Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teherbeesés fogamzásgátló mellett fórum

Teherbeesés fogamzásgátló mellett (beszélgetős fórum)


2016. aug. 17. 07:36
Sok esetben bele is van írva a betegtájékoztatóba, hogy egyéb foggátlás szükséges, csak a dokinak nem mindig jut eszébe ezt közölni. :/
5. NomNom (válaszként erre: 1. - Isabelle002)
2016. aug. 17. 07:35
Mondjuk ha ilyen erős antibio mellett lettél esetleg terhes akkor annyira ne örülj egyelőre mert nagyon káros lehet a magzatra.
4. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - Isabelle002)
2016. aug. 17. 06:44
Lehetséges, hogy igen...de az is lehetséges, hogy nem. Volt, aki az lett, más meg nem. Majd hamarosan kiderül. :)
2016. aug. 16. 21:57
Gombás fertőzés is lehet antibiotikum miatt. Fáradság is a betegség utóhatásaként.
2. lapbarna (válaszként erre: 1. - Isabelle002)
2016. aug. 16. 21:40
Esetleg egy teszt nem ártana...
2016. aug. 16. 21:27
Sziasztok! Fogamzásgátlót szedek már öt éve, azonban ebben a hónapban a szünet utáni első gyógyszerrel együtt penicillin tartalmú nagyon erős antibiotikumot kellett elkezdenem szedni, egy héten át , minden nap 4x. Párszor el is felejtettem a fogigátlót bevenni a hónapban csak másnap reggel vettem be, egyszer csak másnap este, mert állandóan fáradt vagyok és csak aludnék kb minden kimegy a fejeemből...nem tudom mitől van ez mert sosem voltam ilyen. Jövő hétfő reggel kell(kéne) megjönnie, de három napja fáj a derekam hol jobban hol kevésbé , ez a bizonyos "mindjárt megjön" érzés, illetve a hasamban is. Pedig ezek kb 1-2 nappal a menzeszem előtt szoktak jelentkezni és ez mellett a folyásom mennyisége is több lett..nem tudom, szerintetek lehetséges hogy terhes vagyok? (Természetesen nem keveset szexeltünk a hónapban, minden más védekezés nélkül) nagyon örülnénk már mostis a babának, bár még pár hónapot szerettünk volna várni, ugyanis télen lesz az esküvőnk😊

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook