Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tehetek valamit? fórum

Tehetek valamit? (beszélgetős fórum)

9. lizova (válaszként erre: 8. - A03dd05915)
2017. márc. 25. 13:59
Söprūzni is szoktam. Ès nem az étterem elött dohànyzok hanem a hàtsò kijàratnàl amit csak én hasznàlok. Ez legalàbb 20 30meterre van a bejarattol. Van kint konzerves dobozom egyebkent. De valaki direkt szivat mert kiszedte belole most az en csikkem ès tele van màs csikkel. *.*
2017. márc. 25. 12:41

Ne foglalkozz vele! A takarító mit tehet? Hiszen ő csak egy szerződött alkalmazott a háznál, nem lakó.

A cigarettádat pedig ne az étterem előtt szívd el, találj valami más helyet! Általában a bejárattól 5 méteren belül nem lehet dohányozni.

Egy söprűvel érdemes néha kiugrani, néhány mozdulat és tiszta az étterem előtti utca. Nem kell megvárni, míg az eldobált szemét felgyűlik és a takarító söpri el.

7. lizova (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2017. márc. 25. 12:18
Persze, nem is olyan vagyok mint aki ne szòlna vissza, csakhogy elmondta a magàèt mire leragàltam otthagyott mint aki jòl végezte dolgàt
6. 2104cc91e8 (válaszként erre: 1. - Lizova)
2017. márc. 25. 11:04

Szerintem ne a takarítóval vitatkozzatok, hanem

akitől béreled az üzlethelyiséget ővele oldjátok

meg ezt a kérdést.

5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Lizova)
2017. márc. 25. 10:27

Vidd oda a kamerafelvételt, hogy ki jár oda cigizni.


Egyébként nem lehet kiírni, hogy ott tilos a dohányzás?

4. andi6020 (válaszként erre: 2. - Lizova)
2017. márc. 25. 10:22

Hát szólj nekik, ha látod.


Azért savaznak, mert hagyod.

3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Lizova)
2017. márc. 25. 10:21

Légy határozott, állj ki magadért! Ne hagyd, hogy leszúrjanak, szólj vissza. Főleg ha ok sincs rá.


Panaszt ilyen esetben itt tehetsz.

2017. márc. 25. 10:12
Egyèbként az egèsz sor a mi ajtònk elé jàr cigizni...ha eldobjàk a csikket màsnap màr kapom a savazàst hogy hogy mereszeltem eldobni...
2017. márc. 25. 10:09

Sziasztok.


Olyan kèrdèsen lenne, ha mi egy nagy hipermarket soràn vagyunk bérlõ üzlet-ètterem,tehetünk panaszt?!

Àllandò jelleggel minket szúr le a takarìtò eldobott cigicsikkek miatt, most kitalàlta hogy etetjük a kòborkutyàkat ami nyilvàn nem igaz, ezt akàr a felszerelt kameràkkal bizonyitani is tudjuk. Rendes bérlõk vagyunk (normàlisan fizetjüka nem kevès pénzt) mégis mindig belénk kötnek olyanokért amit nem mi csinàlunk... Elég dedòs tudom de a mai megengedett hangnembe velem szemben kiverte a biztosìtékot. Kìnai étterem vagyunk nem titok de nem dohànyoznak a szakàcsok èn igen de nekem meg ki van téve egy konzerves doboz amibe teszem a csikket. Tegnap ételt talàlt a tesco környékén ami valòban tõlünk szàrmazik de nem mi tettük ki. Kòborolt itt egy kutyus egesz nap, gondolom az egyik vasarlònk neki tette ki a maradekàt. De nem kovethetem nyomon hogy ki hova teszi a kajajat amit innen kivisz. Szòval szerintetek tehetek panaszt azert mert eloiteletesek ès ha valami gond van az csak mi kovethettuk el. Koszonom

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook