Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Éppen elfogy a gyógyszerem, mire nagyon nem kellene, hogy megjöjjön, tehetek valamit? fórum

Éppen elfogy a gyógyszerem, mire nagyon nem kellene, hogy megjöjjön, tehetek valamit? (tudásbázis kérdés)


2009. márc. 17. 17:42

sziasztok!jöttem ujra :)

akkor szreintetek lehet ugy hogy elkezdem szedni a következő levéllel?(akkor is ha három fázisú,és az elejéről?) ???

És az Orgametrillől nincs tapasztalat?

21. Marjann (válaszként erre: 20. - 6f4d0d160f)
2009. márc. 17. 12:30
Nekem egy 6 hónapos "évforduló" volt útban (első igazi kapcsolat) meg egy balatoni nyaralás...de most nézem, hogy pont abban a 3 napban leszünk Hévízen áprilisban...:S:S Remek ...
20. 6f4d0d160f (válaszként erre: 12. - Marjann)
2009. márc. 17. 12:26
Lehet, hogy a hormonoktól dúlt bennem az ideg :D nem tudom, az is lehet csak véletlen, de mindegyik alkalommal így jött ki. Nekem tangerparti nyaraláskor, meg repülőútnál jött ez jól. Volt, hogy 2 napot csúsztattam csak, de volt olyan is h 10 napot.
2009. márc. 17. 12:23
cupp nektek,este jövök,és elolvasom ha irtopk:)
2009. márc. 17. 12:22
most mennem kell sajna,este jövök,addig irhattok,és amjd visszairok:)Köszi annak aki segít!:)
17. FHelga
2009. márc. 17. 12:22
Én úgy tudom,hogy atrinordiolt is lehet újra kezdeni az első tablettától.Évente 1x 2x meglehet csinálni nekem azt mondta a dokim.Ha gyógyszert szedsz amúgy sem menstruációd van,hanem megvonásos vérzésed.Ne hagyd abba,csak szedd tovább:majd legközelebb lehet hogy kicsit erősebben vérzel.De ne hagyd abba a levelet,mert csak megkeveredik a szervezeted.
2009. márc. 17. 12:22
hát ja,ezaz,mert nemtom h kell azzal,és rá sincs irva.És én most megyek haza csütörtök este a szüleimehez, a doki meg ott van,sé lehet nem is lesz péntelken rendelés.Necces.ezért kérdeztem.És az Orgamatrilt szedte már vki?
15. Marjann (válaszként erre: 13. - Rebeka022)
2009. márc. 17. 12:19

Ezért mondtam, hogy többfázisúnál bonyolultabb. Szerintem hívd fel a dokit, majd megmondja!


(én is felhívtam...kérte az asszisztens, hogy tartsam a vonalat..végig is hallgathattam, amint kiszedte valakinek a spirálját a doki :S )

2009. márc. 17. 12:18
nah,szerintetek?
2009. márc. 17. 12:15

trinordiolt szedek,3fázisu.Akkor melyikkel kell kezdeni?az elejéről,mert én azt is hallottam,hogy a sárgával kell,az utolsó fázissal.Erről tudtok vmit?

és használt már vki pl az orgametril tabit,amit nődoki ir fel ilyenre?tapasztalatok vele?melyik jobb,a fogamzásgátlós megoldás,vagy a másik tabi?

12. Marjann (válaszként erre: 10. - 6f4d0d160f)
2009. márc. 17. 12:13

Én nem lettem tőle idegbeteg :) Észre sem vettem...


Én kétszer játszottam meg, 3éve 1 hetet raktam még rá, tavaly nyáron pedig 3 napot (legalább átraktam hétfőre, jobb, mint hétvégén :)

11. pemete
2009. márc. 17. 12:11
Nyugodtan kezdd el szedni a következő levél gyógyszert, akár végig is szedheted, és akkor 1 hónapig kimarad a menstruációd. Ez a mensi ami a fogamzásgátló szedése mellett van amúgyis csak művi menstruáció. Egyébként ha elolvasod a bogyód betegtájékoztatóját, abban is le lesz írva, hog hogyan tudod eltolni a menstruációdat. Semmi bajod nem lesz tőle.
10. 6f4d0d160f (válaszként erre: 2. - Rebeka022)
2009. márc. 17. 12:10

Abba ne hagyd, mert

1. nem leszel védett, aztán jön a baba :S

2. felboríthatja a ciklusod.


Én 3-4-szer is csináltam ilyet 7 év alatt, hogy nem hagysz szünetet, hanem beszeded a 21 tabit és szeded tovább az uj levelet szünet nélkül, addig amíg elmúlik a program, és mensizhetsz. Ezt rendszeresen tilos megcsinálni, nekem doki mondta hogy nem probléma párszor. Arra készülj fel, hogy idegbeteg leszel addig a pl egy hétg amig tovább szeded. Ennyit megér? :S Gondold át.

2009. márc. 17. 12:10
Nagy néha megcsinálható. de rendszeresen tilos!!!
2009. márc. 17. 12:09
Ha antibébi akkor szedd tovább, egyszer-egyszer meglehet tenni.
7. Marjann (válaszként erre: 5. - Borsa)
2009. márc. 17. 12:09
Ezért mondtam, hogy nem biztos jó teljesen kihagyni, de egy héttől semmi baj sem lesz, én anno rákérdeztem a dokinál. Persze a többfázisúnál biztos nem ilyen egyszerű...
2009. márc. 17. 12:08
Milyen gyogyszerrol van szo? Antibébi?
2009. márc. 17. 12:08
Van, aki azt csinálja, hogy nem hagy gyógyszermentes időszakot, hanem kezdi a következőt. De nem tudom, hogy ez mennyire ártalmas, és hogy meg lehet - e csinálni minden fajtával.
4. Marjann (válaszként erre: 2. - Rebeka022)
2009. márc. 17. 12:08
Kezd el a következő levelet. Én megbeszéltem nőgyógyásszal, ő is ezt mondta. Nem biztos, hogy az a legjobb, ha azt is végigszeded, én úgy csináltam, hogy egy hétig ettem még, így eltoltam egy héttel, akkor megjött és utána rendesen elkezdtem szedni az új levéllel. A másikat rakd félre, 5 évig jó, hátha megint szükség lesz rá még (mondjuk azért ne játszd el túl gyakran)
2009. márc. 17. 12:08
lécciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
2009. márc. 17. 12:05
Arról lenne szó,hogy még van 11 szem a gyógyszeremből,...és mire elfogy,és megjön,addigra pont lenne olyan progamom,h nem kellene,hogy épp "beteg" legyek.És most mit tegyek?ha abbahagyom pár nap múlva,két három nap mulva,akkor megjön?vagy majd csak akkor ha ténylegesen elfogyna?vagy mit tegyek?segítsetek légyszike!!!fontos!
2009. márc. 17. 12:04
Segítsetek légyszike!!!mindjárt leirom miben!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook