Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az átlag interneten társkereső embert le lehet nagyjából erre szűkíteni? fórum

Az átlag interneten társkereső embert le lehet nagyjából erre szűkíteni? (beszélgetős fórum)


10. Groot (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 31. 19:09

Jobb. Úgy ki tudod iktatni azokat akiket írtál.

Lehet hogy olyan nővel találkozol akit a neten észre sem vennél, élőben viszont álmaid hercegnője lesz. A neten sok mindent megkaphatsz, kivéve a leendő társad.

Verbális és nonverbális kommunikációból pár perc alatt többet megtudsz az illetőről, mint több oldalnyi bemutatkozozó szövegből.

Színház, közért, állatkert, bárhol rátalálhatsz.

2022. máj. 31. 13:29
Férfi vagyok.Úgy döntöttem élőben ismerkedek inkább.
8. Groot (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 29. 12:58

Nekem már az is furcsa ha valaki a neten keres társat. Mintha lovat venne. Igényei elvárásai vannak, de ő is olyan mint akiket kritizál.

Ép lelkületű felnőtt ember a szimpátiát a kisugárzásban érzi.

7. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 28. 17:35

Gondolom nő vagy,és a férfiakra akadtál ki,valóban fogalmazhatnál pontosabban.

Valós lehet az állításod a társkeresőkben található emberekről,nyilván szigorú szempontok alapján lehetne valóság közeli képet kapni amblokk a regisztráltakról,ez hamvába holna már egyetlen fontos szempont hiánya miatt is azonnal,az pedig az igazmondás kötelme.

A statisztika meg hasrapacsi,aki felül a hintalóra,az részévé válik,így lészen ő a hintalovas.

A nők legnagyobb hibája az,hogy tökéletes készterméket akarnak szerezni,pedig csak félkész van eladó,mégis küzdenek esztelen.

A férfiak szintúgy ezen csúsznak el.

2022. máj. 28. 17:06

Mi az átlag?

Mire szűkíteni?

5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 28. 16:42
"Önképzavarosak"Leértékelik magukat, pedig tökjók ?
2022. máj. 28. 16:03
Simán le lehet szűkíteni. Csinálj MMPI tesztet velük
2022. máj. 28. 15:55
Nem voltam mostanában társkeresőn szóval nem tudom mi a helyzet de elég rosszul hangzik, ha tényleg ilyenek járnak oda.
2022. máj. 28. 15:40
Nem tudom a fórumcímet értelmezni.
2022. máj. 28. 15:13
Csoda ha eléri az átlagos szintet,de a legtöbb jóval alatta van.Az igényei elszálltak,önreflexió és önkritika nulla.Önképzavarosak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook