Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhes lehetek esetleg? fórum

Terhes lehetek esetleg? (beszélgetős fórum)


9. Bichi (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2022. dec. 2. 15:41
Hát ezt szerintem más sem :)
8. papája (válaszként erre: 1. - Sárga rózsa7676)
2022. dec. 2. 09:48
Kiírtad magadból, nyugodj meg. Nincs itt baba.
2022. dec. 2. 08:51
Szerintem nem vagy terhes, de azért menj el az orvoshoz, mert ő tud biztosat mondani.
6. Charlize (válaszként erre: 1. - Sárga rózsa7676)
2022. dec. 2. 08:46

Végig sem olvasom ezt a zagyvaságot.


Miért nem tesztelsz? Szerinted bárki meg tudja mondani a leírtak alapján? Tényleg azt gondolod, hogy látnokok vagyunk? Bakker...

5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Sárga rózsa7676)
2022. dec. 2. 08:28
Nem értem miért nem tesztelsz.
4. Alnisa (válaszként erre: 1. - Sárga rózsa7676)
2022. dec. 2. 08:06

Ez simán a változókor is lehet. Miért ne lehetne az 46 évesen már simán. Nem is értem miért gondolod, hogy nem, ha pl hormonokat nem néztek? Meg ciklusod sincs. Az összes tüneted meg van ami a válozókoré.

Csinálj tesztet, ha negatív menj el orvoshoz, beszéljétek meg, hogy ezek vannak, nézzen egy hormonsort, aztán majd mond valamit. Vannak hormon tartalmú és mentes gyógyszerek, amik segítenek a tünetek enyhítésében.

3. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Sárga rózsa7676)
2022. dec. 2. 07:57
Pedig muszáj tesztelni mivel mi nem látunk beléd. Ha élsz neki életet, terhes is lehetsz.
2. Soufflet (válaszként erre: 1. - Sárga rózsa7676)
2022. dec. 2. 07:49
Vagy az, vagy nem terhesseg. Teszt, orvos? Teged megnyugtat, ha en azt mondom, nem vagy igen (ennyi Minden mellett)?
2022. dec. 2. 03:10
Sziasztok. Az én kérdésem a következő. Nekem nincsenek ciklusaim. Nincs normális mensi, sem mennyiség sem semmi egyéb tekintetében. 46 éves vagyok. Nemrég, pár hónapja volt két nagy műtétem, plusz vérmérgezésem, 2 hét vénás antibiotikum, szóval majdnem meghaltam. Iszonyú stresszes és nehéz az életem. Plusz túlsúlyos vagyok és petefészek cisztás állandóan. Nem vagyok még változó korban bár a hormon cuccok tutira nincsenek rendben szerintem és egy szteroid gyulladáscsökkentő hatású gyógyszer kúrán is túl vagyok, nem olyan régen kb 1 hónapja. Viszont. Leírom mi van, mit érzek. Mivel nekem nincsenek ciklusaim így ahhoz nem tudok viszonyítani. Kb 2- 3 hete volt pecsételgetés, élénk színű nem is volt, az is csak 2 napig, de komolyan egy negyed betétet is csak elszinezett volna. Viszont vannak dolgok amik nem olyanok mint egyébként voltam. Színtelen szagtalan folyás, többször úgy éreztem mintha épp jönne meg de nem, csak átlátszó bőséges folyás volt. Fertőzésem nincs. A cicijeim fájnak, duzzadtak és ez nem változik. A mellbimbóim mások lettek, iszonyú érzékenyek, és ilyen kis dudorok lettek a bimbó körül. Sokszor a pólót sem bírom elviselni rajtuk, nemhogy a melltartót. Sűrűbben járok pisilni és a hasam lent állandóan olyan mintha egy nagy labda lenne, nagyobb is lett, lassabb lett az emésztésem, fáradt vagyok, fáj a fejem. Fájdogál a hasam is lent, néha görcsöl, lesugárzik a szeméremcsont felé. Émelygek és olyan dolgot kívánok amit előtte sosem vettem meg. Iszonyú erős hangulat ingadozásaim vannak, örülök, sírok, kiabálok, felcsattanok hirtelen, szomorú vagyok és ha a kajákra vagy az evésre gondolok, elfog a hányinger és az émelygés. Mielőtt még bárki kérdezné, van már 5 gyerekem, egészségügyi tapasztalataim, és nem beszélem be magamnak ezeket hanem valósak. Viszont nem akarok tesztelni, mert sokáig, nagyon sokáig iszonyúan akartam még egy babát, állandóan tesztelgettem és már nagyon rossz érzéseket kelt bennem a teszt maga is. Nevelem újszülött kora óta a most 2 éves unokámat, és már kibabáztam magam, a vágy ami évekig volt csillapult nagyrészt. Problémás gyerek a kicsi és azzal meg a túléléssel voltam elfoglalva, nem gondolkodtam ilyenen mint még egy baby mert a 13 éves fiam is nehéz eset a kicsi mellett akit mint említettem én nevelek. De ezeket a dolgokat nem tudom hová tenni. Orvoshoz jövő héten megyek. Igazából ki írni akartam magamból a dolgokat, a teszt meg van véve amúgy. Lehetőség is volt rá... mármint hogy baby legyen...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook