Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Társkeresés, miért a fiatalabb pasik érdekelnek? fórum

Társkeresés, miért a fiatalabb pasik érdekelnek? (beszélgetős fórum)


8. Ildi
2020. jún. 21. 23:45
Nekem is az utolsó fiatalabb volt 4 évvel. Amugy meg plusz ,minusz 5-6 év,ami ok,számomra. Ha a fiatalabbakkal jobb számodra,hajrá:)
7. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 21. 22:42
Nem másoknak kell megfelelned. Azt tedd ami neked jó de azért ésszel.
6. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 21. 19:51

Mi az, hogy "kellene"???

Ha a fiatalabbak jönnek be, hát akkor azok.

Őszintén: ha itt valaki azt mondaná, hogy mars az idősebbekhez, megfogadnád ezt a tanácsot?


Amúgy meg kinek mi köze hozzá. 5-6 év tényleg nem igazán különbség, viszont lehet, hogy praktikus okokból jobb is egy kicsit fiatalabb középkorú.

2020. jún. 21. 19:06

Nem mintha közöm lenne hozzá, de van már gyereked ? A leendő barátodnak gondolom, hogy nem tudsz vagy nem akarsz már szülni. Talán ez az egyik legkomolyabb oka annak, hogy az ilyen furcsa párokra kicsit furcsán néznek.


Fiús anya vagyok és én igy látom a dolgot, bocs.

4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 21. 18:18

"eszemmel tudom hogy nem velük kellene ismerkednem"

Ez buta társadalmi elvárás, ami szerencsére manapság már kezd kikopni a felvilágosultabb fejekből.


Megértem, hogyha fiatalabb férfiak érdekelnek, ha eleve fiatalabb közegekben mozogsz, dolgozol és nem érdekelnek a nagypapák családi problémái.


5 év korkülönbség pedig igazán nem sok, ha az ember elmúlt már 30.

3. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 21. 17:47
5 év ebben a korban nem különbség.
2020. jún. 21. 17:08

Volt egyszer egy férfi az életemben, aki szintén egy nála idősebb nő miatt hagyott ott. 40 és 35 évesek voltak akkor. Mint kiderült, a nőnek a válása után kizárólag fiatalabb pasijai voltak.

Szóval nem egyedi az eset. Ha a kereslet és kínálat megtalálja egymást, nincs semmi gond ezzel.

2020. jún. 21. 16:40

Sziasztok!

4 hónapja lett vége a kapcsolatomnak 4.5 évig tartott. 5 évvel volt fiatalabb nálam.(én 40 éves vagyok) Nem a kor miatt lett vége.

Most úgy érzem szeretnék egy új kapcsolatot. Regisztráltam ismerkedős oldalakra. Nem értem miért de egyszerűen a korban hozzám való 40-50 éves pasikkal nem tudok ismerkedni nem jönnek be. Sem külsőleg sem belsőleg.

Nem értem miért fiatalabbak vonzanak mikor eszemmel tudom hogy nem velük kellene ismerkednem.

Van más is így ezzel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook