Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Társkeresés a neten fórum

Társkeresés a neten (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
145. one euro (válaszként erre: 135. - Massalhangzo)
2016. szept. 1. 10:26

Udvarlás:)


"Te meg én tudjuk,csak fecseg a nő,

Miközben szenvedélye egyre nő.

Mondd hát neki azt,amire vágyik,

Ha eljutunk az ágyig!

Haver ,mondj neki akármit!"


Ha neki ez az eszes és dicséretes,nála komoly bajok vannak!Pont az ilyen egyének miatt él ez a fórum!:)

144. Mutáns Jane (válaszként erre: 141. - Csikil4ny)
2016. aug. 31. 23:47
Én azért írtam azt, amit írtam, mert, mint ahogyan te is rámutattál, ez a pszichopaták általános jellemzése.
143. Mutáns Jane (válaszként erre: 142. - Sanyinak)
2016. aug. 31. 23:46
Gondolom, valamilyen általuk ismert oknál fogva úgy vélik, hogy javulna az életminőségük. Esetleg egy progresszív személyiségfejlődési szakasz után úgy vélik, hogy kipróbálják, milyennek látnák új, fejlettebb önmagukat / mennyire látnák másképp önmagukat, mint korábban, egy ennyire közeli tükörben, mint a párkapcsolat.
142. sanyinak (válaszként erre: 140. - Mutáns Jane)
2016. aug. 31. 20:59
Mar csak az a kerdes, h ok miert keresnenek tarsat....?
141. csikil4ny (válaszként erre: 139. - Mutáns Jane)
2016. aug. 31. 20:45
Akkor végképp nem értem, hogy hogyan keveredett össze a két dolog. De a fórum szempontjából tárgytalan.
140. Mutáns Jane (válaszként erre: 138. - Sanyinak)
2016. aug. 31. 20:43
Ja. Meg olyanoknak, akiket már valószínűleg igazán semmivel nem lehet kihozni a sodrukból.
139. Mutáns Jane (válaszként erre: 136. - Csikil4ny)
2016. aug. 31. 20:42
Nem, én apád történetét nem olvastam. Igazság szerint főleg az utóbbi fél évben elég keveset olvasok itt, és még kevesebbet írok.
138. sanyinak (válaszként erre: 137. - Massalhangzo)
2016. aug. 31. 20:16

Na ezek utan ki mer majd belekezdeni?!

Mondjuk eros es hatarozott embereknek megy a tarskereses is jol...

137. massalhangzo (válaszként erre: 133. - Sanyinak)
2016. aug. 31. 19:17
szerintem amilyen tipusokat itt felvonultattunk vita kozben, boven megjelenhetnek tarskereses kozben :D
136. csikil4ny (válaszként erre: 130. - Mutáns Jane)
2016. aug. 31. 19:05
Valószínű apám történetére emlékszel, s az kavart be ide. Őróla sem állítanám, hogy egészen biztos, hogy pszichopata, lehet, ahogy valaki itt valamelyik fórumon fogalmazott csak "nehéz ember". De ez más történet, nem tartozik ehhez a témához.
135. massalhangzo (válaszként erre: 130. - Mutáns Jane)
2016. aug. 31. 18:56

a skizofrent diagnosztizaljak, nem olyasmi, mint manapsag, hogy a pszichopatat is rafogjak barkire, aki nem szerelmes beled, csak atszecs egy kis szexert, egyuttletert es loditgat


konnyebb azt mondani, hogy pszichopata, minthogy bedoltem egy seggfejnek :D nagyon konnyen rasutik ezt ma sok mindenkire, de nagy kulonbseg van akozott, hogy valaki erzelmeket hazudik szavakkal, hizeleg, hogy elerjen egy eppen aktualis celt, es akozott, hogy valojaban nem erez. a legtobb ilyen tulajdonsagunak latszo ember tisztaban van azzal, hogy rosszat csinal, lehet, hogy elvezi is, de a pszichopata mas dolog. az pont nem diret ver at, mert nem erzi a kulonbseget, az csak a pillanatnyi helyzetben viselkedik ugy, hogy megkapja, amit akar, mert eszes

134. csikil4ny (válaszként erre: 130. - Mutáns Jane)
2016. aug. 31. 18:56
Kétségkívül te a pszichopaták jellemzését írtad le, de ehhez a volt férjemnek semmi köze.... Ő sajnos egészen biztos, hogy skizofrén, szakorvos által diagnosztizálva. Tehát még mindig nem értem, hogy hogyan keveredett bele ebbe a jellemzésbe.
133. sanyinak (válaszként erre: 74. - Sanyinak)
2016. aug. 31. 18:52
Úgy látom, ezt a fórumot sikerült nagyon eltérítenem a társkereséstől a kapcsolatfüggőség és a személyeskedés felé... :)
132. massalhangzo (válaszként erre: 128. - Mutáns Jane)
2016. aug. 31. 18:50
a legaprobb jellemzest sem irtam egy maganakvalo lelkivilagarol. egyebkent eleg szeles szemelyisegjegy beleferhet ebbe. meghajlok a te nagy eszed elott, tenyleg nem tudnank erdemi beszlgetest folytatni :D
131. Mutáns Jane (válaszként erre: 130. - Mutáns Jane)
2016. aug. 31. 18:37
Ja, és rendesen hozzá is van szokva ahhoz, hogy a lelkiismeret hiánya az ő számára mekkora előnyt biztosít a többséggel szemben, akikben viszont megvan. A pszichopaták többsége nagyon intelligens, nem ritkán kiemelkedő. Csak az erkölcs és ebből fakadó gátlás szikrája sem található meg benne. És valójában soha nem tud sajnálni senkit.
130. Mutáns Jane (válaszként erre: 129. - Csikil4ny)
2016. aug. 31. 18:31
Azért, mert nem arról van szó, hogy két személyisége lenne, hanem, mivel a pszichopaták alapvető tulajdonságaként semmiféle morál és a másik iránti együtérzés nincsen benne nyomokban sem, csak simán megjátssza magát, mégpedig rezzenéstelenül, tökéletes színészi alakítást produkálva. Tehát még véletlenül sem arról van szó, hogy valami kontrollálhatatlan belső dolog veszi át fölötte a hatalmat, és attól változik, hanem alapból ilyen, szándékosan és tudatosan, mivel az alakoskodás révén történő előnyszerzés a repertoárjának és a személyiségének a szerves részét képezi.
129. csikil4ny (válaszként erre: 127. - Mutáns Jane)
2016. aug. 31. 17:31
Ezt nem értem, miért lenne pszichopata?
128. Mutáns Jane (válaszként erre: 114. - Massalhangzo)
2016. aug. 31. 17:13

Bocs, de látszik, hogy neked meg a "magánakvalók" lelkivilágáról nincsen lövésed sem. Úgyhogy a tippjeid arról, hogy milyen lehet nekik, legalábbis viccesnek hatnak, hogy finoman fejezzem ki magam.

Az utolsó két bekezdésed akkora ostobaság, hogy ha te tényleg ilyen szinten vagy csak képes "gondolkodni", akkor őszintén sajnállak, de én ilyen szintű "érveléssel" nem fogok vitába szállni.

127. Mutáns Jane (válaszként erre: 126. - Csikil4ny)
2016. aug. 31. 17:07
Inkább pszichopata, nem?
126. csikil4ny (válaszként erre: 123. - One euro)
2016. aug. 31. 15:14

Köszönöm, belenézek ha megtalálom.


Van amikor bármit csinálsz nem tudod elkerülni. Persze az én esetem kivételesebb, nem sok férfiről derül ki időközben, hogy skizofrén.

125. csikil4ny (válaszként erre: 124. - Massalhangzo)
2016. aug. 31. 15:07

Ha címkézni akarunk nagy munkára vállalkozunk, mert mindannyian egyediek vagyunk. :)


Kétségkívül igazad van, amennyiben ezekkel a "címkékkel" takarózik az ember, s nem azt mondja, hogy fejlődni akarok, mert ez és ez a gyenge pontom. Én fejlődéspárti vagyok. :)


Az oszd meg és uralkodj elvben is igazad van, mert a család a társadalmi együttélés alapsejtje, ha az emberek nem képesek családban élni, akkor gyakorlatilag együtt dolgozni sem, szét is vertük a civilizációt. Most nem mennék bele katasztrófaelméletekbe, de errefelé haladunk. A történelmi civilizációk nagy része akkor bomlott fel, amikor az erkölcsi normák fellazultak.

124. massalhangzo (válaszként erre: 122. - Csikil4ny)
2016. aug. 31. 14:56

en ezt sem hoznam fel a tarsfuggosegre peldakent. az ilyen az aldozat tipus, es akar a maganeletben, akar a munkaban elofordul


a tarsfuggoseget egy modernkori maszlagnak tartom, mint sok mast. huzzunk mindenre egy fuggoseget, psziches betegseget, erre fol mindenki talal maganak mentseget a rossz viselkedesere, hozzaallasara, nem pedig a megoldast keresi


ha megvizsgalod a tarsfuggoseget, tulajdonkeppen mit jelenthet? vagy azt, hogy az aktualis tarsadtol fuggsz, vagy azt, hogy magatol a paros lettol, nem birod a maganyt. tehat vegyuk ezt egy negativ, rossz dolognak, biztassunk mindenkit arra, hogy ne fuggjon mastol erzelmileg, ne ragaszkodjon, sot legyen inkabb egyedul, vagy ha megis kapcsolatban, ne fuggjon, legyen erzelmileg csak annyi, hogy barmikor dobhassa, cserelhesse


nem efele haladnak a dolgok? szoval biztos, hogy mindenre es mindenkire pszichocimkeket kell aggatni? :D

123. one euro (válaszként erre: 122. - Csikil4ny)
2016. aug. 31. 14:49
Dina McMillan: DE HISZEN AZT MONDJA, HOGY SZERET! Nagyon jó könyv,és ami biztos az ilyen férfi nagyon jól udvarol!Meseszép az eleje!
122. csikil4ny (válaszként erre: 121. - Massalhangzo)
2016. aug. 31. 14:31
Éppen az utolsó mondatod miatt nem tudjuk mi beleélni magunkat egy társfüggő helyzetébe. A bántalmazott nők között nagyon sok a társfüggő, akik nagyon jól tudták a későbbi bántalmazójukról, hogy alkoholisták, agresszívak, sokan azután mondják ki a boldogító (ez esetben a boldogtalanító) igent, miután elcsattant az első pofon, vagy akár több is.... Borzasztó belelátni az ilyenekbe, s még ki tudja mi mindent nem láttam.... Persze ezek extrém példák, de mivel nagyon sok/ túl sok az ilyen eset érdemes elgondolkodni a miérteken.
121. massalhangzo (válaszként erre: 116. - Csikil4ny)
2016. aug. 31. 14:23

szerintem egy tarsfuggonek se mindegy, hogy kit, nem arrol szol, hogy o barkivel. raadasul, mint irtam, egy kapcsolatban ketten vannak, nem a tarsfuggo dont csak, hogy elkapom az elso szembejovot, es egyuttelesre kenyszeritem :D


en sok embert ismerek, ferfit es not is, aki siman kimondja, hogy egyedul rossz, elveszett, es nagyon szeretne valakit, mert egyedul nem tud magaval mit kezdeni. de naluk is habitustol fugg, hogy mikor talalnak part es milyet.


egy kapcsolat nem ugy lesz, hogy megismerik egymast es a kovetkezo percben kapcsolat maris, meg akkor sem, ha rogton ez a cel. hiaba akar egy tarsfuggo kapcsolatot, ha nem jon olyan, aki tetszik neki, vagy megismerkednek, de a masik nem kezd el erezni, ragaszkodni es tovabb all


egy tarsfuggo is lehet szerintem hosszu ideig maganyos, mert nem fog osszejonni olyannal, akihez egy ujjal se erne hozza :D de valoszinuleg egy tarsfuggo olyat talal maganak, akiben megvannak azok a tulajdonsagok, amik az o szamara vonzoak, es kompromisszumkepesebb, mint az, akinek az igenyei es elvarasai az egekben vannak


szoval nem olyan biztos, hogy a tarsfuggoseg barmi rosszal jarna, hiszen miert lenne rossz tarssal elni. irom ezt ugy, hogy szerintem en egymagamban is jol ellennek eletem vegeig :D

120. csikil4ny (válaszként erre: 119. - One euro)
2016. aug. 31. 14:23

Látod, csak tudunk mi kulturáltan kommunikálni, ha akarunk. És még egyet is tudunk érteni. :)


Már csak az a kérdésem, hogy mi nem tetszik az én életemben?

119. one euro (válaszként erre: 118. - Csikil4ny)
2016. aug. 31. 14:18
Emberek vagyunk ,mind a kettőnek van ereje.Szóval,néha a zsigeri felülírja logikát:))Ügyesen kell használni!
118. csikil4ny (válaszként erre: 117. - One euro)
2016. aug. 31. 14:15

Hát igen, az örök nagy kérdés...


Szerinted melyiket vegyük figyelembe: az érzelmeket vagy a logikát?

2016. aug. 31. 14:12
Emóciók és a logika:))
116. csikil4ny (válaszként erre: 98. - Massalhangzo)
2016. aug. 31. 14:10
Akár lehet az is. Volt már olyan, hogy te meglátásod bizonyult helyesnek, nem dőlt össze a világom. :) Mondjuk kevésbé hiszem, hogy felvállalná bárki, hogy igen, én társfüggő vagyok s bárkit elfogadok, csak akarjon tőlem valamit. :) Hány és hány nőt/férfit csapnak be a csalók napi szinten, mert a magányukat bárkivel elhessegetnék? Persze megeshet bárkivel, de a józan ész ritkán játszik ilyen esetekben.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook