Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Társkeresés a neten fórum

Társkeresés a neten (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
85. massalhangzo (válaszként erre: 84. - Sanyinak)
2016. aug. 30. 20:11

szerinted mindenkinek, aki eppen szakitott vagy elvalt, X honapig vagy evig magaban kene keseregnie? ha egy hazassag eljut a valasig, akkor nem ott, abban a pillanatban romlott el. lehet, hogy hosszu evek ota maganyos volt a hazassagaban


de ettol fuggetlenul miert kellene valakit lebeszelni az ismerkedesrol, ha o ismerkedni akar? sokaknak eppen az tesz jot, hogy nem buslakodik es ragodik magaban, hanem nyit egy uj lehetoseg fele. szerintem ha valaki nem all keszen ra, ha kenyszeritenek, se akarna randizgatni, ismerkedni, es elutasitana meg egy jo ferfit vagy not is, mert nem all keszen

84. sanyinak (válaszként erre: 82. - Massalhangzo)
2016. aug. 30. 20:06

Ha valaki tarsat ketes, akkor nem azzal kezdi, h elvalt, hanem h mondjuk egyedul erzi magat....


Ha pedig megnezem a korabbi legfontosabb topikhozzaszolasait, akkor abbol nem az jon le h eppen feldolgozta a valast...

83. massalhangzo (válaszként erre: 69. - 2c5f60da64)
2016. aug. 30. 19:05

nem semmi, amiket irsz. nem gondolkodtal meg el azon, hogy talan veled (is) van komoly problem? :D


mert az into jelnek nem ott kell kezdodnie, hogy lebunkoz egy hozza beallito not, vagy azt mondja, csak azert nem ut meg, mert parazik a melohelyedtol


nalam olyasmik szamitananak into jelnek, ha azt meseli, megcsalta az eddigi baratnoit, otszor nosult vagy epp keresi onmagat, es ezert nem dolgozik ot eve :D es az into jelek utan le is lepnek rogton, nem kapcsolatoznek

82. massalhangzo (válaszként erre: 76. - Sanyinak)
2016. aug. 30. 18:59

egy valas nem feltelezi azt, hogy egyik kapcsolatbol rogton a masikba ugralna :D kiveve, ha evente megy ferjhez


szerintem nem tegnap szakitottak a ferjevel, biztos most all keszen, hogy tovabb lepjen. mar az is elore lepes lenne, ha beszelgetne mas ferfiakkal, ujra ringbe szallna. azutan majd ugyis hozza az ido es a szerencse

81. 3d787b167a (válaszként erre: 76. - Sanyinak)
2016. aug. 30. 18:25
Miért?
80. sanyinak (válaszként erre: 79. - Nyuszó123)
2016. aug. 30. 18:23
Es meggazdagodtal belole? ;)
2016. aug. 30. 09:31

10-ből talán 1 normális. Én is fent voltam, kaptam az ajánlatokat pároktól is, nőktől is. Volt aki fizetni akart...

Aztán megtaláltam, pontosabban ő engem. Azóta már van egy gyermekünk és most az esküvő lesz. :)

Volt kapcsolatom ismerettség által is, de az botrány volt. (Az összes)

78. Mutáns Jane (válaszként erre: 76. - Sanyinak)
2016. aug. 30. 01:19
Ebben az adott esetben tökéletesen egyetértek veled. Nem mindig jó általánosítani, de még ebből a rövid hsz-ből is látszik, hogy itt, ebben az esetben nem a társtalansággal van a baj, hanem vagy az önértékeléssel, vagy esetleg egy pénzügyi válsággal, vagy mindkettővel. Ezeknek a megoldását nem lehet másra áttestálni azzal, hogy gyorsan társat keresünk.
77. moonlight13 (válaszként erre: 70. - Pimke)
2016. aug. 29. 22:37
Megbízható oldal? Mindenhol van mindenféle ember, akár az életben. Nem az oldal jó vagy rossz, hanem neked kell a megfelelő embert kiválasztanod.
76. sanyinak (válaszként erre: 75. - 3d787b167a)
2016. aug. 29. 21:28

Mert egyik kapcsolatból a másikba menekvés nem szokott sok jót hozni.

Először jó lenne tisztázni, mi volt az oka az előző kudarcnak...

75. 3d787b167a (válaszként erre: 74. - Sanyinak)
2016. aug. 29. 20:49
Miért nem?
74. sanyinak (válaszként erre: 70. - Pimke)
2016. aug. 29. 20:39
Eloszor talan rendezni kellene a soraidat es nem egybol tarskeresozni...
73. csikil4ny (válaszként erre: 72. - C73db520ef)
2016. aug. 29. 20:29
Eddig sem társ keresőztem, de ezután sem fogok. Brrrr....
72. c73db520ef (válaszként erre: 70. - Pimke)
2016. aug. 29. 20:14
Kezdoknek: [link]
2016. aug. 29. 17:41

Ird be a ggliba, hogy tarskereso;

Kutyaharopast szorevel?

70. Pimke
2016. aug. 29. 17:37

Sziasztok

Segítseteket kérem férjem elhagyott.Egyedül maradtam

nem tudom hol lehet ismerkedni.Mely társkereső oldalak

megbízhatóak

Köszönöm a segítset

2016. aug. 7. 13:13

Folyt. köv. Életem legnagyobb sajnálatos tapasztalata ez a nyomorult volt, aki a folyamatos hazudozásaival elég sok álmatlan éjszakát okozott :( Róla többek között hallottam (ismerősöktől), hogy az egyik volt barátnőjét megverte és fojtogatta. Ez úgy derült ki, hogy az egyik ismerősöm biztosításokat köt, és ment a barátnőjéhez, aki ezzel a csávóval járt akkoriban. Már csukott ajtón keresztül kiabálást hallott, és amikor kopogott, a csávó kikiabált: ki ez a bunkó... majd ajtót nyitott, a nő pedig ott állt, a nyakán még látszott a fojtogatás nyoma.

Emiatt lenne fontos némi info a másikról. Ezt akkor tudtam meg, amikor már tartott a kapcsolatom egy ideje.

Kiderült, igaz a történet, a csávónak sokszor dühkitörései voltak és egyszer mondta, csak azért nem üt meg, mert olyan helyen dolgozom, hogy parázik.


Az anyjának és a gyerekének nem mutatott be soha. Ez is egy intő jel. Csak unokatestvéreknek, haveroknak.


Ami még erős jel: viszi a klotyóra a telefonját. Ha bent hagyja a szobában, mindig ki van kapcsolva. A szerető, vagy másik nő neve máshogy van beírva: neki konkrétan "anyadigi" volt, meg volt "anyaotthon."


Lebukott még így: a laptopján elfelejtette az előzményeket törölni. Érdemes a legördülő sávot egyszer megnézni. Neki konkrétan kijött az egyik társkereső. Ott is lebukott.


A többi pedig jön magától... nők írogattak nekem leveleket, hogy ez az ő párjuk. Többen :) ebben nyilvánvalóan van igazság.


Ami még gond a neten, hogy nem a saját fotójukkal nyomulnak a delikvensek és hatalmasakat kamuznak. Sportos = + csak 20 kiló. Egészséges életmód = már nem piál, csak esténként és dohányzik. 47 éves = 57 éves. Ilyennel is volt dolgom. Én őszinte ember vagyok, sajnos nagyon is. Vele, aki ilyeneket hazudott, néhány telefon után találkoztam. Már a paskolóban láttam, gáz van vele, kamuláda. Öreg, és az alkohol nyomai látszanak az arcán. Megmondtam a szemébe, ne haragudjon, nem saját fotót tett ki, és ne raboljuk tovább egymás idejét inkább. A lényeg, utána e-mailes üzenetekben zaklatott két napig, leqrvázott és ez még csak a legenyhébb. Persze a találkán ilyet nem mondott, csak mindenáron haza akart vinni. Nem engedtem. Ha engedem, biztos megver. Borzasztó volt.

68. 2c5f60da64 (válaszként erre: 67. - Csikil4ny)
2016. aug. 7. 12:43

Áthoztam a másik fórumról a netes tapasztalataim összefoglalóját. Ez csak egy kis szösszenet, volt még egyéb érdekes is, sőt, veszélyes ember és helyzet.


Igen, olyanra is volt példa szerencsére, mert nem mindenki ilyen profi manipulátor, mint a legdurvább pszichopatám.


Úgy vettem észre, hogy az első találkán feltettem neki sok-sok lényegre törő keresztkérdést. Mindig megkérdezem, miért lett vége az exével és mikor... tök mindegy, mit mond a következő kérdés szempontjából. Szoktak beszélni még, van még ami miatt kell az exével találkozni? És itt kezdett el a csávó szépen ugatni. Igen, szoktak még, és hogy milyen problémája volt az exének, túl sokat beszélt róla. És igen, néha tartják a kapcsolatot... aha, mondtam neki, Neked van barátnőd mi a fenét keresel itt? És otthagytam.


Volt, aki ritkán keresett és nem nyilvános helyen akart programot csinálni velem, azaz nem ott, abban a városban, ahol él. Amikor felvetettem, hogy menjünk el valami nyilvános helyre, kifogást keresett. Neki is szevasz volt.


De ez a horror, a legutóbbi... ez akart programot, mert mint kiderült, akkor éppen összeveszett a nőjével. A nője írt a csávó 70 éves anyjának kb. 35 levelet (olvastam), amelyben kifejtette, hogy a csávó megcsalta többször és hogy hol találta meg a másik nő vibrátorát :) és ezt leírta a 70 éves maminak :D. Nah a csávó utána ehhez (is) tért vissza persze úgy, hogy engem is meg akart tartani. Amúgy nem zavarta, ő mutatkozott velem, jártunk kondizni, moziba, vásárolni, sokat voltam nála.


Ezt el kell mesélnem: egyszer a panel háznak a bejárati ajtajánál futottunk össze ezzel a mamit zaklató hölgyeménnyel. A csávó aznap este nagyon haza akart vinni és nagyon sietős volt neki. Mondta bunkó stílusban, hogy másnap utazik (az anyjával :D, ugye milyen vicces ez egy 46 évestől) és pakol, és hazavisz. Mondom, attól itt maradhatok... ő erre: nem mert zavarom. Nah oké, anyukádat, nagy dérrel-dúrral elindultam lefelé, ő utánam jött. A bejáratnál ott állt a nő (felismertem fotóról), én bepánikoltam és tudom, ott kellett volna maradnom a csávó mellett, viszont átfutott az agyamon, hogy másnap reggel 8 tól kb. este 6 - ig ügyfeleim jönnek, nagyon kemény lesz, és ha felcse-zem magam idegileg, egy percet nem alszom, így sprintbe elrohantam :D persze hívtam a kis gerinctelen férgemet, hogy vigyen haza (késő volt), és el is vitt. A magyarázat, hogy a nő csak erre járt :D ennyire hülyének nézni valakit....


Néha jó bepróbálkozni esti telefonnal, ha nem hív vissza, hello. Akkor nője van. Ha olyan helyre visz, ahol senki nincs, akkor szintén hello. Ha nem szervez társasággal, rokonokkal, barátokkal programot, az is gáz. (ez a pszico szervezett, persze kiderült, olyanokkal, akik tudnak a dolgairól és nem adnák ki ezt a férget.) Ha hétvégén nem ér rá, és ami a legárulkodóbb, a facéra nem tesz fel közös fotót, az is gyanús.


Sokan kamuznak, hogy nem facéznak. Dehogynem. Csak álnéven. Ez úgy nyomta.


Ha ismerősöd lesz ott, a necces dolgokat úgy állítja be, hogy ne lásd.


A társkeresőre érdemes 2-3 néven regisztrálni, és miután elkezdtek találkozgatni, ráírni a másik nő nevében. Vajon benne van-e? De totál más adatlappal, még véletlenül se legyen gyanús. Más stílusban kell chatelni is.


Szóval mindehhez nincs nekem kedvem. Inkább élek, sportolok, dolgozok, pihenek. Elég volt ezekből.

67. csikil4ny (válaszként erre: 66. - 2c5f60da64)
2016. aug. 7. 10:31

A másik fórumról áthozhatnád a beírásod a tapasztalataidról, van mit mások tanuljanak belőle!


Ha jól leszel egészen bevonzol értelmes férfiakat is!

66. 2c5f60da64 (válaszként erre: 60. - Csikil4ny)
2016. aug. 7. 09:55

Már én is inkább hagyom, hogy majd belépjen valaki az életembe. Nem keresem annyira, pláne nem interneten.


A munkahelyen is van próbálkozó, de ne már... rengeteget dohányzik és piál. Ami az ő dolga, de én ennek szöges ellentéte vagyok. És milyen jó, hogy valamennyire megismertem és kiismertem, és el tudtam dönteni, hogy köszi, nem. Ha vele neten találkozom, valszeg megtéveszthet alaposan és esetleg miután már történik valami, esek újra arcra.


De bármihez egy kis idő kell még. Most csak jól érzem magam. Munka, hobbi, és nyaralás. A többi jelenleg nem érdekel. Próbálom kiheverni a sérelmeket és magamhoz a többszörös sokk után.

65. f7dd8729a1 (válaszként erre: 62. - Fc05b4bfbb)
2016. aug. 7. 06:46
Az, amelyikre hiába várnék ;))))
64. fc05b4bfbb (válaszként erre: 53. - Valaki Valaki)
2016. aug. 7. 00:31
Nem tudom, hogy pontosan kire gondoltál, de inkább kérdezősködj, akik megpróbálták, és lehet, hogy le fogsz döbbenni. Volt azért néhányszor olyan pillanatom, hogy nem hiszem el, ha nem én látom és hallom.
63. fc05b4bfbb (válaszként erre: 51. - Throne3)
2016. aug. 7. 00:25

Nem gondolom, hogy mártír lennék, inkább azt, hogy mai világ mennyire egy elképzelt világ mögött él. Mindenki nyomkodja az okostelefont és már azt gondolják, hogy ez a világ. Kommunikálni képtelenek, így az Internet mögé bújnak. Nem szeretem ezt a világot, én azért másképp szocializálódtam. Az hogy ki mit mond magáról, szerintem a magánügye, ezt szeretné láttatni magáról, így ezt mutatja, de ezzel azt is megmondja, hogy ő mit szeretne hallani, tehát a másik oldal is azt mondja. Most akkor ki hazudik tulajdonképpen? Aki mást mond, vagy aki meg szeretne felelni egy nem létező igénynek?


Tényleg csak nevetek az egészen, és kívülről nézni az egészet még inkább érdekesebb, de mint mondtam, több ismerősöm is van, aki mégis túljutott ezen!:-)


Sok sikert mindenkinek, és tényleg kívánom, hogy sikerüljön minden.

62. fc05b4bfbb (válaszként erre: 49. - F7dd8729a1)
2016. aug. 7. 00:14
Igen lehet tudni előre, de téged melyik válasz érdekel?:-)
61. fc05b4bfbb (válaszként erre: 47. - 2c5f60da64)
2016. aug. 7. 00:12
Ne gondold, sokkal több az elvárásuk!:-(
60. csikil4ny (válaszként erre: 58. - 2c5f60da64)
2016. aug. 6. 18:36
Ez is igaz. Én amikor újra kész leszek a párkapcsolatra, azt hiszem szétnézek az ismerőseim ismerősei között, addig bővítem a kört, hogy legyen választék is. :)
59. 2c5f60da64 (válaszként erre: 57. - Moonlight13)
2016. aug. 6. 18:13
Ettől én is... ha még lenne netes randim, tuti megkérdezném az első alkalommal, milyen az anyjával a kapcsolata, hányszor találkoznak, ő mos, vasal-e magának, mert rengeteg a 40 es mama pici fia... és persze vállaljon fel...
58. 2c5f60da64 (válaszként erre: 56. - Csikil4ny)
2016. aug. 6. 18:10
Az a gond, hogy sokszor megtévesztőek, manipulálnak és nem tűnik úgy, hogy gond van velük, sőt utána sem egy jó darabig. A pszichopaták nagyon megnyerőek tudnak lenni...
2016. aug. 6. 16:56

Azért nekem férfiak beszámoltak egy-két randiról: volt alkoholista nő, férjezett nő, aki harmadikat keres, olyan nő, aki csak szálláshelyet keresett.

Szóval szerintem ne általánosítsunk!

Nőben is van ilyen is meg amolyan is!

Egyébként én attól a szövegtől kapok kiütést, hogy "szeretni tudó és szeretetre vágyó férfi keres..."

56. csikil4ny (válaszként erre: 41. - Valaki Valaki)
2016. aug. 6. 14:13
Ez így erős túlzás. Nem kell áthárítani minden felelősséget a másik nemre. Netes társkeresésnél ha úgy tűnik, hogy érdemes megismerkedni a másikkal, akkor minél hamarabb nyélbe kell ütni a személyes találkozót, ha úgy tűnik, hogy hárít azonnal otthagyni és tovább ismerkedni. Ha előbb van meg a fejünkben az ásó-kapa-nagyharang terv, mint a vőlegény akkor sajnos tényleg csalódás a vége....
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook