Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Távkapcsolatban-milyen gyakran találkoztok? fórum

Távkapcsolatban-milyen gyakran találkoztok? (beszélgetős fórum)


2010. nov. 1. 18:49
Az Én párom augusztus óta Németországban dolgozik:-(3-4 hetente találkozunk,minden nap msn-en beszélünk.És nagyon hiányzik:-)Ha minden jól megy ,jövőre már Mi is kint leszünk vele.
7. Piroo (válaszként erre: 5. - RLindi)
2008. nov. 10. 19:15

Hát azért nem olyan gáz a mi 3 éves távkapcsolatunk, mert mint már megírtam minden hétvégén találkozunk, nyáron meg mindig együtt vagyunk.

Egy külföldi távkapcsolat azért más. Amúgy van egy fórum, a neve azt hiszem: Távkapcsolatban élők fóruma. Ott szerintem vannak hasonló helyzetben lévők. Nézd meg..

6. Piroo (válaszként erre: 5. - RLindi)
2008. nov. 8. 20:01

Szia! Nekem van egy ismerősöm, akinek szintén Írországban dolgozott a pasija, már nagyon régóra együtt voltak és jó pár évig kitartottak egymás mellett még így is, de mostmár sajnos nincsenek együtt.

Nálatok ez mennyi időre szolna? És te nem akartál vele menni?

2008. nov. 8. 14:15

Jajj,sziasztok csajok! Bocsi,teljesen megfeletkeztem erről a fórumocskáról:(

Hát nem lehet könnyű Nektek sem,főleg Piroo 3 éve távkapcsoban?! Kemény sztori..

Nekem férjem Ir o.ban dolgozik és hát ugy tűmik jó esetben 3 hónaponta tudunk majd talizni:(

Nem tudom meddig mehet ez igy,kiváncsi lettem volna valaki volt e /van e esetleg igy és mennyire mennyi ideig lehet működőképes.

4. Piroo (válaszként erre: 2. - RLindi)
2008. okt. 28. 10:01
Szia! Én 3 éve élek távkapcsolatban. Mi most suli/munkaidőben hétvégeken találkozunk, nyáron viszont állandóan együtt vagyunk.
2008. okt. 23. 10:56
Nem tudom neked mi a hosszú idő, de én fél éve élek távkapcsolatban! Hétvégenként találkozunk, ha szünet van akkor meg kicsit sűrűbben!
2008. okt. 18. 14:03
Akik már esetleg hosszabb ideje távkapcsolatban élek,az Ő tapasztalataik érdekelnének.
2008. okt. 17. 21:02
Távkapcsolatban-milyen gyakran találkoztok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook