Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te hogyan fogadod el magad nőként? A sok túl tökéletes nő láttán? fórum

Te hogyan fogadod el magad nőként? A sok túl tökéletes nő láttán? (beszélgetős fórum)


1 2
30. timycat (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 10. 20:16
Nem feltétlenül kell pszichológus, csak halgass a párodra, higyj neki, kezdj belőle építkezni
29. Guruljka (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 10. 20:15

Elsőként talán nézz más adókat.

Én évek óta nem láttam Sarka Katáről még képet sem, a Rogán csajt meg nem is ismerem. Pedig egész nap megy a tévé. :D

2021. aug. 10. 20:11

Örülök,hogy válaszoltatok nekem.


Tudom,hogy a fejembe kell rendet tennem,és én sem akarok úgy kinézni,mint azok a nők akikre már nem lehet ráismerni. Nem tudom nekem miért szépek ezek a nők értem itt az említett Krisztire,vagy ilyen a Sarka Kata is. Tudom,hogy pénz nélkül nem is így néznének ki ugye itt nagyon jó példa a Rogán Cecília régi és mostani kinézete. Én természetesen szeretném szépnek látni magam de valami hiba van a gépezetben és az utam során lassan 26 leszek, de elveszítettem az önbizalmam és nincs ötletem,hogyan szeressem meg önmagam mindenféle mű dolog nélkül. Jó olvasni,hogy nincs önmagatokkal problémát én is szeretném ezt elmondani majd magamról. 🙂 Sajnos nem tudom hogyan kezdjek hozzá mert ahol én lakom nincs pszichológus 70 km-es körzetben, de biztos megoldható máshogy is.

27. dfc04c70e4 (válaszként erre: 26. - Channa*)
2021. aug. 10. 20:06

Jó.:)

Csak azért az említetteket emeltem ki, mert ez a fiatal nő nem az átlagemberekhez hasonlítja magát.

26. Channa* (válaszként erre: 25. - Dfc04c70e4)
2021. aug. 10. 20:01

"Végezetül: hogy én hogyan fogadom el magam? Egyszerű. Úgy ahogy vagyok, az pont jó. Nem hasonlítgatom magam sem youteberekhez, sem agyon fotoshopozott címlaplányokhoz."


Én m ég a szomszédhoz sem hasonlítom magam;)

Mindig csak magamhoz.

25. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 10. 19:55

Először is: ne a közösségi média legyen az etalon! Ne a youtubereket kövesd, az nem a való világ.

És egyáltalán nem azokat a nőket kell mintának tekintened, akiken már semmi nem természetes.

Pillanatig se hidd, hogy azok a nők, akik a szemedben olyan tökéletesnek tűnnek, maradéktalanul boldogok. Mert tökéletes nő nincs. A műnők is csak a pasik egy részének tetszenek. Legtöbbjüknek - hidd el - nem jönnek be.

Szerinted az agyonplasztikázott műnők miért jutottak odáig, hogy csak ilyen módon tudják elfogadni magukat? Meg azok, akik csak műszempillával, póthajjal, feltöltött ajakkal, botoxszal, zsírleszívás után érzik magukat szépnek?

Ne akarj a nyomukba lépni! Egy idő után már rájuk sem lehet ismerni, mert újabb és újabb műtétnek vetik alá magukat, mert már nem érzik magukat abban a bőrben sem, ami egy ideig megfelelt nekik.

Verd ki a fejedből a butaságot! Tuti, hogy nem vagy ronda, hiszen azt írod, hogy korábban csinosnak érezted magad. A párod elfogad természetesen. Neki van igaza. Légy jóban önmagaddal, fogadd el magad a természetességeddel. Egy szolid smink bőven elég.


Végezetül: hogy én hogyan fogadom el magam? Egyszerű. Úgy ahogy vagyok, az pont jó. Nem hasonlítgatom magam sem youteberekhez, sem agyon fotoshopozott címlaplányokhoz.

2021. aug. 10. 19:53

És, hogy hozzászóljak az általad említett nőhöz.


Az én időmbe, ha így nézett ki valaki, az rondának számított, így én most is rondának látom. Nem mű, csak ronda egyszerűen. Kár rá a festék és minden, mert nem lesz jobb ettől...

23. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 10. 19:46

Ez a Glamiliba csak egy maszk. Minegyeik képén ugyanaz.

Azt sugallja, mintha üres lenne belül. Sem lélek, sem érzelem, amit az arca tükrözhetne.


Én randa is voltam világéletemben, most már kezdek öregecske is lenni, nincs érdekeltségem a piacon, 25 évesen a gyerekeimmel voltam elfoglalva és nem a műszempillával. Le is jött volna estére, mert a házimunka nem ledvez a tapadásának. :D

22. Lau_Ra (válaszként erre: 21. - Lau_Ra)
2021. aug. 10. 19:37
Plasztikázott, 2t
21. Lau_Ra (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 10. 19:36

Plasztikázot számodra a tökéletes ?

Magadból hozd ki a legtöbbet és ne másokhoz hasonlítgasd magad. Néha ezek az influenszer pitchák vannak leginkább tele gátlásokkal.

Én az utóbbi egy évben 8 kilót híztam, vállig ér a hajam és nem kenem magam. Nem is érdekel.

Régen jobban néztem ki, akkor meg folyton elégedetlen voltam. Nem tudom mitől függ. Örülj ha a párodnak tetszel, neki és magadnak akarj megfelelni.

Különben te tipikusan az a fajta nő lehetsz aki megcsináltathatná mindenét, akkor is elégedetlen maradna és újabb dolgokat találna ki, amik nem tetszenek önmagán. Inkább az önbizalmadon dolgozz. Ezt tényként írom, nem bántásként.

2021. aug. 10. 19:30
Ha okos vagy, kedves és szép a mosolyod, akkor akár túlsúlyos is lehetsz.
19. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 10. 19:30

Ha ezt folytatod a párod ott fog hagyni a francba.


Nincs mellem, trampli vagyok de jó az alakom. Viszont sosem sminkelek és bizony hatalmas pofám van.


Ha a férjem azt mondja szép vagyok akkor az úgy van.

Baromira nem érdekel ki mit gondol rólam. Nem leszek mű.

2021. aug. 10. 19:27

Minél idősebb leszel, annál jobban menni fog az elfogadás:-)

Nekem tizen- meg huszonévesen volt egy csomó frusztrációm,pedig akkor még sehol sem volt a FB meg az Insta. Alacsony voltam, húsos, nagymellű (akkor még nem voltak műmellek), a hajam kunkorodott minden irányba (hajvasaló sem volt még akkoriban.)

Aztán teltek az évek, megtaláltam a nekem való mozgást, formáltam a testem, rájöttem, milyen szabásvonalak állnak jól, hogy sminkeljek (nem vakolat, diszkrétebb smink), és még a férfiaktól is kaptam pozitív visszajelzést, pedig mindig messze estem a trendi csajoktól.

A műszempillás, műmelles, műhajas, műkörmös csajokról az jut eszembe, ha egyszer nem lesz módja, pénze ezekkel "felturbózni" magát, akkor vajon milyen lesz, milyen lenne...Lehet, hogy sokkal-sokkal szebb.

A férfiaknak pedig tényleg a természetes nők tetszenek általában. Ezzel nem azt mondom, hogy ne törődj a külsőddel, de a természetes adottságaidból hozd ki a legtöbbet. Egy ápolt haj,és saját köröm százszor szebb, mint a lenőtt póthaj meg műköröm.

Nekem hatalmas bók, hogy egy nyaraláskor, mikor nem festem magam, azt mondja a párom, hogy így milyen szép vagyok. Én a karikás szemem látom, a vékony, kihúzatlan szemöldököm, a csupa szeplő orrom, de ő nem néz mindent részleteiben, csak egyben, és neki az a látvány valamiért bejön.

És, kapaszkodj meg, de még az is teljesen belefér, hogyha túl a hamvas ifjúságon nem áll peckesen a melled, vagy lesz 1-2 ősz hajszálad.

17. Auróra2010 (válaszként erre: 14. - Fisica)
2021. aug. 10. 19:14
Nemhogy nem szép, kimondottam ronda. - mármint a GLafity Kriszta. A szemei mint egy hulláé, a szája meg fültől fülig ér. Meg sem merem kérdezni, hogy nézhet ki a FI, ha ezt a rémséget szépnek, sőt követendőnek tartja. EGy természetes 25 éves mindenképpen übereli.
2021. aug. 10. 19:09

25 évesen azt sem tudtam, hogy hány kiló vagyok. Elégedett voltam a hajammal a körmeimmel, a bőrömmel, a pilláimmal és mindennel, még a 75 A vagy 75 B melleimmel is.

Soha eszembe nem jutna, hogy bármi műcuccot tegyek magamra, pedig már 2x25 is vagyok, de még mindig van szempillám, hajam, saját körmöm, bár mostanában vettem néhány arckrémet, de ennyi.


Az, hogy a hajamhoz rakassak egy idegen póthajat, amin esetleg idegen emberek atkái vannak, hát egyenesen gusztustalan számomra.

És hát soha nem tenném tönkre a saját körmeimet és pilláimat sem. A mellemről nem is beszélek, mert akkor sem kellene szilikon, ha tök lapos lennék (voltam).


Nem értem, hogy egy 25 éves nő, hogy nem érzi magát szépnek ezek nélkül, holott az ő állaguk még ebben a korban olyan, hogy még néhány kiló felesleggel is látszik, hogy fiatal és rugalmas a testük.


Egyedül amit megértek az az, ha valaki a Dumbó füleit vagy a sas orrát szabatja át, de az összes többi teljesen felesleges.


Számomra az is felesleges dolog, hogy ha valaki naphosszat kínozza magát egy edzőterembe, hogy néger feneket gyúrjon magának. Minek? Mégis kinek tetszik ez a nőkön kívül? Én még nem ismerek/tem olyan pasit, aki az ilyen alkatra azt mondaná, hogy szép. Előbb mondják egy narancsbőrös nőre hogy formás, mint az ilyen gnómra formált nőkre.


És igen, a párodnak igaza van! A műcuccok rondák és kiábrándítóak.

Tedd magad rendbe a veled született adottságokkal, esetleg keress fel egy pszichológust, hátha tud segíteni, de ne csináld ezt magaddal.


Én csak azért veszek észre egy-két mű nőt, mert megdöbbenek a rondaságukon. A szépség sosem jut róluk eszembe...

15. kisj
2021. aug. 10. 19:04

Írod, hogy a műszempillától kihullottak a saját pilláid, a műköröm alatt töredezik a körmöd...

Jesszus! Minek amortizálod le magad idejekorán?

14. Fisica
2021. aug. 10. 18:52

Megnéztem ezt a Krisztit, semmi extra, nem tudom miért gondolod olyan tökéletesnek.

És igen, a póthaj és a műszempilla is baromi ronda. Műköröm is kb addig szép amíg megcsinálják plusz pár nap. (Férjem szerint is csúnya).

Engedd el és hidd ezek nélkül is szép vagy. Főleg ha a párod is ezt mondja. Hidd el neki.

13. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 10. 18:49
Igaza van a párodnak. Hallgass RÁ!
2021. aug. 10. 18:38
Úgy, hogy a nőiességem nem csak a külsőmből tevődik össze. Ilyen egyszerű.
11. 51683d1c00 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 10. 18:36

Én miért nem szembesülök ezekkel mindennap?

Fókuszt vidd már a lelkedre szívedre kicsit,tanuld meg tisztelni és szeretni önmagad,az elfogadás szart sem ér,már elnézést.

2021. aug. 10. 18:29
Nem is tudom ,hogy "létezel így" ..."tökéletlenül" ...vigyor....
2021. aug. 10. 18:26

Atya Világ! Mekkora baromság!



Nincs tökéletes!

8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 10. 18:25

Én el nem tudom képzelni milyen körökben forogsz, ha csak ilyeneket látsz. A való világban, ahol meg kell dolgozni a pénzért, azért kevésbé látni plasztik nőket.

Engem kimondottan irritálnak a műnők. Ilyen újságokat, műsorokat sem nézegetek, ahol a celebek láthatók.

Próbálj visszatérni a földre!!!

2021. aug. 10. 18:24
Úgy, hogy tökre lecarom a trendeket, a műnőket, önmagam vagyok. Akinek nem tetszem, ne nézzen rám. Nehéz folyamat önmagunk elfogadása, de érdemes rá gyúrni
6. simple (válaszként erre: 4. - Sziszi0528)
2021. aug. 10. 18:22
Így van. Én egyébként bármikor bárki előtt vállalom magam simán felkelés után is, csak röhögök azokon akik órákig sminkelnek mielőtt bárkivel találkoznak.
2021. aug. 10. 18:21
Leszarom a kirakat online életet :D. Facebookon, Instán, Twitteren, tudja a tököm még milyen felületeken mindenki mintafeleség, mintaférj, mintacsalád, tökéletes otthonnal, külsővel, nyaralással, ez amit ez a pár kép mutat, ezt Te elhiszed? Én baromira nem, főleg úgy, hogy kb szemberöhögöm az ilyen tökéletes életűeket, mikor valójában tudom hogyan is néznek ki és hogyan élnek. Ne az alapján a pár hamis kép alapján ítélj és építsd le az önbizalmad, hanem hagyd el ezt a netes fertő világot és ne másokat kövess, hanem saját magad!
4. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 10. 18:21
Rajtam semmi mű dolog nincs, a természetességet tartom a legszebbnek. Szépnek, csinosnak érzem magam, a férfiak szerint, de még a nők szerint is az vagyok. Valami komoly önértékelési probléma van nálad, ha ezektől a dolgoktól érzed szépnek magad.
2021. aug. 10. 18:18
Gondolom, hogy nincs még partnered, azért foglalkozol ilyesmivel. Engem az ilyen kérdések sosem érdekeltek, régen is, most is belefértem a " jó csaj " kategóriába, ha nem is voltam egy világrengető szépség, de nekem ez elég. Idegen nőket meg pláne nem nézegetek, akkor már inkább a férfiakat, szép fiúkat.
2. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 10. 18:14
Úgy hogy én természetesen vagyok tökéletes. Nem a szempillától vagy a plasztikától lesz valaki tökéletes. Hagyd a kirakat pitchákat. Csak szeresd magad és fel sem fog merülni benned, hogy nem vagy tökéletes.
2021. aug. 10. 18:10

Valamiért rám túl rosszul hat ez a közösségi média, azthiszem. Régen egészséges önbizalommal rendelkeztem, a férfiak megnéztek én pedig csinosnak éreztem magam. Mára a helyzet az,hogy nem igazán látom magam szépnek,csak bizonyos dolgoktól. Értem itt a műszempilla, póthaj, műköröm, erősebb sminket. Folyton pórul járok, a póthaj letörte a saját hajam, a körmöm darabokban tört a műkörömtől és a mostani hülyeségem az épített műszempilla volt amitől nem maradt csak pár szál szempillám. Kb 3 hónapig hordtam,két hetente kellene tölteni 14.000forint3

ért és egy hétig szép max. Van párom, de tőle is folyton azt kapom,hogy túl sokat foglalkozom a külsőmmel. A saját adottságaimmal törődjek és ne mű dolgokat tegyek magamra mert neki ezek közül semmi sem tetszik. Szerinte ocsmány a műpilla, haj stb. Nem tudom miért teszem ezeket magammal, évekig fekete volt a hajam is holott eredetileg sötétszőke. Szeretnék minden nélkül szép és vonzó nő lenni de úgy érzem a vállig érő hajam nem nőies, ezért drága pénzért vásárolgatok póthajat ami ugyanúgy rövid idő múlva ocsmány állagú lesz. Le lehet erről szokni? Most mondjuk nincs rajtam semmi ami nem természetes de rohadt rondának is látom magam mindennap . Hogyan fogadjam el önmagam? 25 éves lány vagyok, sajnos tele van minden a tökéletes alakú nőkkel akiknek mindenük már plasztikázott,mű mellek, megcsinált ajkak, póthaj. Követek youtubereket, pl Glamify krisztit, akit tökéletesnek tartok pedig neki is mű a melle, soha nem láttam műszempilla nélkül. Mindennap ezekkel szembesülök, és így hogyan legyek jóban önmagammal? Te hogyan fogadod el magad ebbe a mai világba, ezek mellett a nők mellett?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook