Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Telt nők és az önbizalom fórum

Telt nők és az önbizalom (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Telt nők és az önbizalom

1 2 3 4
9. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Andilaci)
2021. márc. 8. 22:18
Andikàm, te így vagy dögös ahogy vagy! 😘😘
2021. márc. 8. 22:15
Én az ajánlás szerint :) 40 fölött kezdtem felszedni a kilókat. Mert egy okos nő belehízik a ráncaiba!
2021. márc. 8. 16:37
Engem sem zavarnak a zsírpárnáim. Kislány koromban is a combom, fenekem nagyobb volt az átlagtól. A változókorba lépve még nagyobb lett és most már van pocak is. Viszont arcra fiatalabbnak nézek ki a koromnál, s a koromhoz meg az alkatomhoz képest jó az erőnlétem is. S duci alkatom ellenère nem folyok széjjel, a sport által van izom is valahol a háj alatt :) S a strandon nem takargatom az úszógumim meg a pocakom, bátran veszek fel bikinit. Nem zavar az, ha valaki szerint elhíztam. Én teltnek érzem magam, nem elhízottnak. Nem sanyargatom magam. Azt akarom, hogy maradjak meg egy jó kondiban lévő dundi nőnek, de el ne hízzak.
2021. febr. 8. 10:48
Nagyon tetszik,amit irtál. Sokat diétáztam fiatalabb koromban,de mostmár a változó korban elfogadom magam. Ápoltnak,jókedvünek kell lenni,és nincs gond. Vissza nézem a diétáskori képeimet,hu,de nyuzott a pofám:))))
2021. febr. 6. 19:11
Lehet aki gyerekkora óta duci és így szerették, fogadták el a születi azt már annyira ez nem érdekli, ha felnőtt korban is telt. Aki nem fogadja el magát az alapvetően a vékony típusba tartozik. Annak nagyon nehéz ezt az alkatot megszokni és szerintem legbelül mindig elégedetlen lesz. Én így voltam. 30 évesen is még 55 kg és most 80. Hiába mondják, hogy 70nek látszom kb.borzasztó. Az önbizalom abból fakad, hogy kit mennyire szerettek gyerekkorában és mennyire fogadták el. Nem is feltétlen a kilók. Az nem fog belebetegedni az elhízásába. Illetve az sem mindegy, hogy ki hány éves. Lehet 60 évesen úgy lennék vele, nem baj a plusz kg, de míg fiatalabb, hiúbb az ember, addig nem mindegy. Én most nagyon telt vagyok, de sokkal szebb, amikor valaki vékony,amikor nem kell a trükk,sem az ápol és eltakar ruha. És nem kockahasra gondolok, hanem egyáltalán, vékony testre. Idősebb korban meg eü.okokból nem jó, ha valakin sok a plusz kg. Elnézést, nem kritizálni akartam a cikket, hanem a saját tényeimet írtam le.:(
4. Sárikád (válaszként erre: 3. - Auróra2010)
2021. febr. 6. 15:45
Érdekes, engem inkább gátol a kialakult karanténháj a fickándozásban. Látványilag viszont lehet, hogy jobb, mert kitölti a petyhüdtséget, ami egy bizonyos kor után elkerülhetetlen. Sminktetoválásba soha nem mennék bele (láttam már rettenet rondát!), inkább minden nap kisminkelem magam olyanra, amilyenre épp a kedvem tartja.
2021. febr. 6. 13:17

Amikor volt egy kis pluszsúlyom, egyáltalán nem zavart. A derekam és csipőm volt egy kicsit több a kelleténél.

Arról nem beszélve, hogy teltebben erősebbnek egészségesebbnek éreztem magam, felrohantam a 3-4-ik emeletre, amit most nem mondhatok el.

Régi képeket nézve semmivel sem volt rosszabb az összhatás, mint most.

És a cikkben irtakat megerősitve, sminkem sosem vittem tulzásba, de hajam mindig rendezett volt

2021. febr. 6. 13:12
Ez jól hangzik és biztos így is van.
2021. febr. 6. 09:35
Nem kilókban mérjük az önbizalmat... Vagy mégis?
Jöjjön egy kis "dögösség tréning".

Ugrás a teljes írásra: Telt nők és az önbizalom
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook