Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te hogyan fogadod el magad nőként? A sok túl tökéletes nő láttán? fórum

Te hogyan fogadod el magad nőként? A sok túl tökéletes nő láttán? (beszélgetős fórum)


1 2
2021. aug. 18. 09:19

Tényleg az a legjobb, ha nem hasonlítod magad másokhoz.


Persze ezt mondani könnyebb, de tudatosan kerüld ezeket a helyzeteket, amik ezt az érzést generálják benned. Ne nézegesd az instát/fb-ot/youtube-ot, egyáltalán semmi olyat, ami csak a felszínesség, meg külsőségekre helyezi a hangsúlyt és nem építő módon.


Az más, ha pl. követsz 1 edzéseket tartó nőcit, akinek motivál, hogy jó az alakja, és akkor te is teszel ezért és gondoskodsz magadról. Minden egyéb szerintem időpazarlás és probléma-generálás. Próbáld meg lekötni magad, vmi hasznos dologgal. Pl.: olvass, biztos, hogy előbb-utóbb találsz kedvedre valót és sokkal előrébb leszel vele, minden téren.

2021. aug. 16. 16:16
Ki tökéletes? Akit vakolni, vagy plasztikázni kell? Ne már... Láttad őket smink nélkül? Ne kövesd őket, és ne hirtelen, hanem inkább fokozatosan szabadulj meg a mű cuccoktól.
2021. aug. 12. 17:40
szeretnék=szeretnél
57. babyapocakban (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 12. 17:39

Én nem foglalkozom ilyenekkel. Nekem az fontos, akit szeretek, aki szeret. Más véleménye nem. A "műnőkön" jókat mulatok. Azokon is, akik csak a külsőségeknek élnek, főleg az interneten ilyen-olyan kép meg videófilterekkel, 10 centi vakolattal, belül meg hát... csak az üresség van sokakban.


Hogyan változtass?

A te karakterednek megfelelő igazi nők képeit nézd meg, vágass magadnak valami szuper frizurát. A bőrödet ápold. Kezdj el a természetesebb sminkelésről videókat nézni. Minden nap nézegesd az arcod, örülj a fiatalságodnak és a természetes adottságaidnak. Láss át a mű dolgokon, mennyire kirakati dolog. Képzeld magad elé az influencerek hétköznapi arcát, az milyen lehet? Az életük milyen lehet a videóik mögött? Amit feléd mutatnak, azt oszd el tízzel, mert kb ennyi igaz. A kinézetüknek is 10%-a valódi csak.

Keresd meg a belső és külső értékeidet, kérd a párod segítségét ebben. Másban is lehet örömet és boldogságot találni, mint a műhajban, műmellben. Akikhez hasonlítani szeretnék, azok nem igaziak.

2021. aug. 11. 15:37
Bízom benne ha mással nem is, a korral megtudom tanulni elfogadni én is, illetve szeretni önmagam.
55. Mézes-Krémes (válaszként erre: 54. - Trapiti)
2021. aug. 11. 14:03
Pontosan ahogy mondod. :)
54. trapiti (válaszként erre: 51. - Mézes-Krémes)
2021. aug. 11. 13:18
Erdekes, az en instamon komolyzene, sutik, szinezesek, zongoristak es ehhez hasonlok jonnek fel... mindenki azt kapja ezektol a feluletektol amit keres. Ennyi tenyleg...
53. trapiti (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 11. 13:17
Pl. ne szembesulj ezekkel minden nap? Nem kell nezni, ennyi. Egyebkent ezek akiket emlegetsz inkabb szanni mint irigyelni valok. Kezdj az idoddel valami ertelmeset es/vagy valamit ami oromet okoz, es ne erre hasznald az instat meg a youtube-ot. Tolsd ki az eletedet ertelmes, hasznos dolgokkal, akkor kevesebb idod lesz hulyesegekkel foglalkozni.
52. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 47. - Érdekes73)
2021. aug. 11. 09:44
Azért ezt én sehol nem írtam,hogy számomra ő szép és tökéletes. Pont ő nem az
2021. aug. 11. 09:01

Akkor ne használd ezeket a felületeket, ennyire egyszerű. :) És viszonylag hamar meg is fog szűnni a problémád, hidd el! A szépség, a boldogság, a kiegyensúlyozottság nem attól fog eljönni az életedbe, hogy műanyag darabokat ragasztassz fel a szempilláidra... Persze akinek jól esik, és jobban érzi úgy magát, az csinálja csak. De ettől igazából nem lesz boldogabb az élete. Nem ettől lesz az. Ha neked nem jött be, hagyd a fenébe. Ne szúrd el a fiatalságodat azon, hogy hülyeségeken agyalogsz!

És igenis, ki lehet kerülni ezeket a tartalmakat, ha meg se nyitod, és nem követsz ilyesmiket. Az életed az uralja, amire fókuszálsz. Ne erre fókuszálj. Ennyire egyszerű.

2021. aug. 11. 08:57

Csak rajtad áll, hogy mivel szembesülsz nap mint nap. Zárt be a youtubo-ot meg az instát, és menj ki a nagyvilágba ÉLNI. Ott látni fogod, hogy a szórakozóhelyeken, az utcán, a tömegközlekedésen nem futkosnak tökéletes lányok/nők, max csak elvétve. :) Amit az instán látsz, az javarészt mind hatalmas hazugság. Nem egy kolléganőmre pl. rá se lehet ismerni élőben az insta képei után. :) A valóságban mindenki más-más, különböző adottságokkal és alkattal.


Ne nézegesd ezeket, zárd be. Ne a hülyeségre fókuszálj, hanem az életre. Élvezd, szórakozz, sportolj, és olvass a szenny tartalom helyett. Élvezd, hogy van egy párod, aki úgy szeret és kíván ahogy vagy. Számára nyilván tökéletes vagy, hiszen veled van, nem egy műpillás kamu insta lánnyal.


Ja, és csak mondom, hogy a legszebb éveidet teszed tönkre ezzel, amiket nem fogsz visszakapni később. 30 felett nagyon meg fogod bánni, hogy hülyeségeken keseregtél ahelyett, hogy a fiatalságodat élvezted volna úgy igazán. Ez borítékolható.

2021. aug. 11. 07:15
Nézőpont kérdése ki a tökéletes.Magam elfogadom a természetes mivoltom.
48. ,zumba
2021. aug. 11. 00:11
Hogy fogadod el magad? Úgy ,hogy tudomást sem veszek a sok mű nőről.Nem részletezem, előttem szólók tökéletesen leírták.
2021. aug. 10. 23:27

Hol van az a sok "tökéletes" nő ? Szerintem sehol. Vannak természetesen szépek, csinosak stb... [link]

---------------

Ha szerinted ez a tökéletes akkor ezt elérni csak pénz és gyomor kérdése . Hajrá hozzá.

2021. aug. 10. 22:25
Másrészről kinek mi a tökéletes nő? Legyen, vékony, és szép? Mert a nőies azaz telt alakú nők már nem tökéletesek? Ducikkal mi a baj? Vannak duci férfiak is, ellenük nem megy ez a felhajtás. A tökéletes nő , és férfi legyen család centrikus, és hűséges. Ami a mai világban a legnagyobb érték. Egy szebb nő láttán mit érzek? Jajj szegény mennyit szenvethet, hogy ilyen vékony, csak azért mert a kiss segg az több esélyt jelent a nemi életre. Jajj nagy a kufferom? Le kéne fogynom két kilót, műkörmös, műszempilla, jajj tömegközlekedéssel nem megyek... sokan erre értelmezik a tökéletes nőt. Nekem nem az. A mai világ tökéletlen.
2021. aug. 10. 22:15
A túl tökéletesen mű nő, aki sokszor tökéletes xxyy. Tisztlet a kivételnek. Regisztráltam egy társkeresőre. Nem állítottam be, hogy férfi, vagy nő. Persze amint észrevettem, kijavítottam!!! Addig is férfiként szerepeltem. Néhány perc alatt kaptam rengeteg ajánlatot, hát jó nagy .... Kezdem megérteni a férfiakat, miért is nézik le a nőket. Tisztelet a kivételnek!!! Hát maradok a magam módján a mai világnak tökéletlen nő. Nekem így a jó. Bízom benne, hogy megtalálom a társam, a többi meg nem érdekel.
2021. aug. 10. 22:06

Én az utcán kevés (szerintem) tökéletes nőt látok. De a rakás műszar inkább csak feltűnővé tesz csak, nem széppé.


Ha a műhajtól egy széteső madárfészek lesz a fejeden, a körmöd szétesik, szempillad meg nincs, hogy vagy így szép?

Az egészséges kinézet evolúciós okból tetszetősebb, mint a csoffadék.

43. Scherlock (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 10. 22:04

De sajnállak!


Ja nincs is időm rá. 😄

42. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 10. 21:51

Az biztos, hogy nem túl jó magunkat másokhoz hasonlítani, pláne a valós énünket, 1-2 online képhez.


Ha neked ez fontos, hozd ki magadból a legtöbbet, de biztos, hogy megéri?


Jobban érzed magad ezektől, szebbnek látod magadat?

Nekem a mű dolgok eleve nem tetszenek, de ízlések és pofonok, a legtöbb férfi is így van ezzel, vkinek bejön, vkinek nem.


Fordítsd az energiádat 1 kicsit másfelé, olvass, tanulj, nyiss 1 másik közegre. Idővel egyébként szerintem ez változik, vagyis én azt vettem észre magamon, hogy az élethelyzetemtől és élettapasztalatomtól függően változik, hogy mitől érzem jól magam a bőrömben.


Kezdj el mondjuk sportolni, 2in1. Ne a külső számítson, hanem a teljesítmény, sztem ez 1 jó köztes pont. Vagy próbáld meg kiélni a kreativitást a szépítkezésben.


Alapvetően meg mindig van 1 szépségideál, amihez képest elhelyezkedünk vhol, nincs ezzel semmi, nem kell mindenkinek tetszenünk, ahogy nekünk sem tetszik mindenki.

41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Bichi)
2021. aug. 10. 21:51
Igazából nem az utcán hanem amit írtam is, túl sok social media felületet használok. Az viszont tény,hogy a fiatalabb nők illetve a középkorúak is a környéken előszeretettel építtetettnek szempillát. Annyira megy a biznisz,hogy 14.000/18000 illetve van ahol fentebb is megy ez az ár egy szettért amit két hetente újra kell tölteni. Sajnos én is kifizettem érte 4 hónapig a pénzt, amiből elmehettem volna valami jó kis önbizalom növelő tanfolyamra.😄🙀
40. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 10. 21:30
Nézz már körül az utcán, hol látsz te ott annyi tökéletes nőt? Nekem Glamify sem tetszik, egy csepp természetesség nincs benne, és valószínűleg smink nélkül úgy mennél el mellette az utcán, hogy a szemed se rebben...
39. timycat (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 10. 20:48
Tekints rájuk inkább elrettentő példának, mint követendőnek.
38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - Timycat)
2021. aug. 10. 20:43
Élőben nem, én sajnos használom az instagramot. Tudom,hogy nem kellene de sokszor észre sem veszem és már lapozom is.
37. Channa* (válaszként erre: 35. - Scherlock)
2021. aug. 10. 20:39
Szerintem se!;)😍
36. Channa* (válaszként erre: 34. - Timycat)
2021. aug. 10. 20:37

Tényleg!?


Nem, nem láttam mostanság. Kár érte.

2021. aug. 10. 20:36
Nem tehetek róla,hogy tökéletesnek születtem. :)
34. timycat (válaszként erre: 31. - Channa*)
2021. aug. 10. 20:29
Sarka Katát láttad mostanában? Én nem követem az életét, de múltkor beleszaladtam, nem ismertem meg. Annak a sebésznek még a lábán is el kellene törni az összes ujját aki ezt tette vele. Ő egy helyes "szomszédlány" volt, most meg üres kivénhedt luxusprosti.
33. 8d00a82c06 (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 10. 20:25
Nem kell ide dilidoki, csak hidd el azt amit a párod mond!
32. NomNom (válaszként erre: 31. - Channa*)
2021. aug. 10. 20:25
Erről egy srác jutott eszembe aki közölte velem, hogy neki a "picsás lányok" tetszenek. Egészségedre. 😂
31. Channa* (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 10. 20:22

Sarka Kata nem műnő és ő szép. Szép volt ducin is.


Rogán Cecilia most is ronda, kár bele pénzt ölni;)


Ismerek olyan férfit, aki odavan a túltolt nőkért, pl. Kelemen Annácskáért. Pedig olyan gyönyörű természetes szépség a felesége, hogy az csak na.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook