Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tények és tévhitek: a haj belső táplálásáról fórum

Tények és tévhitek: a haj belső táplálásáról (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tények és tévhitek: a haj belső táplálásáról

2013. aug. 27. 09:20
Szerintem ez csak genetika.A lânyom haja vilâgos,de vastagabb,mint az enyém,holott nekem sötét,ès rengeteg haja van,pedig kicsi a feje ès ahogy eszik,az mostanában minden,csak nem egészsèges.Soha nem töredezett,lányom nèha nagyon ropi volt.Mindenkinek màs típusú a haja,de hogy nàlunk be lehetne sorolni bàrmelyiket bárhová,azt nem mondanàm.Fodrásszal is beszèlgettem ilyenről,ő is azon a véleményen van,h ahàny ember,annyiféle haj.ès nèha mindegy mit eszünk,mert mindenkinek mást és máshogy èpít be a szervezete.
4. Rudi anya (válaszként erre: 3. - ~Fluttershy)
2013. aug. 26. 14:06

És hogyan táplálod belülről? Vitamint szedsz, vagy az étrendnél figyelsz oda?

Nekem egy bizonyos hossz elérése után jobban hullik, és ezért nem bírom megnöveszteni.

2013. aug. 26. 12:52
szívemből szóltál ^^ Én már lassan 2,5 éve növesztem a hajam, de nagyon hamar rájöttem magamtól is, hogy a belső táplálással 100x többet érek, mint a külső kenegetésekkel.
2013. aug. 26. 10:14

Egyetertek, a feherje nagyon fontos, ha nincs eleg feherje az etrendben, akkor mar mindossze 2 het alatt az eppen novekedesi fazisban levo hajhagymak 20%atmegy nyugalmi fazisba, vagyis 6 honapon belul ki is hullik. Es ez lelassitja az egesz hajnovekedest.


Masik, amit emlitettel, a tojas, mert a tojasban vannak olyan kenes vegyuletek amik segitik az asvanyi anyagok felszivodasat a hajba:)


A hajfestekes dologra meg sosem figyeltem fel igazan, hogy ezt is tipusokra fejlesztik ki, de nekem is szoke a hajam, es bar allitolag a szoke hajszal atmeroje a legkisebb, de 1 negyzetcentimeteren ebbol talalhato a legtobb, szoval a sotet hajuaknak a hajszal vastagsaga is adja a nagy hajkoronat, nem a surusege, mert a sotet hajbol rendszerint kevesebb talalhato 1 negyzetcentimeteren. Hajlamosabb a foltos hajhullasra ez a tipus, mig a szokek csak siman ritkulnak es kesz, de egyenletesen

2013. aug. 26. 09:08
Egyre többen és többen próbálják elérni a minél hosszúbb és minél sűrűbb hajzuhatagot. Hajpakolásokból nincs hiány, lehet házi vagy bolti, lehet olaj vagy tojás, tiszta indiai receptúrából készült vagy egyszerű drogériai, a lényeg, eme kozmetikumok tárháza kimeríthetetlen, kiváltképp azoknak, akik Sissi-féle hajkoronát szeretnének minden áron. Ilyenkor viszont felmerül a kérdés: külsőleg eléggé ápolom a hajam, de a belső tápláltság nem e játszik legalább akkora szerepet, mint a rendszeres olajozás, pakolások?

Ugrás a teljes írásra: Tények és tévhitek: a haj belső táplálásáról

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook