Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesnaptár - 4 hetes terhesség fórum

Terhesnaptár - 4 hetes terhesség (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Terhesnaptár - 4 hetes terhesség

1 2
46. Ágio8405 (válaszként erre: 45. - Vivienn3)
2019. júl. 11. 08:31
Tesztelj még ha van baba hamarosan ki kell hogy mutassa mert két naponta duplázódik a hcg szint. vagy menj el hcg vervetelre az biztosra megmondja. Ez a kettő jelzi legelőször. Orvos sokszor csak 5.-6. Hét után lát bármit is.
2019. júl. 11. 08:13
Sziasztok. Nem tudom nézi e valaki mert már rég jártak itt. Nekem is negatív volt a teszt elmentem dokihoz es megállapította hogy felpuhult a méhem. Reménykedhetek?
2015. jan. 9. 17:22

Sziasztok!

Jár most erre valaki??? Èn most vagyok a 4. Hèt 7. Napjában. Van 4 fèl pozitív tesztem. A pozitív csík halványabb, de már erõsödik szèpen :)

De jó lenne, ha találnèk lelkitársat a várandósság alatt :)

2011. ápr. 23. 10:12

Sziasztok!

2011.mrrcius 22-én volt az utolsó menszeszem akkor elvileg 4 hét körül lehetek de nagyon fáj a derekam ez természetes? Meg alig tudok enni is de még várok 2 hetet az orvosig mert az elmúlt 1 évben sajnos 3-4 hétnél elment 3 babám. Tud valaki tanácsot adni,hogy mit csináljak,hogy tudjak enni? Köszönöm.

2011. jan. 15. 22:54
SZiasztok ,én is 4 hetes vagyok,ha minden igaz szeptember 21én kellene megszületnie a második babámnak.Az elsö 2009 szeptember 22én született.hátha a második is azt anapot választja.
41. lami86
2010. nov. 11. 19:31

Sziasztok!

Szeretném veletek megosztani kis történetemet.8 hónapja abbahagytam a fogit,eközben próbálkoztam mindenfélével,hogy legyen kisbabám(ovi tesztet azért nem vettem:)).Pár hónapig próbálkoztunk,olvasgattam ezerrel a teherbeesésről,termékenységről stb.,hátha valami okosságot találok.kb.3 hónapja elmentem rákszűrésre,és beszéltem a nőgyógyival,hogy szeretnék kisbabát,már pár hónapja próbálkozunk,nem jön össze.Azt javasolja szedjek elevitet.2 hétig szedtem,eközben persze fórumokat böngésztem,és a mikor megjött,kicsit csalódott lettem.Legutolsó bejegyzés amit olvastam,az az volt,hogy NE OLVASGASS,hanem cselekedj!Erre a következőt tettem:szedtem tovább az elevitet,és megmondtam a páromnak,hogy a 14. és 15.napon a ciklusomban legyen itthon(mert sokat nincs sajna).Aztán a 29.napon amikor meg kellett volna jönni,nem jött,a 30.napon vettem is egyből tesztet és pozitív lett.Ma(32.napon) elmentem nógyógyihoz,mert görcsöltem.Nekem megnézte ultrahangon és még csak feltehetően,de lesz kisbaba.Egy petezsákot látott.Azt mondta,hogy milyen gyorsan sikerült,pedig még csak másfél hónapja szedtem az elevitet.:)

Most nagyon boldog vagyok és remélem,meg is marad a pici és egészséges is lesz!Ezt kívánom nektek is,ne adjátok fel.Ha nem ezzel foglalkoztok minden nap,akkor összejön,mert nem stresszeltek rajta!

40. T.Viki
2010. márc. 19. 12:52

Szia!

Neked 4 hetesen már volt ultrahang? látni lehetett valamit? és mennyi volt a hcg szinted?

Elvileg én is 4 hetes vagyok, de az ultrahang( hüvelyi) nem lát semmit:(

Köszi:)

2010. febr. 3. 09:04

Most újraélesztem a fórumot! :)

Ide tartozom, a 4 hetesekhez! :D

38. 78 (válaszként erre: 36. - Panna77)
2008. márc. 27. 11:42
ha semmit nem érzel, az jó, szerintem, s valószinűleg igazuk van a tesztekenek- én is hasonlóan voltam, mikor a lányom vártam, most már kétéves múlt! ;)...(most próbálkozunk tesóval...;) )
2007. ápr. 24. 10:06
Sziasztok!Mi is nagyon szeretnénk babát,de sajnos nem akar összejönni!Én hülye hetente veszem a terhességi tesztet.Nem gondoltam hogy ilyen nehéz lesz.Bár most a héten kell megjönnie,még nem jött.És fájnak a melleim is.Tegnap csináltam egy tesztet és negatív lett:-(
2007. ápr. 17. 20:55

Sziasztok lányok,


véletlenül kerültem a honlapra, de kicsit megnyugodva olvasom, hogy sokan vagytok annyira tanácstalanok, mint én magam... 12 napja késik a mensim, három tesztből három poz. volt. Pénteken megyek a dokimhoz, de nagyon izgulok, mert SEMMI-t nem érzek a görcsökön és mellfeszülésen kyvül...

35. moncus (válaszként erre: 31. - Kisnemethke)
2007. ápr. 16. 09:31

Szia kisnemethke!

Köszi a kedves sorokat, nagyon örültem neki.

Sajnos azóta én már ismét visszavedlettem babaváróvá, mert szerdán el kezdtem vérezni és pénteken a kórházban elvették a babát.

Remélem Te nagyon jól vagy és minden okés nálatok!!!

Vigyázz magadra!

34. nykcy85 (válaszként erre: 33. - Kisnemethke)
2007. ápr. 10. 21:33

Szia kisnemethke!

Köszi szépen a jótanácsokat.Tudod hogy van ez .Nagyon nehéz.De sebaj majd csak lesz valahogy.Majd hétvégén tesztelek legközelebb,mert nem is tudom mi lesz még egy negatív teszttel.

Pusza

2007. ápr. 10. 19:59

szia nykcy!!


ne keseredj el!nekunk is fel ev utan sikerult!mogottem is all 1-2 negativ teszt.nekem adtak egy nagyon jo tanacsot!mindenki azt mondta hogy azert nem jon ossze,mert iszonyuan akarom, mar-mar maniakus baba fuggo lettem.azt tanacsoltak hogy kapcsoljak ki,ne gondoljak ra hogy mennyire szeretnek babat!es tenyleg bevallt!az utobbi 2honapban mar ugy fogtam fel,hogy ha jon,jon ha nem nem.igy elvezetesebb volt a szex is,nem koncentraltam allandoan...

probalj meg te is kicsit kikapcsolni,hidd el menni fog!

fel a fejjel!!!!


puszi

2007. ápr. 10. 19:54

kedves ekka!!!


erosodnek a hanyasos tuneteim,lassan ott tartok hogy lepten nyomon elojonnek.meg jol tartom magam,uh.nem volt kellemetlen elmenyem ezzel kapcsolatban.a hasi gorcseim picit mas iranyba valtoztak.ha idegesebb vagyok akkor gorcsolok jobban,magatol nagyon ritkan.

uh.alakulok szep lassan.kimelem magam amennyire csak tudom!szigoruan csak gyumolcslevet iszom,nem emelgetek,lehetoseg szerint sokat pihenek stb.es persze szedem a terhes vitamint.

neked is nagyon koszonok minden segitseget!!!!es halas vagyok amiert "meghallgatsz" :D


pussza

2007. ápr. 10. 19:49

szia moncus!


az en tesztjeimen sem voltak tul erosek a masodik csikok,de jol ki lehetett venni.

en angliaban elek es voltam a haziorvosomnal.itt egy kicsit mas a rendszer mint otthon.o rendelt ki nekem egy szulesznot,aki a heten fog megnezni,dehogy mit csinal velem,halvany fogalmam sincs.valoszinuleg a szulesz fog beutalni a nogyogyaszhoz.mindenesetre nem banom hogy ennyire elhuzodik.nekem 3.hete kesik es eddig minden jel babara utal.

tenyleg jo moncus hogy egy idosek vagyunk :D jol esik vkivel megosztanom az erzeseimet!

koszonom!!!!


pussza mindenkinek

30. nykcy85 (válaszként erre: 28. - Moncus)
2007. ápr. 10. 17:22

Szia moncus!

Köszi a biztatást nagyon rámfér.Úgy gondoltam szombat körül csinálok egy tesztet-ha addig nem jönne meg.Nem szeretnék már megint csalódni.Veled mizujs?

Gratula minden "kismamónak"!!! :-) Remélem én is nemsokára csatlakozhatok hozzátok! Olyan jó lenne!!!

Puszi mindenkinek

29. moncus (válaszként erre: 23. - Vica26)
2007. ápr. 10. 12:51

Írtam ám én is jó hosszút:)

puszi

28. moncus (válaszként erre: 26. - Nykcy85)
2007. ápr. 10. 11:25

Szia Nykcy!

Ne keseredj el, ez a lényeg!!!

Van ilyen, hogy a negatív teszt tévesen mutatja ezt az eredményt és közben pozitívnak kéne lennie.

Szerintem, ha a héten nem jön meg ideje felkeresni a dokit.

Az ultrahang úgyis megmutatja a tutit!

Vigyázz magadra és ne idegeskedj, ez a lényeg:)))

27. moncus (válaszként erre: 25. - Perfi)
2007. ápr. 10. 11:23

Szia Perfike!


Nagyon köszi...:)

Látom, hogy nálatok is jön a gólya:)Én is nagyon gratu...

2007. ápr. 8. 09:29

Sziasztok lányok!

MINDENKINEK KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!!!

(UI.:helyzet változatlan.mensi már több mint egy hete sehol,teszt negatív)-várok

Puszika

25. perfi (válaszként erre: 20. - Moncus)
2007. ápr. 7. 12:09

Sziasztok!


Moncus, GRATULÁLOK a pozitív tesztedhez!!!! :)))

24. nykcy85 (válaszként erre: 20. - Moncus)
2007. ápr. 6. 18:48

Hát szia moncus!

Igen csináltam tesztet,de minek...Negatív lett,és a mensim még mindig nem jött meg.nagyon el vagyok keseredve.Nem tudom mit csináljak,vagy meddig várjak,egyáltalán mivel várjak...?!passz

Végül is semmi tünetem nincs(bár anyumnál se volt soha)kicsit megy a hasam egy ideje meg hízok,nagyrészt a hasamra,a párom elmondása alapján.Nem tudom mit csináljak...

Mi a véleményed/véleményetek??? :-((

23. Vica26 (válaszként erre: 22. - Moncus)
2007. ápr. 6. 11:58

Győztem.:)

Igyekszem válaszolni.:)

22. moncus (válaszként erre: 21. - Vica26)
2007. ápr. 6. 10:44

Szia Vica!


Itt is nagyon köszi:)

Priviben leírtam mindent részletesen, csak győzzed olvasni:)))

21. Vica26
2007. ápr. 6. 09:26

Szia Moncus!


Gratulálok a pozitív tesztedhez!

Jó hallani felőled!:)

Főleg ilyen örömteli híreket!:)

20. moncus (válaszként erre: 19. - Nykcy85)
2007. ápr. 6. 08:55

Szia nykcy!

Nálam mind a két teszt pozitív lett és az az érdekes, hogy, amit reggel csináltam meg az lett a halványabb.

Mi elég régóta próbálkoztunk (tavaly szept. óta), de volt egy olyan aprócska gyulladás a páromnál, amit semmilyen orvos nem vett észre, mert minden a határértéken belül volt. Nálam is megcsináltak mindenféle vizsgálatot én rendben voltan. Ezután jártunk egy sejtlátónál, aki megmondta ezt a gyulladást és kaptunk rá egy elég komoly gyógyszerkúrát, aminek, mint most már tudjuk meg is lett az eredménye:)))

Én folsavat szedek, de a magzatvédő vitamint nem kezdtem el szedni. Annak idején az első próbálkozós hónapokban szedtem és olyan farkaséhes voltam állandóan, hogy megbeszéltük a dokival, hogy nincs rá szükség, mert csak hízok tőle. Majd a jövő héten megyek hozzá és rákérdezek, hogy érdemes-e szednem.

Most inkább igyekszem minél egészségesebben enni, sok gyümölcs, meg tejtermék, stb...

Na, csináltál tesztet?

19. nykcy85 (válaszként erre: 18. - Moncus)
2007. ápr. 5. 19:33

Köszi a válaszod moncus.Nekem múlt vasárnap kellett volna megjönnie,de nem...:-) Igen,szeretnénk a babát,már 3 hónapja próbálkozunk,eddig sikertelenül.:-(---de hátha most!!!

Neked milyen vitamint kell szedni?Nekem a nődokim folsavat és E_vitamint mondott ,terhesvitamint pedig nem(elvileg már a tervezés időszakában is ajánlatos lenne szedni)???Nálatok mi újság??? :-)

18. moncus (válaszként erre: 16. - Nykcy85)
2007. ápr. 5. 11:42

Szia!

Az orvosok véleménye teljesen eltér a gyártóétól...

Én tapasztalatból mondom, hogy jobb megvárni a 4.5. napot akkor már tutira mutat eredményt, ami persze lehet halvány második csík, nálam legalábbis így volt.

A pozitív eredményben nagy valószínűleg nem téved, de a negatív eredmény lehet, hogy egyébként pozitív csak még nagyon alacsony a Hcg szinted. Bár a teszt típusától is függ, hogy milyen mennyiségű Hcg-t mutat ki:)

Várod, hogy legyen bébi, vagy inkább nem?

:)

17. moncus (válaszként erre: 15. - Ekka)
2007. ápr. 5. 11:36

Köszi Ekka!

én is ezt hallottam:) a jövő hétre, vagy utána tervezem a doki felkeresést, nem akarom elkapkodni, mert utána úgyis visszahív, ha korán megyek...

Te mit gondolsz erről?

Puszi

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook