Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Társ fogyókúrához fórum

Társ fogyókúrához (beszélgetős fórum)


1 2
15. nicole64 (válaszként erre: 13. - 388b941089)
2015. júl. 1. 20:31
szerintem te vagy itt egyedül lehúzó erő...
14. nicole64 (válaszként erre: 12. - Túrógombócka)
2015. júl. 1. 20:29
az engem is motivál, de minden plusz segítség elkél testnek-léleknek.
13. 388b941089 (válaszként erre: 10. - Nicole64)
2015. júl. 1. 19:46

Aki egyedul nem kepes lefogyni az soha nem is fog csoportban sem.

Nem masok miatt tesszuk hanem magunk miatt. Engem spec baromira nem erdekelt mas benazasa, csak lehuzzatok egymast.

12. túrógombócka (válaszként erre: 10. - Nicole64)
2015. júl. 1. 19:26
engem egy dolog motivál, h beleférjek a ruháimba és a tükörben is olyat lássak, ami tetszik :)
11. nicole64 (válaszként erre: 7. - Skygirl)
2015. júl. 1. 18:58

Jaja, nálam is ez van, ha ch-t eszek, jön az édességehetnék:) De ügyi voltál, ellenálltál!

Én South Beach-ezek, az első 2 hétben csak fehérje+zöldség, így ma is ezt az étrendet tartottam, mozarella, paradicsom, bundázott padlizsán joghurtmártással, kakaós ricottakrém.

Te milyen módszerrel fogyizol?

10. nicole64 (válaszként erre: 5. - Túrógombócka)
2015. júl. 1. 18:56
tévedsz, mert a csoportnak van plusz ereje, ami igenis hozzájárul a kitartáshoz, nem-feladáshoz. A csoporterővel minden területen számolni kell, miért lenne másképp a diétánál? Persze az ember egyedül fogy le, de közben használ mindenféle mankót (motivációs videó, vitaminok stb... és a csoport ereje is ide tartozik).
9. nicole64 (válaszként erre: 1. - Fruzsi369)
2015. júl. 1. 18:37
sziasztok, én is csatlakoznék. 173 cm vagyok és 78 kg, a célom -13-15 kg. Módszerem a fehérjeturmix ill. most a South Beach diétába vágtam bele.
8. 388b941089 (válaszként erre: 5. - Túrógombócka)
2015. júl. 1. 18:29
En ezt mar annyiszor elmondta mindenfele forumon, sz.rt se ert.
2015. júl. 1. 18:07

Szerintem meg mindenki pontosan tudja, hogy mirol beszelunk.

Nem arrol van szo, hogy hul.ek vagyunk es nem tudjuk mi a teendo, en specko halando ember vagyok, elborulok es jol esik neha egy kis hatsofelberugas a szo kepletes ertelmeben.


Uh:

ma sikeresen elbaxtam a fogyozasomat, a reggeli 2 szelet kenyerrel es majd meg orulok egy kis edessegert!

De a hosszabb ideig tart feloltoztetni a kislanyomat, mint ameddig az elvezet tart, uh maradtunk a hatsonkon es ittam meg egy kv-t. :D


Ki mit evett ma?

6. c0f1ddd69c (válaszként erre: 5. - Túrógombócka)
2015. júl. 1. 18:07
Abban igazad van, hogy mindenkinek magának kell lefogyni/ életmódot váltani/ edzeni, stb. De jó a problémákat, sikerélményeket, ötleteket és tapasztalatokat megosztani másokkal. Pl. engem itthon senki nem támogat, még le is fikáznak, akkor én kivel beszélgessek ezekről a dolgokról?
2015. júl. 1. 15:54
nem akarok senkit se megbántani, de mindenki EGYEDÜL tud lefogyni, nem kell hozzá más. (nyilván egészséges emberekről beszélek, nem az extrém túlsúlyosokról, ahol orvosi segítség kell). életmódváltozás, kidobni a sok cukros, egészségtelen kaját, lecserélni egészségesre, ehhez nem kell társ. szerintem a mozgáshoz se, de mondjuk ahhoz esetleg.
2015. júl. 1. 15:00
Én is örülnék egy valóban élő fogyifórumnak...
2015. júl. 1. 12:21

Sziasztok! Eppen fogyi csoportot keresek!

Egyedul, kontrol nelkul talan meg magamnak is kamuznek!

2015. júl. 1. 11:46
Szia én itt vagyok, de akkor pörgessük ezt a fórumot, mert unalmas, hogy 1 nap fogadkozás után az összes behal. Bár tudom, hogy ez nem azt jelenti, hogy mindenki feladta, csak csendben teszik a dolgukat. :) De tényleg jó ha van egy pörgős fórum. :)
2015. júl. 1. 11:43
Társat keresek fogyókúrához mert egyedül mindig felasom. Nincs erőm hogy végig tudjam csinálni. Jelentkezzetek hogy segítsük, bíztassuk egymást.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook