Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te kiszolgálod a férjedet? fórum

Te kiszolgálod a férjedet? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
89. spinneli (válaszként erre: 83. - Mr.az)
2011. jan. 30. 15:16

Azért keverednek a szerepek, mert más már a társadalmi berendezkedés-az az intelligens ffi és nő aki ehhez tud alkalmazkodni-remélem sikerült segítenem abba, hogy be tud határolni abba tartozol-e.

:)

2011. jan. 30. 15:11

Az a férfi aki elvárja, hogy kiszolgálják, egy bunkó...

Még régebbi időre nyúlik vissza ennek az eredete, amikor a nők még otthon voltak és a férfi volt a kenyérkereső. Manapság a nők tán többet is dolgoznak mint a férfiak. Sokan azt gondolják, hogy ha megnősültek, akkor már nem kell felvenni takarítónőt, szakácsot... A nő pedig minimum úgy mutassa ki a háláját, hogy kiszolgálja a szeretett férfit, aki munka után sokkal inkább tesped a tévé előtt mint egy zombi, mint, hogy próbálná kivenni a szerepét az otthoni teendőkből, gyereknevelésből...

Hát szerencsére ez az idő elmúlt! Egy pasi örüljön, ha egy nő hajlandó hozzámenni és becsülje meg azt a nőt és hordozza a tenyerén, akkor majd a nő is szívesen "kiszolgája" őt.

87. mr.az
2011. jan. 30. 13:00

Hmmmm:)) erröl beszélek nyuszomuszo!

Olvasd mär el mégegyszer amit leirtäl és értelmezd,analizäld. Elképesztö mennyi informäcio van benne,és egyik sem pozitiv. Jo ez igy,amig a veled együtt élök elfogadjäk!

Diszkräjbolnäd nekem az "intelligens férfit"?

Hätha még is beleférek,valahol,messze...messze ...egy tävoli galaxisban:)

2011. jan. 26. 23:36
nem szolgálok ki senkit és engem se szolgáljon ki senki.....mindenki felnőtt ember....szerintem az intelligens férfit nemhogy nem kell kiszolgálni de még be is segít....szerencsére én ilyeneket fogtam ki....természetesen nem várom,hogy mosson meg főzzön de nem csinálok neki reggelit meg kávét...én sem várom el-bár ő meg kérdez reggelente hogy kérek-e-nekem nem kell szólnom,hogy vigye ki a szemetet vagy pakoljon be a mosogatógépbe...magától is megteszi....
85. mr.az
2011. jan. 26. 23:03
Ez édes kevés,max langyika,szöszikém!
2011. jan. 25. 23:23
nem
83. mr.az (válaszként erre: 1. - Kira88)
2011. jan. 8. 13:10

Nem hiszem hogy igazän ätgondoltad azt amit irtäl,vedd mär észre magad, az APÄdrol beszélsz. Ha toväbb viszem a gondolatmenetedet akkor azt kell irjam,finoman, iszonyuan rossz iränyba haladsz.

A "kiszolgäläsrol" annyit,komoly önértékelési problémäkkal küzdessz,küzdötök,és szintén elszomorito következtetésekre ad lehetöséget a sok siränkozäs. Nem lehet egy harmonikus pärkapcsolat amikor a szerepeket diktätumokként élitek meg,te viszed le a szemetet,porszivozol,kocsitmosol, blablabla.....elszomorito.Enyhén fogalmazva!!!

82. Veronika27 (válaszként erre: 81. - Spinneli)
2011. jan. 4. 19:49
Nem arról van szó, hogy félrevizelnek, hanem arról, hogy csapódik jobbra-balra.
81. spinneli (válaszként erre: 75. - Veronika27)
2011. jan. 4. 19:02

ez ennyire általános, hogy a ffiak félrevizelnek?


Nekem mindegyik pasim tudott célozni.

80. Katinkaboszi (válaszként erre: 76. - 07c4794583)
2011. jan. 4. 18:56

ha netalántán, Isten ne adja, mégis, sosem lehet tudni, vagymi,

szóval ha szereti a Párod a valamikori Sláger Rádiós Bochkort, akkor lehet előhozni példának, mert egy alkalommal bevallotta, hogy Ő bizony egy barátnője kedvéért ráült az ülőkére és úgy megszokta, hogy azóta is úgy tesz, ha szüksége van rá:)

2011. jan. 4. 09:41
jaj isten ments ha ugy tartja hangulatom csak akor.én a rendörségig vitem a dolgot hogy kiengyensujozot párkapcsolatom s házaságom legyen. s ne keljen egy férfinek megalázkodjak.mert lelkileg se akart elfogadni.picit autoját törtem.vereketünk mint két kamasz.én gyöztem .ö85kg volt .én 70.kg.de ez egyedi eset.s a szihologusnak is megmontam miért csináltam.azota se egy rozs szó se meg bántás nics köztünk csak 6 s 7 éves kisfiuk .ökis kiegyensujozotak.én megnézem hogy éltek a szüleim.nap mint nap veszekedés.ja s melete iszonyuan makacs vagyok.s az egy panasza van ma is a páromnak amire büszke vagyok.-csecsemoen öszinte.katakin
78. b59e85f65a (válaszként erre: 77. - Manul)
2010. dec. 31. 15:21
nalunk is ülve csinalja !!DDDDDDDD:)!!!.. a kapcsolatunk elejen meg en csodalkoztam ezen., hogy miert igy.. . de jobb igy:)!!!! otthonrol mas peldat lat az ember:(sajna...
77. manul
2010. dec. 31. 07:55

Nem csinál belőle elvi kérdést,kényelmesebb is neki ülve.És persze sokkal higiénikusabb is.Magától szokott rá még a kapcsolatunk elején így nem volt vele sok dolgom.

A sógorom állva pisil és még célozni sem tud.Meg is lehet utána nézni a Wc környékét!

Ki nem állhatom amikor egy hapsi ennyire tapintatlan,rajta kívül mindenki rendesen végzi a dolgát de az ő jóvoltából vizeletben úszik az egész mosdó!Arról nem is beszélve,hogy összetapicskolja a tenyerével a csempét.Nem is értem,támaszkodás nélkül nem tud mellévizelni?


Bocs,hogy ennyire forszírozom a dolgot de mindenkinek megvannak a maga hülyeségei és nekem ez a vesszőparipám!:DDDDDDD

76. 07c4794583 (válaszként erre: 73. - Manul)
2010. dec. 30. 22:26

hogy vetted rá? nekem egyszerűen nem megy!

mindent megcsinál, mos-főz-vasal-takarít.. de nem hajlandó higiénikusan pisilni

vagy ez az ára? :)

75. Veronika27 (válaszként erre: 73. - Manul)
2010. dec. 30. 22:18

Szerecsére nálunk is így van.

Anyóséknál meg lehetett nézni a mosógép oldalát, ami a wc mellett volt. Páromon kívül minden egyéb hímnemű a családban állva intézte.

Miért nem lehet ezt ülve is?

Ha fiam lesz, biztos nem állva tanítom meg neki a pisilést.

74. b59e85f65a (válaszként erre: 6. - Flamingos)
2010. dec. 30. 16:20
A Szepseg Csinossag szerintem, nem a Bejaronövel függ össze -.gyerek(ek) munkaval, munkanelkül is lehet valaki Nö!!! nem gond ha maga takarit föz mos vasal.. Idegenre nem is biznam a szennyesem.. se a lakasom !!!!Hetvegen van nagytakaritas es mi együtt takaritunk es a gyerekeknek is meg van a kishazifeladatuk., nagy Csaladban ez termeszetes:)!!!!Hetközben 2xfözök frisset, hetvegen a parom keszit reggelit.. es segit amiben tud.!!!DDDDD!!!!de en sem ismerem a Maci nacit otthoni viseletkent..szerintem!!!! 3 gyerek mellett haziasszonykent is apoltnak csinosnak is lehet lenni, hogy Nö maradsz es nem szolgalod ki a ferjedet allandoan..Adok- kapok egy kapcsolat alapja..!!!
73. manul
2010. dec. 30. 15:42

Nálunk a férjem ülve pisil.Sokan férfiatlannak tartják viszont ha nem tud célozni csinálja úgy ,hogy ne menjen mellé vagy takarítsa fel maga után.Nem arra szerződtem,hogy a pöttyöket sikáljam a csempéről.Az én pisimet sem kell senkinek feltakarítani utánam!


Nem tudnék olyan társsal együtt élni aki nincs tekintettel rám és alárendelt szerepet töltök be mellette!

72. manul (válaszként erre: 65. - Macsek.)
2010. dec. 30. 15:38
Átadom!:DDDDDD
71. o.andi
2010. dec. 30. 15:37
hülye lennék...
70. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Kira88)
2010. dec. 30. 15:35

Ez nem alarendeles vagy cseledszemlelet , ez hozzaallas kerdese !

En szeretem kiszolgalni a ferjemet ,( gyerekeimet,vendegeimet stb ...) mindent az orra ele tenni es meg a kajat is kiszedni neki :)

Viszont en is kivagyok szolgalva es körulugralva .....

2010. dec. 30. 15:30

Nálunk fordítva van. Én vagyok körülugrálva, tizedannyi házimunkát sem végzek, mint a barátom. Idejét se tudom, mikor mosogattam utoljára. A ruháimat is ő vasalja.

Mi ezt modern felfogásnak hívjuk :D de valójában csak arról van szó, hogy ő pörgős alkat, én meg lustább. Nincs ebben semmi extra, sőt, ismerünk még egy párt, akiknél így van.

68. alidamolnar (válaszként erre: 57. - Veronika27)
2010. dec. 30. 15:26

Nálunk is így van, de ha belegondolok, már a szüleimnél is így volt. Anyu ha túlórázott, apu simán megfőzött, kiporszívózott. Férjem is ilyen.

Természetesen, amúgy a hagyományos szereposztás van nálunk, olyan értelemben, hogy én főzök (ritka kivétel, ha nem jut időm rá). Viszont nem lapátoltam még havat, és nem söpörtem udvart, és nem mostam autót sem.

2010. dec. 30. 15:22

Van egy ismerős csaj, náluk az van, hogy még a férje füdővizét is a csaj ereszti a kádba, meg teszi bele a fürdőhabot.

A pasi, ha kijön a kádból, ott hagyja a kád mellett a róla lefolyt habos vizet, az asszonyka rohan törli fel, kiöblíti zuhannyal a kádból a habot, stb.

Hát, imádom a férjemet, de ezt nem tenném. Az más, ha éppen kedveskedni akarok, és körbe ajnározom, de napi szinten nem megy, én belehülyülnék. Szerencsére ő rendet hagy maga után mindenhol.

66. Macsek. (válaszként erre: 64. - Macsek.)
2010. dec. 30. 15:17

Jah, és együtt ebédelnek, amikor is a férj megszólal, hogy Asszony! Kérek egy pohár vizet!

Hát b+, álljál föl, és hozzál magadnak!!! mondanám én, de a neje egyből ugrik és viszi neki a vizet. :(((

65. Macsek. (válaszként erre: 60. - Manul)
2010. dec. 30. 14:54

Szia manul :DDD


"Üdvözlöm" a sógorodat :)))

2010. dec. 30. 14:50

Dehogy szolgálom ki!

Kiszolgálja ő saját magát, nem gyerek, és nem is magatehetetlen felnőtt.

Sajnos sok olyan nőt ismerek, aki teljes mértékben kiszolgálja a férjét. Van olyan, akinek még ura és parancsolója haját is be kell szárítania, és természetesen soha nem tetszik neki a végeredmény :))

63. yousei
2010. dec. 30. 12:57
Az lemaradt, hogy ő is a kedvembe szokott járni :) Elkészíti az ebédet, reggelit csinál. Így, hogy oda-vissza működik a dolog, szerintem ez a normális.
62. yousei
2010. dec. 30. 12:54
Egyetértek az előttem szólóval. Egyenlő a nő és a férfi. Mindig is elítéltem azt, hogy egy nő kiszolgálja a férfit. Igenis, nem fogom hagyni, hogy amikor itthon van, ne csináljon semmit. Nem veszem ki a kezéből a mosogatórongyot... Manapság a nők is ugyanúgy dolgoznak, mint a férfiak. De nem vagyok ennyire feminista. Tudom, hogy többet dolgozik, mint én, így igyekszem jobbá tenni az itthon létét. Kimosom-kivasalom a ruháit, takarítok, és ezt mind meg is köszöni. Ő mondta is, hogy nem egy háztartási robottal szeretne együtt élni. Ott van anyumék példája, és én nagyon nem szeretnék abba a hibába esni, mint anyum.
2010. dec. 30. 12:48
Szeretem kényeztetni a párom, ha arról van szó, odateszem elé a meleg ételt. De engem is kényeztetnek, ha esetleg én vagyok fáradt.
60. manul (válaszként erre: 1. - Kira88)
2010. dec. 30. 12:03

Pár hete a sógorom félkómás állapotban kifejtette,hogy az volt a jó világ amikor a nők külön asztalnál ettek és azt kellett csinálni amit a férjük parancsolt.Nem kezdtem el vele vitázni mert vendégségben voltunk éppen náluk és nem akartam szítani a tüzet.

Holnap ők jönnek hozzánk!:DDDDDD


Na de félre a tréfával!


Minden ember egyenlő,akár férfi akár nő.

Szerintem senkinek nem dolga kiszolgálni a másikat amíg az el tudja magát látni.Persze én is igyekszem jót tenni a férjemmel egy nehéz nap után de ő sem rest teljesíteni az én kívánságaimat.Ez így természetes.Nem értek egyet a nagymamáddal mert már nem abban a világban élünk!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook