Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Te milyen módon szoktad hordani a hajad? Hogyan variálod? fórum

Te milyen módon szoktad hordani a hajad? Hogyan variálod? (beszélgetős fórum)


2009. szept. 20. 10:05
Az is tetszik amikor a frurfurészt hátratűzik olyan puklisan és lófarkat kötnek vagy csak kiengedig. Csak sajnos nekem olyan lófejem van akkor valahogy nem áll jól.:-( De egy kis kerek, vagy szív alakú archoz nagyon jól áll.
2009. szept. 20. 10:03
Egyik héten kivasalom, másik héten pedig szivacsos hajcsavaróra tekerem és akkor hullámos. Hét vége felé,amikor már nem olyan frissen mosott összefogom lófarokba, vagy laza kontyba.
2009. szept. 19. 19:21
Általában össze kötve hordom,van úgy,hogy kivasalom és kiengedve van,van úgy hogy begöndörítem.Rengeteg féle csat,hajgumi van,ami szép,mutatós és fel lehet dobni vele az összhatást.Nekem közép hosszú a hajam.
2009. szept. 19. 19:17
Én főleg leengedve hordom, mert úgy érzem magam leginkább nőiesnek, de néha rámjön, hogy feltűzzem. Egy valamit utálok: a kontyot, bármilyet.. pfuj
2009. szept. 19. 17:11
Semmi... :) Rövid haj, frissen mosva, beszárítva.
2009. szept. 19. 17:09
Álltalába mindig össze van kötve cofba a hajam. nem szeretem, ha az arcomba ér. Amikor megmosom csak akkor van kiengedvel vagyha megyek valahová.
2009. szept. 17. 22:47

Nekem majdnem hátközépig érő hajam van, fokozatosan vágva, félfrufruval.


Ha látok vmi olyan filmet, ahol tetszik a nő haja, kipróbálom:)

Általában nyáron nem variálok a hajammal, a többi évszakban bármi lehet: egyenes, göndör, hullámos; összefogva, csattal feltűzve, frufruval, anélkül.

2009. szept. 17. 22:37
:)
3. mandulaszem (válaszként erre: 2. - Cfbf9bf4af)
2009. szept. 17. 21:17

Én vagy beszárítom, vagy összefogom oldalválasztékkal, vagy feltűzöm a tetejét és összefogom.....

Kípróbálnék még néhány ötletet, így-úgy tűzve, stb:)

2009. szept. 17. 21:13
Én mindig össze coffozom, mert túl göndör a hajam és sehogy se áll, ha kiengedem. És mindenki piszkál hogy engedjem ki, de akkor meg melegíti a nyakam és mindenhova száll, és belelóg a szemembe...
2009. szept. 17. 21:12
Te milyen módon szoktad hordani a hajad? Hogyan variálod?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook