Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesen egyedűl a harmadikkal fórum

Terhesen egyedűl a harmadikkal (beszélgetős fórum)


1 2 3
80. andilaci (válaszként erre: 79. - Gáspár)
2020. dec. 27. 11:35
Mindenképpen nézz utána,mert igenis van lehetőséged a haszonélvezet törvényes megszüntetésére!Egyébiránt a 90-es években éppen emiatt változtattak a családjogi törvényeken,mert "nők" százezrei így jutottak komoly vagyonokhoz és ingatlanokhoz.
2020. dec. 14. 18:45

Sziasztok!

Én voltam ennek a nőnek a 4. férje.

Velem is elhitette hogy vele mennyire gonoszak az emberek.Köztük a saját családja is.Nem részletezem mert nagyon hosszú lenne.Annyi a lényeg hogy aki nem úgy táncol ahogy ő szeretné,az minden,csak nem ember.

Én jelenleg a saját házamért küzdök vele.

Elvettem őt,vissza szereztem a gyerekét mert a saját anyja perelte el tőle a 3 gyereket.

Előtte egy garázsban lakott a nagyanyjánál mert sehol sem szeretik.

Olyan viselkedést tanúsított,hogy az nem emberi.Már az esküvő után menyasszonyi ruhában közölte,hogy: "Ha nem igazodsz,elválok." Ha ettem,akkor közölte: "Hogy gyűlölöm nézni ahogy eszel.Minden férjemet így gyűlöltem meg." És ehhez hasonló vagy még keményebb dolgok.Mellette voltam mikor műteni kellet epével.Akkor is mikor vittem vizsgálatra,végig azt hallgattam az úton,hogy mekkora szarházi szemét vagyok.Aztán mellette tanúskodtam a bíróságon hogy visszakapja a legkisebb gyerekét.A nagy fia,akiről itt a régebbi írások szólnak,nem is beszél vele évek óta.Egy ideig a lánya sem beszélt.Sajnos a gyerekek lelke erősen torzult az anyjuk miatt.Jelenleg a legkisebb gyerek vele van,sajnos ő kapott egy papírt hogy autista.

Idén februárban elváltunk mert "Nem igazodtam..."

Ő a házamban maradt,de most egy újabb férfi áldozat került a hálójába (utánam a sokadik) így jelen pillanatban hirdeti a házamat kiadás céljából...

Sajnos én naív,haszonélvezetet adtam neki mert annyi peres tartozása volt,többek közt az anyjával való per miatt,hogy jobbnak láttam ha így fejezem ki a bizalmamat irányába.Hát kár volt mert most ott bitorol.A bíróságon megkaptam hogy úgy érzi,cserben lett hagyva...

Hozzáteszem hogy az összes hivatal,legyen gyámügy vagy bíróság,családsegító,stb... MIND CSALÁD ELLENES! NEM ÉRTÜNK VAN!!!

78. gigi28 (válaszként erre: 77. - Peterelemer)
2011. márc. 24. 14:18
HÁT IGEN HAMAR TÚLLÉPET A MÁSIK KÉT KAPCSOLATÁN ,EZT IGAZ HOGY MOST ISMERTE MEG DE MÁR MÁJUSBA ESKÜVŐ LESZ .HA ADDIG A PASI LENEM LÉP . ÍGY KELL EZT.
2011. jan. 26. 10:22
Ha minden igaz: Jön a következő gyerek, mert az új fér jelölt jelentkezett.
2010. nov. 17. 17:33
Sziasztok! én nem szeretném teljesen fel fedni magam de igen jól vagyok tájékoztatva. most új szerelem van kilátásba az internetről találta az újabb áldozatát. A kicsit gyorsan bedobta a bölcsibe és kényelmesen tud uszodába járni tud csavarogni délután pedig össze szedi a gyerekeit és üvöltözik vele. És még arra is van ideje,hogy feljelentéseket kreáljon. Egyenlőre ennyit mert ezt is törölteti mint az elözöket.
75. gigi28 (válaszként erre: 73. - B5dcba3b5d)
2010. nov. 16. 10:25

Szerintem még sincs minden rendben !

Hisz egyedül döntöttél hogy megtartod a Babát !

Azóta meg már a 3 dik topikot nyitod és szapulod benne az apát .(Sőt nem is csak azt az egyet ,hanem mind a hármat.)A kicsi ami annyira kellet még 2 éves sincs de már reggel 8-tól du 17-ig be van csapva a bölcsibe.Te pedig az uszodában uszikálsz .Míg aki dolgozik annak nincs hely a bölcsibe .Sírsz hogy nincs pénzed ,se pelenkára se a három gyermekre de a szemöldököd tetoválására mégis akad.


De Te mégis úgy érzed neked muszáj szülnöd mert Te vagy a legjobb anya aki a gyerekeiért él !


Igaz !!!! Csak a baba születése óta már a harmadik pasit hiszi az apukájának.

Vajon mire felnő vajon fogja tudni ki az igazi?

Csak tudnám minek ad az isten ilyennek gyereket????

74. 0c97fbb607 (válaszként erre: 73. - B5dcba3b5d)
2008. júl. 8. 16:26

Ennek örülök:))

Megbékélt a gyerek gondolatával végül?:))

2008. júl. 8. 16:23
Minden rendbe jött.MIndenki feldolgozta a történteket.A párom mellettem van.MInden rendben.
72. Kék (válaszként erre: 70. - 0c97fbb607)
2008. júl. 1. 19:17

Azokra az igazságosztókra gondolok,akik csak bírálnak!

Itt már ebben a helyzetben csak előre szabad és kell nézni!A "mi lett volna ha" esetek soha nem vezetnek sehova!

Aki nincs ilyen helyzetben,(szerncsére én sem)nem tud azonosulni,de véleményt mindenki alkothat.A legkevesebb sérülés csak pozitív felfogással érheti a családot.TÚLÉLÉSRE JÁTSZANI!

71. Zizisicc (válaszként erre: 70. - 0c97fbb607)
2008. júl. 1. 18:30
:o)))))))
70. 0c97fbb607 (válaszként erre: 68. - Kék)
2008. júl. 1. 18:29
Az összes "igazságosztó"(:DDD) is pontosan ezt mondta,üdv a klubban:)
69. 2577cdcc12 (válaszként erre: 45. - B5dcba3b5d)
2008. júl. 1. 18:05

Örülök, hogy a figyelmembe ajánlottad, de még ezeken kívül is vannak megoldások. Ettől függetlenül valóban a Te dolgod, hogy megtartod-e egy olyan ember gyerekét, aki hármat már elvetetett, és a negyediket sem akarja, de ha nem teszel meg mindent, hogy ne legyen még egy babád, akkor szerintem ne csak őt hibáztasd.

Tudom, hogy nem az várod, hogy sokan (nem csak én) azt írják, hogy azért Te is hibás vagy, de ha jobban átgondolod, akkor azért nekünk is igazunk van. Ettől függetlenül sajnálom, hogy huszonévesen egyedül leszel 3 gyerekkel, és nem lesz egy társ mellett, aki segít ha baj van...

68. Kék
2008. júl. 1. 17:39

Az lebegjen a szemed előtt,hogy nem Te vagy az első és utolsó aki így jár,ha jól átgondoltad,hogy szülessen meg ez a baba,akkor még ha lesznek nehéz időszakok is az életetekben,de rengeteg örömöt fogsz átélni a gyerekeiddel!Becsülendő,hogy nyíltan beszélsz és nem titokban végső elkeseredésedben eldobod!Tarts ki,hogy egészségesen szülessen és vigyázz magadra,mert mostantól még nagyobb szüksége lesz a gyerekeknek RÁD!:))

Ne törődj,a sok igazságosztóval!

67. 0c97fbb607 (válaszként erre: 57. - B5dcba3b5d)
2008. júl. 1. 17:35

Olvass vissza ,hogy miket írtunk.

Nem a gyerekkel meg a megtartásával van a gond,sőt,igazság szerint egy nőt nem lehet kényszeríteni az abortuszra ,ha ő nem akarja ,tehát a többit is megtarthattad volna,ha akarod.

Azt viszont elhiszem,hogy az ember néha nagyon befolyásolható tud lennia pasija által,és olyan dolgokat is tesz,amit nem akar ,csak hogy el ne veszítse!

De most megjött az eszed,és megtartottad a gyereket,annak ellenére ,hogy a pasi lelépett ,ezért le a kalappal,végre önálló döntést hoztál és én úgy olvastam ,hogy senki sem ezen problémázott.

Ettől függetlenül ,olyan nincs ,hogy egy nő ne tudjon védekezni a terhesség ellen,amiket írtál ez ügyben ,kifogás!

És akár tetszik akár nem ,a te felelőséged is,ez az egész!

Ezen kívül még mindig nem értem ,hogy mégis mit vársz itt a fórumtól?

Milyen segítségre lenne szükséged?:)

Legalább akkor mondd ki,hogy értsük?:)

66. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 65. - B5dcba3b5d)
2008. júl. 1. 17:34
annyira nem akarod az embert meghallani hogy már fáj....
65. b5dcba3b5d (válaszként erre: 61. - Marcsi06)
2008. júl. 1. 17:22
köszi te vagy itt az egyetlen aki így ált hozzá
64. 1bac86cff5 (válaszként erre: 61. - Marcsi06)
2008. júl. 1. 16:50
Szijja szomszéd:-)
63. marcsi06 (válaszként erre: 60. - 1bac86cff5)
2008. júl. 1. 16:50
CSÁKÓ SZOMSZÉDASSZONY! :)))
62. 1bac86cff5 (válaszként erre: 59. - B5dcba3b5d)
2008. júl. 1. 16:49
Van kéznél zsepi,kérsz?Nekem meg allergiám van,úgy tünik.
61. marcsi06 (válaszként erre: 57. - B5dcba3b5d)
2008. júl. 1. 16:49
Jaj ne izélj már, tudjuk hogy nagy a gond. Ha két kicsit felneveltél nem lesz gond a harmadikkal sem. Sejtem hogy a kritikát megkapod máshol, úgyhogy itt nem ezt vártad. Pasikból meg van egy csomó biztos találsz olyat akivel boldog lehetsz és szeretni fogja a gyerekeket is. Írtad, hogy fiatal vagy túl leszel a nehéz dolgokon. Most fel a fejjel, már úgysem tudod az időt visszapörgetni. Azt szoktam ilyenkor mondani, hogy talán ettől már csak jobb jöhet! Gondolj erre te is. :)
60. 1bac86cff5 (válaszként erre: 57. - B5dcba3b5d)
2008. júl. 1. 16:48
Miért tartod meg???Mert szereted azt a kis életet ami benned fejlődik,gyarapszik,ragaszkodsz hozzá vmiért,mert lehet hogy vmi űrt fog kitölteni az életedben.De miért tartod meg?az igazi okát csak Te tudhatod!!!!MIt vársz egy fórumtól?????Vigasztalást???Szerintem van aki próbálta,most gép off és pihenj,a babád érdekében.Jutka újabb sor a naplómban:-)
59. b5dcba3b5d (válaszként erre: 58. - Ccd9bb7d17)
2008. júl. 1. 16:46
Lehet,hogy félre értelek de már nem is érdekel mit értek félre.Köszi mostmár elértétek,hogy sírjak.
58. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 57. - B5dcba3b5d)
2008. júl. 1. 16:43
nem azt nem értjük meg miért tartod meg!!!!!!!!!!!!!!!!nem érted komolyan??????szajkózod a sajátodat,tényleg sajnállak!!!
57. b5dcba3b5d (válaszként erre: 56. - Ccd9bb7d17)
2008. júl. 1. 16:42
Nem én azon csodálkozom,hogy ti nők sem értetek meg miért is tartom meg a gyereket.És van még valami ez a gyerek akkor fogant mikor a mamám meghalt.sziasztok
56. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 54. - B5dcba3b5d)
2008. júl. 1. 16:36
de mégis mit??sajnállak és izé meg stb,de gondold már végig ép ésszel,amiket ott irtál meg itt....és csodálkozol a véleményeken?
55. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 52. - B5dcba3b5d)
2008. júl. 1. 16:35
mondjuk a fórum gazdájánál:)
54. b5dcba3b5d (válaszként erre: 51. - Ccd9bb7d17)
2008. júl. 1. 16:35
Hát nem ezt az biztos mert ezt itthon is megkaphatom.
53. 1bac86cff5 (válaszként erre: 47. - B5dcba3b5d)
2008. júl. 1. 16:34
Hidd el,megérti az ember a problémád,de szerintem ne csak a negatív véleményt vedd észre.Bár én nem tudok hozzászólni a problémádhoz,de sok erőt és kitartást kívánok a 3 gyerkőc neveléséhez.Sok boldogságot!
2008. júl. 1. 16:34
Ha valaki tudja hogyan lehet innen magam töröltetni igazán lekötelezni ha megirná!
51. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 50. - B5dcba3b5d)
2008. júl. 1. 16:33
mégis mit vársz???????????????
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook