Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tényleg létezik ovis szerelem? fórum

Tényleg létezik ovis szerelem? (beszélgetős fórum)


2012. dec. 21. 19:52
tényleg
11. eb2a9af90b (válaszként erre: 10. - 4c1a787e8f)
2011. ápr. 10. 11:36
Biztos édes lehet a vékonyka hangjával:))
2011. ápr. 10. 11:19

Még bölcsis is. A fiam 3 éve udavarol, jelenleg a város másik végére. Odaáll a csaj háza elé, és üvölt, hogy jöjjön már ki. (mindezt egy lakótelepen)...

Nem felejti el..

2011. ápr. 10. 10:48
Persze van ilyen :))
2011. ápr. 4. 18:19
Az én fiam már 2 éve nem ovis, de mégis a kis ovis barátnőjét emlegeti.. Mostanában viszont új kislány van a láthatáron. Vitt neki már gumicukrot, nőnapra virágot, körtét....
2011. ápr. 4. 15:05

Nekem is volt ilyen :) Mi 3-ig jártunk utána egy osztályba, azután én másik iskolába mentem. A kapcsolat megszakadt, de sokszor eszembe jutott később is.


Most nemrégen, közel 30 évvel később megtalált az iwiw-en keresztül, aztán beszéltünk telefonon is. AMikor megtudta, hogy férjem és gyerekem van, nagyon szomorú lett, elbúcsúzott, letette a telefont és azóta sem hallottam róla... Talán azt hitte, lehetne valami köztünk :(

6. c130f7eb3b (válaszként erre: 5. - 2c854c3edd)
2011. ápr. 4. 13:24
Jaj, de aranyos!!! :))) Igen, már oviban is működik a "kémia".
5. 2c854c3edd (válaszként erre: 3. - Mkriszti81)
2011. ápr. 4. 12:51

Lehetne egy szülinapi bulit szervezni és ha eljön

majd lezárja magában vagy kialakul valami,együtt játszásra gondolok .Én is azt várom mikor felejti el a fiam az ovis szerelmét ,de

már 5 éve tart ,én nem szerelemre gondolok csak valami erős kötődésre:)

2011. ápr. 4. 12:47

nekem is volt ovis szerelmem, puszilkodtunk, együtt játszottunk, hozott nekem gumicukrot:D


Általánosba is együtt jártunk, elsőbe nagyon jó volt, egymás mellé ültünk, de mire 8.-osok lettünk már kicsit sem vonzódtunk egymáshoz, de még csak igazán barátok sem lettünk, az ovis szerelem már csak ilyen múlandó:)

2011. ápr. 4. 12:40

Igen, nekem is volt anno... :)

Szerintem nem kell erőltetni a dolgot, ha messze laktok egymástól, ha úgy van a nagy könyvben megírva, akkor biztosan találkoznak majd valamilyen formában. Ha nem, akkor szépen elfelejti, vagy meglát egy másik kislányt :D

Aki nekem tetszett anno az oviban, azzal együtt jártuk ki a 8 általánost is, mégse lett belőle semmi, hamar megismertem emberileg, s nem jött be, és később már nem is tetszett annyira :)

2011. ápr. 4. 12:34
letezhet...en is nagyooon szerelmes voltam egy ovis tarsamba..o meg minden nap haza kisert, puszilkodtunk, olelkeztunk..meg azt is megengedtem, h a kedvenc macimmal jatszodjon..:)
2011. ápr. 4. 12:31

A fiam 3 évesen megismerkedett egy ovistársával és azóta

csak róla beszél ,már volt óvodaváltás .A kislány iskolás már ,de csak róla beszél ,másik városba él és mi is.Nem vicces oda menni az iskola elé,hogy mi van veletek és mi lenne ha játszanának együtt a gyerekek(nagy a távolság.Nem igazán ismerjük a szülőkkel egymást.Vagy hagyni kell az egészet ,majd ha a találkoznak egyszer ...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook