Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség alatt ízületi gyulladás kezelése fórum

Terhesség alatt ízületi gyulladás kezelése (beszélgetős fórum)


2021. máj. 29. 11:03
Köszönöm a vàlaszokat, igyekszem a màsik oldalamon aludni, a fèrjem megmasszirozta ès tornàztatom! :))
2021. máj. 25. 17:00

Szia, jobbulást!

Nagy "váll problémás" vagyok.

Nekem legtöbbet az segít, ha megmasszírozzák. Vagy a férjem esküszik a melegítő párnára, de az gyulladásnál nem jó. (Jó lenne tudni, hogy begyulladt vagy beálltak az izmok). Sima izomfájdalomra jó.

Valamint - amíg tűrhető a fájdalom - kimozgatni is érdemes.

Elfekvéskor szokott segíteni.


Ha sima fájdalomcsillapítót veszel be, amit ilyenkor is szabad, az is használhat.

Remélhetőleg pár nap alatt rendeződik.

Próbálj meg nyújtózkodni, mert az elfekvéstől a rossz testhelyzet miatt összehúzódnak az izmok és az okozhat ilyet. Nekem legalábbis sokszor megváltás, ahogy érzem, hogy a karom előrenyújtásakor a vállam, lapockám is "nyúlik".

2021. máj. 25. 10:03

Egyeztess a nogyogyaszoddal. Nekem a csukloim voltak durvan begyulladva, nekem az utolso hetekben engedte a doki, hogy egyszer-egyszer voltarent kenjek ra.

Ami nagyobb gaz volt, hogy nem mult el a szulessel, csak mikor mar nem volt anyatejes a kisfiam (viszont akkor egyik naprol a masikra elvagtak), es volt, hogy egy bogre teat sem tudtam felemelni, nemhogy a gyereket.

4. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 1. - 9a23640872)
2021. máj. 25. 08:26
Nekem az rémlik, hogy terhesség alatt nem lehet semmi kámforossal kenegetni magad. Esetleg néz meg a kiszemelt krém betegtájékoztatóját a neten.
3. 9a23640872 (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2021. máj. 25. 07:52
Köszi
2. Amaunet (válaszként erre: 1. - 9a23640872)
2021. máj. 25. 00:12

Szia!


Szerintem kösd fel a karod, ne mozgasd, kíméld a vállad! Alváskor pedig használd úgy a párnát, hogy a válladon ne legyen terhelés!

2021. máj. 24. 14:55

Sziasztok

35 hetes vagyok és begyulladt a vállizületem mert csak az oldalamon tudok aludni.

Mivel kenhetem be? Gyógynövényesekkel, kámforossal szabad?

Nagyon fáj, alig bírom megemelni a kezem. :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook