Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Társasházkezelés - kezdetek fórum

Társasházkezelés - kezdetek (beszélgetős fórum)

17. sidney_ke (válaszként erre: 16. - Picurlady)
2012. jan. 12. 11:16

Hellóka!


Nekünk már csak napok vannak vissza, a hivatalos kiírt időpontunk az jan. 15. szóval most már bármikor jöhet a Leányzónk! :)

GRATULA a kis Pöcölőshöz, úgy ahogy mondod majd a következő Csajszi lesz, nincs semmi sem veszve! :)


Én már rég szereztem meg a papírt (2003), csak frissíteni szerettem volna a tudásomat az újabb tételekkel, szóval sajna így szakdogával sem rendelkezem, mert fogalmam sincs hova tettem :(


Tanulni nekem is kell, mivel én meg mérlegképesre járok, és nekem márc. 14-vel lesz számvitel vizsgám, utána meg még a többi, szóval meglátjuk h Csajosom mennyire enged majd tanulni, jó lenne túl lenni rajta! :):)


Vigyázzatok magatokra! :):) pussz

16. picurlady (válaszként erre: 15. - Sidney_ke)
2012. jan. 11. 07:15

Szia!

Boldog Új évet kívánok Nektek!

Hogy vagy?-tok?Még egyben?:)

Megtudtuk karira a 4d ultrahangon h kisfiú lesz!A párom nagyon boldog Én kicsit bíztam benne h kislány,de talán majd a második az lesz! ;)

A szakdogámmal sajna még sehogy se állok és most pénteken elutazunk 1 hétre síelni ott biztos nem tudom írni.

A határidő leadásra febr. 11,már nagyon közel van!

Neked még megvan a szakdogád?Nem tudnád átküldeni h kicsit lessek h miket írtál?

címem: timcsi1977@freemail.hu

Sajna azon a házon amiről írok nem nagyon van hasznosításra való terület így majd valamit kamuzok,úgyse jön el senki megnézni!:)

Tanulni is kellene mert a vizsga napját épp most küldték meg,márc. 8 és 26.! :(

Neked mikor is lesz?

További szép napot!

15. sidney_ke (válaszként erre: 14. - Picurlady)
2011. nov. 25. 10:12

Szia! :)


Mi most töltöttük a 33. hetünket, szóval közelítünk már a végefelé, és épp ma reggel voltunk a nőgyogyinál, minden rendben! :)

Nekünk Csajosunk lesz, bár bevallom én a kezdetektől erre tippeltem, be is jött! :)

Hát tény, h ez az uccsó hónapok nem éppen a kényelemről szólnak, se aludni, se feküdni, szóval semmi sem olyan jó már, de túl lehet élni, amúgy se vok egy nagyon nyafogos... :)


A tanulgatás még nem megy annyira, pedig most már igencsak neki kell feküldnöm, pláne h sokan mondjuk, h bizony a számvitel az nem szokott elsőre sikerülni, mert marha nehéz, hurrá :(

Suliba még bírok járni, nekem 8,30-14,30 van szombatonként...dec. 16.-ig van most oktatás, utána meg már csak jan. 7-én ha jól emléxem :)


A kkp-el elvagyunk, fogjuk rá, bár kaptam egy ismerőstől egy másik kkp elérhetőségét, akitől többet tudnék tanulni, így ma felveszem vele is a kapcsolatot, mert eddig sokra nem mentem azzal h lejárok csüt.-ként a fogadóórákra :(


Így visszagondolva hamar eltelt ez a 33 hét, én amikor betöltöttem a 12. hetet, akkor jelnetettem be a mh-emen, de rég is volt, és most meg mindjárt itt lesz a karjainkban a Leányzónk :) szóval további örömteli babavárást kívánok! És ügyesen a szakdogával! :):)

14. picurlady (válaszként erre: 13. - Sidney_ke)
2011. nov. 25. 08:36

Szia!

Hogy vagy?Bírod a terheket,az édesre is gondolok! :)

Tanulgatsz?

Én minden szombaton ott ülök a suliban 9-16-ig,de itthon még nem is vettem elő az anyagot,pedig lassacskán el kell kezdeni a szakdolgozatot összeállítani!

Lányod vagy fiad lesz?

Én tegnap voltam a 12. hetes ultrahangon,hála minden rendben van a picurral.

Jó lenne kari ajándéknak ha megtudnánk addigra a nemét!

Vigyázz magatokra!

13. sidney_ke (válaszként erre: 12. - Picurlady)
2011. okt. 26. 09:22

Fontolgattam, h esetleg halasztok, de úgy voltam vele, semmi garancia nincs arra, h egy kb féléves gyerekkel könnyebb lenne levizsgázni, mint egy 2 hónapossal...meghát akkor még jócskán benne vok a számvitel rejtelmeiben, jobb azt (is) tisztába rakni, és akkor le van tudva! :)


Épp tegnap is mérgelődtem a mi kkp. miatt, mert ha mi sokszor nem pirítunk rá (szb tag vok) akkor cseszik bármit is csinálni...pedig lehetne ezt sokkal jobban is csinálni...nem vunk egyformák :)

Ha ez így megy tovább, akkor előbb utóbb le fogjuk váltani...de addig még sokat kell tanulnom! :)

12. picurlady (válaszként erre: 11. - Sidney_ke)
2011. okt. 26. 08:52

Szóval Te is kismama vagy?Én majd júniusban szülök ha minden jól megy!:)

Hát a baba mellett nem lesz egyszerű tanulni az biztos,de drukkolok Neked!:)

11. sidney_ke (válaszként erre: 10. - Picurlady)
2011. okt. 25. 10:45
én is márciusban végzek, de a mérlegképessel..addig még babázok egyet, mert jan. 15-re vok kiírva, szóval érdekes lesz, az már biztos :)
10. picurlady (válaszként erre: 9. - Sidney_ke)
2011. okt. 24. 13:01
még nincsenek meg a tételek mert csak most kezdtem,majd márciusba lesz a vizsga
9. sidney_ke (válaszként erre: 8. - Picurlady)
2011. okt. 23. 21:12

Szia!


Én hetente lejárok a mi kkp-höz a fogadóóráira, h tanuljak ott is vmit, ugyan nem sok ez a heti 1 alkalom, de talán ragad rám vmi...de tény, h nem egyszerű!

Viszont oylan kérdésem/kérésem lehet h meg tudnád velem osztani a mostani tételeket? Azzal is frissítve a tudásomat!

Amúgy mikor végzel kb?


Köszi :)

2011. okt. 21. 10:48

Sziasztok!

Én is most kezdtem el a tanfolyamot,azért h majd gyes alatt legyen egy kis mellékes,de gőzöm nincs h lehetne majd állást keresni vele.

Segítsetek,kihez forduljak!

Ja és székesfehérvári vagyok!:)

2011. márc. 23. 12:13

Szia Enissa!


Igen, én is egyre több helyről hallom, h mennyit panaszkodnak a közös képv.-re! :( és én is ezt tapasztalom, a mi házunknál, h baromira be van már havazva ő is, és nem úgy foglalkozik velünk, ahogy ezt elvárhatnánk! Amúgy köszönöm a privi üzenetet is, nagyon jól esett a bíztatásod...mellesleg én jelenleg a mérlegképest is csinálom, ill. előtte a Tb papírt is beszereztem tanulásképp!


Volt aki azt ajánlotta, h szorólapozzak, hát az nem igazán az én stílusom... :)

6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Sidney_ke)
2011. márc. 22. 22:53
Főállásban nem, de amilyen a képviselőnk, néha muszáj intézkedni a sajátunkban. :)
5. sidney_ke (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2011. márc. 22. 22:32

Igyekszem, de tény mindig kezdet nehéz... :)

Köszönöm a bíztatásod!


Egyébként Te is ezzel foglalkozol?

4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Sidney_ke)
2011. márc. 22. 21:41
Szerintem vágj bele, kérdezni mindig lehet. Sok szerencsét hozzá!!!!
3. sidney_ke (válaszként erre: 2. - Missanonim)
2011. márc. 22. 20:40
azaz igazság pesten rengeteg a "rossz" társasházkezelő...legyen az EV, vagy cég...pedig itt is vannak dögivel, akik ezzel foglalkoznak, én mégse találok olyan EV ahol tanonc lehetnék :(
2. missanonim (válaszként erre: 1. - Sidney_ke)
2011. márc. 22. 20:21

Szia!

Nos nem lesz könnyű dolgod:-(Bár nem tudom Pesten mi a helyzet, itt Baranyában nagyon telített a piac, lehetetlen házakhoz jutni.

2011. márc. 20. 12:33

Sziasztok!


Ugyan már évekkel ezelőtt, de megszereztem az OKJ társasházkezelő képesítést, azonban gyakorlatom, azóta sincs... :( Ezen szeretnék változtatni, de persze elsőkörben másodállásban (egyéni vállakozóként, ami már ki van váltva), hogyan tudnám elkezdeni, tippeket, ötleteket, segítségeket várok, ha van esetleg viszonylag kezdő társasházkezelő, az megosztaná tapasztalatait velem? :) Vagy ha netán valahova be kell segíteni, szívesen mennék! :):) (Bp)


Nagyon szépen köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook