Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Társkeresés a neten fórum

Társkeresés a neten (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
115. one euro (válaszként erre: 112. - Massalhangzo)
2016. aug. 31. 14:06

aa,jön egy fazon,és beleszeret és?Elmondja a saját szabályát a másik megijed és lefut vagy találkozik kettő hasonló természet.

"masik nem olyan, rossz vele, bantja,"Mikor,mert az azért elképzelhetetlen,hogy a következő nap ?!

114. massalhangzo (válaszként erre: 109. - Mutáns Jane)
2016. aug. 31. 14:03

ez eleg idetlen definicio lenne, nem ez a tarsfuggoseg


hianyt egy maganak valo is erezhet barmilyen teruleten, es a te gondolatmenetedben egy tarsfuggo egy tars mellett pont nem erez hianyt mar, es nem akar elvenni semmit. ha meg nincs tarsa es hianyt erez, megis kitol es mit vehetne el?


nem kell ragaszkodni egy rossz megkozeliteshez csak azert, mert az volt az elso velemeny, at kell gondolni. vannak pioca meg energiavampir emberek is, de az mas kategoria, mint a tarsfuggoseg


csokifuggoseg is van, megsem szemet minden edesszaju, nem feltetlen csak negativ jelentese van

113. csikil4ny (válaszként erre: 111. - One euro)
2016. aug. 31. 14:02
Ja, hát nagyon sokan nem válogatnak. :( Megpróbálják vagy a másikat a maguk sajátosságára formálni, vagy saját magukat... S egyik variációból sem tud jó kisülni. Van akivel elsőre szembejön az akivel le tudja élni az életét, másnak meg sokat kell keresgélnie.
112. massalhangzo (válaszként erre: 104. - One euro)
2016. aug. 31. 14:00
ez inkabb akkor fordul elo, ha valaki hosszabb ideig erzelmi sivarsagban el, nincs szerelem, szeretet, flort, es jon egy olyan fazon, aki megtetszik neki, hajlamos rogton beleszeretni. gyakran meg ha latja, megtapasztalja, hogy a masik nem olyan, rossz vele, bantja, akkor is sokaig az erzesbe kapaszkodik, hogy vegre erez
111. one euro (válaszként erre: 110. - Csikil4ny)
2016. aug. 31. 14:00
hogy az első szembejövő fazont elfogadja s már holtomiglant lát benne.
110. csikil4ny (válaszként erre: 108. - One euro)
2016. aug. 31. 13:58

Melyik mondat? Úgy tűnik elveszítettem a fonalat.


Én is szabálytisztelő vagyok. :) Mondjuk ehhez kell a hasonló értékrend...

109. Mutáns Jane (válaszként erre: 103. - Massalhangzo)
2016. aug. 31. 13:55
A társfüggő hiányt érez, a magának való nem. A társfüggő ennek következtében kapni (vagy elvenni) akar valamit a másiktól, a magának való nem. Ebből következően nagyobb a valószínűsége, hogy a társfüggőből "érzelmi porszívó" lesz, mint a magának valóból.
108. one euro (válaszként erre: 105. - Csikil4ny)
2016. aug. 31. 13:52
..bocsánat,ez a mondat amitől falnak megyek:)Én a szabályokban hiszek és ha megegyeznek addig működik a kapcsolat is:))
107. massalhangzo (válaszként erre: 105. - Csikil4ny)
2016. aug. 31. 13:51

amit leirtal peldakent, az egyaltalan nem a tarsfuggoseg kategoria. az a feltekenyseg


a tarsfuggoseg nem az, hogy a vecere is elkiserek valakit, es mindenki mastol tiltanam. az egeszen mas


vannak emberek, akik egyedul nem boldogulnak. nem anyagi vagy a hetkoznapi teendokkel, hanem inkabb a donteseikkel, eletvitelukkel, a felelosseggel. ok akkor erzik csak jol magukat, ha tarsuk van, ha nem egyedul kell donteniuk, ha van, aki viseli a felelosseg sulyat mellettuk. gyakran at is adjak az iranyitast, biztonsagban erzik magukat mas mellett. ettol meg nem piocak vagy rossz emberek. es igaz, ettol meg lehet valakinek az alaptermeszete piocasag vagy mas negativ dolog, de az egy nem tarsfuggoe is lehet

106. csikil4ny (válaszként erre: 104. - One euro)
2016. aug. 31. 13:47

Így van. :)


Most már elmondanád, hogy mivel haragítottalak magamra?

105. csikil4ny (válaszként erre: 103. - Massalhangzo)
2016. aug. 31. 13:46

Azt nem is én írtam. :) A lényeg, hogy meg kell találni valahol az egyensúlyt, hogy mindkettőnek jó legyen. Már ha az ember élhető párkapcsolatot akar.


S ha azt vesszük, hogy az ember társas lény, akkor közelítünk a 100%-hoz. Én társfüggőnek azt nevezem, aki a párját pl. folyamatos telefonálással zaklatja, pedig csak a közértbe ugrott be. Van ami már sok. Persze lehet, hogy olyan társra bukkan, akinek ez tetszik. S akkor nincs probléma. :) Ahogy van akinek a többszörös megcsalás sem válóok, stb. stb. Elvileg mindenki maga éli a saját életét, azonban vannak akiket az élet él...

104. one euro (válaszként erre: 102. - Csikil4ny)
2016. aug. 31. 13:40
hogy az első szembejövő fazont elfogadja s már holtomiglant lát benne...ez egy szabály és ha neki ez jön be a másiknak más,attól a legjobb az elején megszabadulni.Nekem furcsa ,ha valaki már az elején nem őszinte és utána alakít a szabályain ez az igazi RIZIKÓ!Vagy bejön vagy nem:))
103. massalhangzo (válaszként erre: 101. - Csikil4ny)
2016. aug. 31. 13:40

de nalam a tarsfuggo nem a ratelepedo pioca szinonimaja :D mint ahogy a maganak valo sem az alja szemete


nem is ertem ezt a parhuzamot. egy kapcsolatban ket ember van, egyiket sem kenyszeriti senki es semmi, hogy benne legyen.


ne viccelj mar, biztos ismered a tarsfuggoseg szakmai definiciojat es hatteret, hogy hany emberre sutik ezt ra. mert kozelit valahol a 90 szazalekhoz :D

102. csikil4ny (válaszként erre: 99. - One euro)
2016. aug. 31. 13:36

A társfüggőről, mint jelenségről beszélek és nem a kérdezőről. Két tőmondatból nem vonok le következtetéseket, s nem is kell nekem ítélkeznem. S neked?


Úgy tűnik nem nekem van több regisztrációm, nem igaz spann? :) A szabály tiltja, úgyhogy nyugodtan lehet jelenteni, nem nagyon szeretem ha valaki vádaskodik. Amíg én nem teszem, elvárom mástól is. Amíg én tisztelettel szólok valakihez, elvárom mástól is. Köszönöm!

101. csikil4ny (válaszként erre: 97. - Massalhangzo)
2016. aug. 31. 13:31
Azért elégé furcsa, hogy egyik nap lelki nyomoroncoknak nevezel embereket, másik nap meg kiállsz azok mellett akik rátelepednek a párjukra s megfojtják a jelenlétükkel. Persze, értem én, hogy magánügy, hogy ki kivel boldog vagy ki kivel rontja el az életét, de ahogy vannak lelkileg sérült emberek, úgy vannak társfüggők is, ahogy szociopaták meg még nagyon sokfélék. Egyik sem jobb vagy rosszabb a másiknál, csak egyszerűen más.
2016. aug. 31. 13:26
100
99. one euro (válaszként erre: 96. - Csikil4ny)
2016. aug. 31. 13:25
Meneküljön is!Ő ilyen,te meg zseniális,remek élettel és egy csodálatos párkapcsolattal ..a melyik fórumba is:)))Mi a fenét csinálsz itt?Talán ismerkedsz?
98. massalhangzo (válaszként erre: 94. - Csikil4ny)
2016. aug. 31. 13:25
nekem inkabb tavirati stilusnak tunt, osszefoglalva a lenyeget :D
97. massalhangzo (válaszként erre: 95. - Mutáns Jane)
2016. aug. 31. 13:24

miert lenne evidens modon egy tarsfuggo egy szar ember, egy kolonc? szerintem sokan vannak, akik nem erzik jol magukat egyedul, ferfiak es nok kozott is.


attol meg nem jelenti azt, hogy az az ember egy szemet eloskodo, vagy hogy barkivel leall, aki nem is felelne meg neki. sot talan azok sokkal jobban alkalmazkodnak egymashoz


ezt ugy irom, hogy en szerettem nagyon azokat az idoszakokat is, amikor egyedul voltam.


furcsa ez a tamado hozzaallas. vannak maguknak valo emberkek, vannak tarsfuggok, mi ezzel a gond? hidd el, hogy egy nem tarsfuggo sem fog egyutt maradni vagy egyaltalan kapcsolatot kialakitani egy tarsfuggovel, ha nem tetszik neki, nem szereti meg

96. csikil4ny (válaszként erre: 95. - Mutáns Jane)
2016. aug. 31. 13:13
Nem is azzal van a gond, hogy ismerkedik vagy sem, hanem azzal, hogy az első szembejövő fazont elfogadja s már holtomiglant lát benne, mert neki mindegy, hogy ki, csak valaki legyen. Ha meg sorra rázzák le, akkor nem érti, hogy benne van a hiba s nem annyira "szerencsétlen", hogy szemét egyedeket fog ki.
95. Mutáns Jane (válaszként erre: 93. - Massalhangzo)
2016. aug. 31. 13:09

"ha valaki peldaul tarsfuggo, akkor az ne is ismerkedjen?"


Ameddig meg nem szabadult a társfüggőségétől, addig inkább ne. De ha nem zavarja, hogy a másik fél számára ő egy vérszívó piócával kombinált kolonc lesz a nyakán, akkor csak rajta.

94. csikil4ny (válaszként erre: 93. - Massalhangzo)
2016. aug. 31. 13:08
Én egy szót sem szóltam a kérdezőhöz, nem reagáltam rá. De most viszont megteszem: ha én társat keresnék, akkor nem azzal kezdeném az ismerkedésre vonatkozó 2-3 soromat, hogy a "Férjem elhagyott. Egyedül maradtam. Segítsetek..." Ebben egyetértek sanyinak véleményével. Ez inkább hangzik, úgy, hogy "nem tudok egyedül boldogulni", mint úgy, hogy "szeretnék egy társat". Ettől függetlenül tévedhetek. Egyáltalán nem tartozik rám se az, hogy társfüggő-e, se az, hogy mikor akar ismerkedni. Ettől függetlenül lehet saját véleményem a témában. Pl. én nem ismerkedem neten, de nem is beszélek le róla senkit.
2016. aug. 31. 12:13

de mindketten a kerdezovel kapcsolatban nyilvanitottatok velemenyt, mikozben o csak azert kerdezte, hol lehet ismerkedni


ha valaki peldaul tarsfuggo, akkor az ne is ismerkedjen? :D szerintem ezerszer jobb, ha valaki tovabb tud lepni, minthogy evekig dedelgesse a rossz emlekeket, ugyhogy nem ertem a hozzaallast. annak, akinek sok idore van szuksege egyedul, vagy szeret egyedul lenni, annak ez ugysem kerdes


furcsanak talalom, hogy valaki ismerkedne, erre szinte lebeszelitek, hogy tarsfuggo, forduljon magaba, hibaztassa magat a kudarcert stb. ugy, hogy nem tudtok rola semmit. lehet, hogy evek ota egyedul van mar es most nyit. lehet, hogy idos, es akkor plane jo, ha kepes tovabb lepni. lehet, hogy tegnap valt el, es mar mast akar. nem mindegy? :D

92. csikil4ny (válaszként erre: 87. - Massalhangzo)
2016. aug. 31. 11:36
Nem értek veled egyet: az is lehet társfüggő, aki egy személynek varrja a nyakába magát, csak a másik vagy gondoskodó típus vagy valami más okból nem rázza le magáról. (Most a kérdezőtől vonatkoztassunk el, mert nem ismerjük, hogy véleményezni tudjuk az ő esetét.)
91. sanyinak (válaszként erre: 90. - Massalhangzo)
2016. aug. 30. 21:17

Nem tudom, csak tippelni tudtam. Nem adott bővebb információt magáról és azóta sem reagált. Annyi információból alkotok véleményt, ami rendelkezésemre áll. Ez nem végítélet... csak aktuális vélemény tőlem.

Nem értem, ha valakinek eddig a legérdekesebb témája a matricacsere volt, most miért evez "idegen vizekre". Tulajdonképpen csak ki szeretném ugrasztani a nyulat a bokorból és választ várnék erre, - az eddig nyíltan fel nem tett - kérdésemre...

90. massalhangzo (válaszként erre: 88. - Sanyinak)
2016. aug. 30. 20:52

te honnan tudod azt, hogy o mikor valt el, vagy miota maganyos?


miert kene valakinek kalandoznia, ha o normalis part szeretne?


komolyan, nem ertem, kerdez egy noci, hol tudna ismerkedni, mik a tapasztalatok, erre le van baszarintva, hogy menjen sanyarkodni meg egy jo darabig


en megneztem a hozzaszolasait, azon kívul, amit most irt, csak 2 evre neztem vissza, mind matricacsere volt. ebbol szurted le, hogy o 2 hete valhatott el, es maris viszket a dognek? :D :D es amugy is kapcsolatfuggo, aki nem tud meglenni egyedul?

89. sanyinak (válaszként erre: 87. - Massalhangzo)
2016. aug. 30. 20:43

Ismerkedni mindenhol lehet ;)

A randizast inkabb kell gyakorolni hosszu kihagyas utan..

88. sanyinak (válaszként erre: 85. - Massalhangzo)
2016. aug. 30. 20:41

Igen, hasznos lenne "gyaszolnia". Vagy legfeljebb kalandoznia es nem rogton egy fix kapcsolatra torekednie.

Ha mar korabban rossz volt a hazassaga valakinek, miert nem zarta le korabban?

A sajat hibainkkal is tisztaba kell kerulnunk egy kapcsolat lezarasat kovetoen.

87. massalhangzo (válaszként erre: 86. - Csikil4ny)
2016. aug. 30. 20:39
felteleztem, mivel a kerdezonek elvileg fogalma nincs, hol lehet ismerkedni, milyen tarskereso lehet jo, hogy o nem az a 2 havonta pasit valtogato tipus :D
86. csikil4ny (válaszként erre: 85. - Massalhangzo)
2016. aug. 30. 20:18

Kivéve a társfüggőket, akiknek tök mindegy, hogy ki jön velük szembe, csak legyen kinek a nyakába varrni a nyomorukat, aztán a 15. partner után sem értik, hogy miért mindig ugyanazzal a típussal találkoznak.


Én sem vagyok a párkapcsolatból ki, párkapcsolatba be híve.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook