavarta)?

5. Lara1984 (válaszként erre: 2. - Nagyon genyó)
2012. jan. 28. 01:30
"Elvileg" állt vissza nálad, vagy ténylegesen is? :-)
4. Lara1984 (válaszként erre: 3. - Honeywald)
2012. jan. 28. 01:28
Nem szültem (még); ezért tettem fel a kérdést.
2012. jan. 28. 01:20
nagyon sötét lett? nekem még nincs gyerekem, de én is hallottam ám...mennyi idő után kezd el sötétedni?
2012. jan. 28. 01:18
Visszaáll elvileg!Engem is zavart....:)
2012. jan. 28. 01:11
Terhesség és / vagy szülés után megmarad a mellbimbó sötét elszíneződése, vagy "visszaáll" az eredeti színe?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook