Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Teleshop-os stira eltünető!! fórum

Teleshop-os stira eltünető!! (beszélgetős fórum)


6. f54d0e6a81 (válaszként erre: 4. - C41f96dc30)
2010. júl. 27. 12:03

Hoppá,most látom,nem a barnító testfújásról kérsz beszámolót,hanem a gélről...

Nem figyeltem..

Oké, beszámolok arról is!!

5. f54d0e6a81 (válaszként erre: 4. - C41f96dc30)
2010. júl. 27. 12:01

Természetesen jelentkezem,ha kipróbáltam,de ha előbb neked sikerülne valamit találnod erre a vacak striára,légyszi te is oszd meg velünk!!

Szia

2010. júl. 27. 11:45

Én is igen örülnék neki ha valami végre látványosan használna!


Köszi a válaszokat és bocsi a helyesírási hibáékért!!


Eugénia szorítok aztán számolj be hogy használt e!!

2010. júl. 27. 11:34

Sziasztok!

Hát,nem tudom,nekem szülés után,sok helyen van stria,sajnos nem tűnik,el a bőr megrepedt,megnyúlt,nincs olyan krém ami 100%-os eredményt nyújt...sajna,de én örülnék a legjobban neki,ha lenne!

Max. halványítani tudod őket,de én feltettem egy kérdést,hogy az önbarnítós testfújás segít e "eltakarni"a striákat,valahogy mindenkinek nem volt a válasza,de ettől függetlenül,azért te kipróbálhatod!!Ha nem is tűnik el,lehet szebb lesz,persze nem biztos....

Sok sikert!

Ja,én most használok egy gélt, nem tudom,lesz e eredménye,narancsbőrre is jó, feszesít stb.. és nem drága...majd meglátjuk.

2010. júl. 27. 10:33
Hát, ha teleshopos akkor minimum gyanús. :)
2010. júl. 27. 10:31

Sziasztok!!


Az elmúlt években nagyon sokat nyúltam combtájékon és fenéktájékon!És hát megjelentek ezek a csíkok!Semmi nem használ rá!De az egyik ismim szólt hogy régen volt a tv-ben egy ilyen krém igaz 10-ezer ft-on felül volt de a 3-4 éves csíkokat is eltüntetni!

Hallott vagy emlékszik rá valaki?Vagy valakinek meg is van??


Köszönöm a válaszokat!!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook