Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tények és tévhitek a zsíros hajról fórum

Tények és tévhitek a zsíros hajról (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tények és tévhitek a zsíros hajról

1 2 3
10. zebracsikó (válaszként erre: 7. - Gatto4)
2012. ápr. 21. 10:17
a pólus centerben vettem
9. 85a4a01a64 (válaszként erre: 3. - Zebracsikó)
2012. ápr. 21. 09:52
Köszi ! (:
2012. ápr. 21. 09:45
Nekem is nagyon zsírosodik a rövid hajam, 2 naponta moshatnám. Nekem nagyon bevállt a Grilz Only szárazsampon! A tescoba veszem. Így elég 4-5 naponta mosnom. Szerintem akinek hosszú haja van, eleve jobban zsírosodik, főleg a derékigérő, húzza a súly és rátapad az ember fejére, nem levegőzik és hamar zsíross lesz!
7. gatto4 (válaszként erre: 3. - Zebracsikó)
2012. ápr. 21. 09:37
Ez jó tipp, Te hol vetted pontosan? Neten nem sokat találtam róla, majd érdeklődöm bioboltban.
2012. ápr. 21. 09:32
Nekem is zsírosodik a hajam,hetente 2x mosom,de többször is lehetne,mert már másnap zsírosnak tűnik.
2012. ápr. 21. 09:30

en kb 3 hete nem mostam meg a hajamat, az enyem tok szaraz!! bar 2 hetente mosas nekem idealis!


Mosas utan 1 hetig(!) frissen mosott hatasa van, en pont azt nem szeretem, mert ossze-vissza szall, es nem all sehogy. 1-2 het kozott a jo, sot 2,5 het is meg jo!

2012. ápr. 21. 09:27
Én is hasonló helyzetben vagyok. Aznap hogy megmosom a hajam, tökéletes, ápolt megjelenés. Másnap még éppen hogy elmegy, de 3. nap már katasztrófa. Én heti 2x mosom.
2012. ápr. 21. 09:20

akkor én megírom Neked a tutit:


kétnaponta mostam hosszú évekig, most 4 naponta mosom (ha nem megyek sehová, akkor hagyom még plusz egy napig):


Natural Noble Soap "márkájú" Natural Noble Shampoo nevű varangyosbéka színű sampon lett nekem a megoldás.


Magam se hittem el. Pár hét alatt átállította 4 naposra a hajam.

2500 ft-ért vettem bioboltban. Kevés kell belőle, jól habzik. Az illata gyógynövényes.

2. Naplemente. (válaszként erre: 1. - Fanny44)
2012. ápr. 21. 09:17

Szia!

Rengeteget szenvedtem én is a zsíros hajtól, aztán kb. 12 éve véletlenül megtaláltam a tökéletes megoldást meglepő módon a Nittyfor tetűírtó hajszesz formájában. :)

Lányom kapta el az oviban a bajt, nekem is tovább adta. Bekentem a hajam a hajszesszel és nem mostam le ahogy a tájékoztatón szerepel kb. 20 perc múlva, hanem csak másnap.

Attól kezdve nem zsíros a hajam a mai napig sem. :)

2012. ápr. 21. 09:08
Elég sokunk szenved a zsíros, olajos tapintású, matt hajtól. Amikor vasárnap este megmosod és kedd reggelre úgy nézel ki, mintha hetek óta nem láttál volna sampont. Számtalan cikk megjelent a különböző "praktikákról", melyeknek nagy részét ki is próbáltam, több-kevesebb sikerrel.

Ugrás a teljes írásra: Tények és tévhitek a zsíros hajról
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook