Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesnaptár - 5 hetes terhesség fórum

Terhesnaptár - 5 hetes terhesség (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Terhesnaptár - 5 hetes terhesség

2007. ápr. 18. 15:04
:-) Aranyos tőled, köszönöm.
13. panna77 (válaszként erre: 12. - Mandula77)
2007. ápr. 18. 15:00
Igenis! Igyekezni fogok, pénteken meg a vizsgálat után jelentkezem! KÖSZÖNÖM!
2007. ápr. 18. 14:42

Figyelj,

amivel most a legtöbb bajt okozhatod a picurnak, az ez a felesleges idegeskedés amit most csinálsz.

Tudom, hogy nagyon nehéz és döcögnek a napok még péntekig de fontos, hogy ne stresszelj!

Én a múlt hétig végig barnáztam, most vagyok 9 hetes és a mai napig nem eszem többet, nem hánytam és tök jól vagyok.

2007. ápr. 18. 14:37

Szia,

próbálom a pozitív gondolatokat előtérbe helyezni, de nagyon nehéz. Egy éve várok erre a pillanatra, de izgulok, hogy mi lesz a pénteki vizsgálaton, lesz-e szívverése, jó helyen van-e stb.. Tapasztalatom semmi és mindig azt gondoltam, hogy nehéz az első idő, de hát én tényleg nem érzek semmit, nem eszem többet, sem kevesebbet stb..! Hihetetlen! De azért köszönöm!

10. mandula77 (válaszként erre: 9. - Panna77)
2007. ápr. 18. 14:32

Panna,

Ne izgulj, nincs semmi baj!

A szervezeted kezd átalakulni. Nálam is volt ilyen. Attól sem kell megijedned ha esetleg mensi görcsöket érzel. Végül is 3 teszt mutatta ki a babót.:-) Nyugi!

2007. ápr. 18. 14:28

Sziasztok lányok,


egy kérdésem lenne: szerintetek normális az, hogy elmúlt a mell "fájásom"? Duzzadtabb, mint szokott, de nem érzékeny. És egyébként sem érezek semmi mást mióta három teszt is kimutatta, hogy igen, lehet, hogy jön a bébi. Lehet, hogy baj van? Akinek van tapasztalata, ossza meg velem, mert orvoshoz csak pénteken megyek (elvileg hat hetes akkor) és nagyon izgulok! Köszönöm!

2007. ápr. 18. 14:27

Sziasztok lányok,


egy kérdésem lenne: szerintetek normális az, hogy elmúlt a mell "fájásom"? Duzzadtabb, mint szokott, de nem érzékeny. És egyébként sem érezek semmi mást mióta három teszt is kimutatta, hogy igen, lehet, hogy jön a bébi. Lehet, hogy baj van? Akinek van tapasztalata, ossza meg velem, mert orvoshoz csak pénteken megyek (elvileg hat hetes akkor) és nagyon izgulok! Köszönöm!

7. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 6. - Cc759d2890)
2007. ápr. 17. 22:58

Ez nem patikai készitmény.Az orvosok nem mondják,hogy van egy ilyen vitamin is.Igaz nem is terhesvitamin.A mindenapokhoz szükséges mennyiség van benne.Egyébként jó az Elevit is.De ez más fjta készitmény amit én szedek.Ha érdekel akkor írd be a Google keresödbe,hogy :drlenkei.

Ott eltudsz olvasni róla mindent.

De láttom nálatok is megvan az eredménye a vitaminszedésnek)))))))))))

2007. ápr. 17. 21:58

Hupsz...újat mondtál. erről még nem is hallottam.De a nőgyógyászom sem sorolta...

egyébként én így voltam az Elevittel.

Két éve próbálkoztunk , márciusban hullani kezdett a hajam és beugrott: A terhességem alatt szednem kellett az Elevitet. Soha nem volt olyan fényes a hajam és soha nem tudott még megnőni a körmöm, de akkor szép hosszú karmaim voltak. Hát, ha egyszer bejött a szaruképződményeimre, akkor talán most is. Meg hát nem is árt, ha szeretnénk gyerkőcöt.... S lám: összejött!!! kicsit vertem a fejem a falba, h miért nem egy éve szedem?????

5. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 4. - Cc759d2890)
2007. ápr. 17. 21:52
Én is elötte az Elevitet szedtem.De mikor áttértem a Lenekire valahogy azonnal teherbe estem))))
4. cc759d2890 (válaszként erre: 3. - 3c3fbabb4e)
2007. ápr. 17. 21:47

Szia Meliz!

Üdv!

Az "élvezettel" én is így vagyok! Minden reggel jó érzéssel kelek...elmúlt a melankóliám a hosszú sikertelen próbálkozások után.

Milyen speckós vitamint szedsz? Én az előzőnél is csak az Elevitet kapkodtam.

3. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 2. - Cc759d2890)
2007. ápr. 17. 21:40

Szia!

Mi most tartunk az 5 hétnél.Eddig minden rendben.Nálunk is a második babó.Ismerösek a tüneteim.Igaz émelygésem az nincs de szerintem a speckos vitaminok miatt van.Valahol ezt olvastam.

Mi is sokat vártunk a második érkezésére.Olyan izgalmas,minden egyes napot és órát ki szeretnék élvezni.Ez az egész olyan csodálatos dolog.

2007. ápr. 17. 21:29

Nahát...a csodával határos, de köszi Hoxa, hogy beindítottad. Talán más is idetalál.

Ez itten már nekem a 6. hét. Hűhahű!!!Nagy idő ,ugye???

Ez már a második, de régóta várt terhességem. Isteni érzés! Egyenlőre lelkileg. Mellfeszülésileg már nem annyira. Még élénken emlékszem: az előzőnél szinte a végéig tartott (kis szünetekkel).

Az émelygés még a teszt elvégzése előtt jelentkezett. érzékeny gyomrom már jelezte a pocaklakó jöttét. Ez nem kellemetlen, inkább megnyugtató: jelzi, hogy van! Van jó oldala is: örömömmben nem állok neki nagyzabát tartani...


Várlak titeket, leendő anyócák! Csevegjünk!

1. Hoxa
2007. ápr. 14. 11:16
Ha eddig nem is, az 5 hetes terhességet már lehet, hogy könnyebben észreveszed magadon. A teszten két kis csík virít, akárhogy is nézed! :) A második teszten is... a harmadik teszten is... Nem kell szégyenleni, ha többször is leteszteled a dolgot, hidd el, nagyon sokan tesznek így, mert nem akarnak hinni a szemüknek! :)

Ugrás a teljes írásra: Terhesnaptár - 5 hetes terhesség

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook