Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesen egyedül... fórum

Terhesen egyedül... (beszélgetős fórum)


1 2
2008. dec. 2. 15:19
Amúgy minden vágyam egy kicsi szőke pufi kislány:)
26. 9d6cbcbded (válaszként erre: 24. - Davider)
2008. dec. 2. 15:18

másfél hónapja még fiút mondtak, a 18 hetesen pedig kislányt...

Na most döntse el az ember:)

25. 9d6cbcbded (válaszként erre: 18. - D78161f793)
2008. dec. 2. 15:17

SZia Erika!

Hetek óta nem jelentkezik...Sok olyan dolog van sajnos, ami miatt nem szeretném, ha hétvégi apuka lenne.. Pl:a godolatától is rosszúl van annak, hogy majd más férfit fog apának szólítani a saját gyereke;ismerve őt, nem hagyná élni az életem, ráadásúl úgy gondolja, hogy majd nem fizet gyerektartást,hanem majd ha ideje és pénze engedi hoz a gyereknek mindent , amire szüksége van. Tudni kell, hogy köztünk 300 km van... Így miért akar apa lenni?? Miért nem úgy hogy itt van velem most, amikor a legnehezebb egyedül? Amikor egy kismama mindennél jobban vágyik a szeretetre? Miért gondolja, hogy ennek az egésznek csak az anyagi oldala van? Nagyon fáj ez az egész, csak azt az egyet nem szeretném, ha majd a baba nagyobb lesz, esetleg összezavarja a nem rendszeres látogatásaival.. Amúgy próbálok erős lenni és köszönöm a támogató szavakat.:)

24. davider (válaszként erre: 22. - 9d6cbcbded)
2008. dec. 2. 15:12

Köszönöm aranyos vagy neked is hamarosan lesz egy ilyen kis manod:9


Ténleg tudod már kisfiu vagy kislány név van már??


Örülök,hogy jobban vagy:)

23. 9d6cbcbded (válaszként erre: 17. - Rizike)
2008. dec. 2. 15:10

Kedves rizike!

Az eszemmel tudom, hogy jobban nem is dönthettem volna, mert itt a szüleimnél egy kertes házban boldogabb gyermekkora lesz a babámnak, egy albérletben, minden nap anyagi gondokkal küszködve iszonyatos lenne. Csak hiányzik...

22. 9d6cbcbded (válaszként erre: 20. - Davider)
2008. dec. 2. 15:07

Szia davider!

Jól vagyok, napról-napra jobban:)

Megnéztem a képeidet, nagyon helyesek vagytok a kislányoddal. Gyönyörű ez a pici!! Gratulálok!:)

2008. dec. 1. 14:41
nagyon nagyon eros voltal hogy ezt tetted.... a legtobben nem ilyen erosek, mint te, annak ellenere, hogy mar ebben az idoszakban latjak a figyelmezteto jeleket... kivanok neked ugyanilyen elszantsagot es erot hogy a gyerek szuletese utan is megalld a helyedet es keszulj fel hogy az elso ev nagyon nehez lesz. gratulalok.
2008. dec. 1. 14:31

maffia00 hogy vagy ma?


Remélem jol és jol telik a napod:)

2008. dec. 1. 08:17
Tényleg nagyon szép lány vagy,BÍZUNK BENNE hogy mihamarabb megtalálod életed párját :))
2008. dec. 1. 08:16

Én úgy gondolom helyesebben nem is dönthettél volna!!! Azt hiszem,erre mondják,hogy értelme nem lett volna együtt maradni.

És tartjátok még a kapcsolatot?

Viszont eltiltani nem tiltanám el. Az apának is joga van látni,és a gyerkőcnek is joga lesz hogy "apája" legyen. Remélhetőleg később jobban fog rá figyelni.(vesz neki dolgokat,szeretne apás hétvégéket,akár hétköznapokat)

17. rizike (válaszként erre: 15. - 9d6cbcbded)
2008. dec. 1. 06:58
Drága szívem tudom nem egyszerü most neked!Ha ez az ember nem érez semmi felelőséget értetek akkor nem is érdemel meg téged illetve titeket!!!Azt is tudom,hogy közhelynek hangzik.Ami a !lényeg neked erősnek kell lenned és hidd el egyedül is feltudod nevelni a bébit.Úgy is nagyon nehéz a mai világba ha 2 ember együtt tolja a szekeret de ha másik vissza húzza akkor még bele is rokkansz.Szerintem jól dőntőttél!De bizzunk benne,hogy a jó embernek benő a feje lágya és elmegy dolgozni.Neked nagyon sok erő és kitartást kívánok!
16. davider (válaszként erre: 15. - 9d6cbcbded)
2008. dec. 1. 00:26

Irj nyugodtan bármikor akár privit is:)


Puszi

15. 9d6cbcbded (válaszként erre: 14. - Davider)
2008. dec. 1. 00:24

Jó éjszakát!!

Köszi a beszélgetést:)

14. davider (válaszként erre: 12. - 9d6cbcbded)
2008. dec. 1. 00:21

Gyere ide sürün beszélgetni ha van kedved..majd mi kizökkentünk a bánatbol:)


Jo éjszakát neked és pocaklakodnak is:)

13. davider (válaszként erre: 12. - 9d6cbcbded)
2008. dec. 1. 00:10
Pedig abbol csak konfliktus lenne,mert ha egyedül vagy tudod,hogy csak magadra számithatsz de ha valaki veled él akkor szeretné az ember ha ő is kivenné a részét benne...ne keseredj el találszt te még ......
12. 9d6cbcbded (válaszként erre: 11. - Davider)
2008. dec. 1. 00:01

Köszönöm:)

Nagyon örültünk a babának mindketten, emlékszem az első ultrahangot végigbőgte:)

Most is szereti, szeret engem, de nem hajlandó lemondani a saját "szórakozásáról".

11. davider (válaszként erre: 8. - 9d6cbcbded)
2008. dec. 1. 00:00

De ebben mi a baj nincs otthon...nincs veled...ő mit szolt a babához???


Nehéz ezt mondani,mert a hormonjaid is az egekben vannak de ne sirj és probáld pozitivan láttni a dolgokat a babának ott leszel te és másra nincs is szüksége.....

2008. nov. 30. 23:58
Tudjátok, előttem mindig az idilli családi kép lebeg... Szörnyű látni azt, hogy mennyi kismama marad egyedül... Kihalt az emberekből (férfiakból)a felelősségérzet...
9. ec63a7fc29 (válaszként erre: 8. - 9d6cbcbded)
2008. nov. 30. 23:58
Pláne nem szabad sírnod miatta.
8. 9d6cbcbded (válaszként erre: 5. - Davider)
2008. nov. 30. 23:57
A fő probléma az, hogy az apa énekes:) , tehát művészember. A másik probléma, hogy lelkileg fel kellene tudnom dolgozni, mert az örökös sírás csak árt a babának.
2008. nov. 30. 23:56

Jól döntöttél.

Bár kicsit majd össze kell úznod magadat, de hidd el, egy naplopót eltartani nem olcsó multság!


Visszamehet, ha legalább annyi pénzt visz, amennyibe ő kerül. Vagy többet.

6. 9d6cbcbded (válaszként erre: 2. - Davider)
2008. nov. 30. 23:55
Mindenki, akit ismerek mellettem áll, amiért hálás vagyok nagyon. A magamon sajnáláson már túl vagyok, hiszen eltelt azóta 3 hónap. Már csak a kisbabám sorsa foglalkoztat.
2008. nov. 30. 23:54
Lehet nehét lesz de biztos jobb lesz igy nektek nagyon szép vagy és még találhatsz egy rendes embert...mik a problémák?
4. davider (válaszként erre: 3. - 9d6cbcbded)
2008. nov. 30. 23:52
De miért ne tudnál ha az apa amugy sem tesz bele csak elvesz?
2008. nov. 30. 23:51
Most vagyok félidős, de mindennél jobban szeretem a gyermekem, csak félek attól, hogy tudok-e majd olyan családi hátteret biztosítani, amiben én felnőttem. A nagy szerencsém, hogy a szüleim, mindenben mellettem állnak.
2. davider (válaszként erre: 1. - 9d6cbcbded)
2008. nov. 30. 23:50

Nem tudom a részleteket de jol döntöttél abbol amit leirtál nehéz lesz egyedül de jobb lenne ha majd nem tutsz a gyermekednek pelenkát venni,mert az apát is te tartod el??


Vannak szüleid,barátaid,akik melléd állnak segitenek?

2008. nov. 30. 23:49

Sziasztok.

10 hónapig éltem együtt vkivel, de a teherbeesés után nemsokkal el kellett küldenem. A babám és a saját érdekemben. Nem tudtam tovább eltartani... És ő nem volt hajlandó dolgozni menni értünk. Most kétségbe vagyok esve, vajon jól döntöttem-e, hogy elvettem a gyerekemtől az apját...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook