Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Te hogy nyered vissza a várandósság előtti formádat? fórum

Te hogy nyered vissza a várandósság előtti formádat? (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. ápr. 16. 11:08
Javaslom kérjetek itt a Hoxán tanácsot Villers törzstagtól, ő személyi edző és táplálkozás tanácsadó.Írjátok meg neki súlyotok,korotok,magasságotok,hányszor étkeztek,mozogtok -e(ha igen mit mennyi ideig).Segíteni fog nektek,kiszámolja a napi kcal szükségletet és étkezési tanácsokkal is ellát .Bármilyen diétás jellegű problémával megkereshetitek.Nekem is segített.
2008. ápr. 16. 10:21

20 kg felesleg van rajtam pedig 8 hónapja szültem. Még szoptatok és így se ment le 1 dkg se, sőőőőt.

Bár nem ez volt a kérdés :-))

2008. ápr. 16. 10:19
még sehogy
2008. ápr. 16. 10:12
Én nem tudom!:)A lányommal 20kg-ot hiztam,de szülés után már 4 hónappal a régi voltam,49kg.Pedig ettem,nassoltam.Most a 6.hónapban vagyok,eddig 7kg-ot hiztam,szerintem most sem lesz gond.Igazából ez genetikai addottság legalábbis az én véleményem szerint,mert sokan belerokkannak,akkor is hiznak.Erre nincs titok,bár kicsi testmozgás,és helyes táplálkozás,talán kulcsa lehet a fogyásnak.Igaz,nekem ez sem kell!:)
2008. ápr. 16. 10:05
Te hogy nyered vissza a várandósság előtti formádat?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook