Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » TELC német közép (jöjjön, aki erre készül, segítsünk egymásnak) fórum

TELC német közép (jöjjön, aki erre készül, segítsünk egymásnak) (beszélgetős fórum)

2013. szept. 5. 11:03

Halihó!

Lenne egy létfontosságú kérdésem attól, aki mostanában volt német közép szóbelin telcből:

ugye tényleg én választom a prezentációs témát az 5 közül, és nem ők adják?

Hallottam olyat, hogy esetleg már változtattak rajta, és most kicsit megijedtem... :/

2012. jan. 28. 18:55

Sziasztok!

Engem is érdekelne valamilyen leveles segítség. Sablonok,egyebek pl. panaszlevélhez. Sajnos én nagyon rég próbálkoztam a nyelvvizsgával,akkor még nem voltak ilyen fura levélfajták:(

2011. nov. 28. 07:14

sziasztok

januárban megyek német telc b2-re

szóbeli terén és a levlélírásnál vannak fehér foltjaim

ha valaki tud valamilyen hasznos linket vagy egyéb segitséget az nagyon jo lenne

2011. okt. 17. 13:15
Sziasztok! Német Telc vizsgára megyek nov. 19-én és érdeklődnék, hogy valóban megváltoztak e a prezentációs témák, mert úgy hallottam, hogy az 5 téma helyett már legalább nyolc van. A válaszokat előre is köszönöm. :)
4. 3815780a5d (válaszként erre: 2. - Fille)
2011. máj. 26. 09:53

Miskolci vagyok, már egy ideje járok tanárhoz, de sajnos az egyetemi két szakom mellett nem túl hatékony a tanulás. Kellene, hogy itthon is sokkal sokkal többet foglalkozzak a némettel.


Tudtok ajánlani esetleg gyakorlós könyvet, ami az alapoktól a nyelvvizsgáig begyakoroltatja a nyelvtani igeidőket, tételeket?

2011. máj. 26. 09:49
2011. máj. 26. 09:46
ha tanár kell, pesten, szólj nekem. sok sikert :)
2011. máj. 26. 09:44

Sziasztok!


Jövő nyáron, tehát egy év múlva TELC közép német nyelvvizsgát szeretnék tenni. Aki hasonló cipőben jár, mint én, jöjjön, adjunk egymásnak tanácsokat, online oldalakat, hogy könnyebben menjen a felkészülés.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook