Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tapasztaltátok a babátoknál fogzáskor azt, hogy kipirosodik a feneke? fórum

Tapasztaltátok a babátoknál fogzáskor azt, hogy kipirosodik a feneke? (beszélgetős fórum)


2010. okt. 14. 10:06
Bepanthen jó megoldás..Ha nem bízol benne keress fel egy orvost!
16. Azurit
2010. szept. 4. 22:32
Sajnos igen...
2010. szept. 3. 16:15
Köszönöm a válaszokat!Remélem hamar helyre jön Enes popsija és végre fogunk is lesz:-)
14. Nikyci (válaszként erre: 13. - Tamianyu)
2010. szept. 3. 14:18
Én mindennel probálkoztam,de csak az mulsztotta el.
13. Tamianyu (válaszként erre: 5. - Nikyci)
2010. szept. 3. 14:14
Canesten gombás fertőzésre való nem pelenka kiütésre.Babánál nem ajánaltos alkalmazni még gomba esetén sem,arra is mást írnak.
2010. szept. 3. 14:12
Én is tapasztaltam mindhárom gyerekemnél minden fog kibújása előtt ezt.És akkor valóban nehezebben akart gyógyulni mint máskor.
2010. szept. 3. 13:52
Az én kisfiamnak nagyon ronda sebes lett a popija, két foga jött egyszerre, doki mondta, törlőkendőt csak egészséges popsira lehet használni, sebesre nem. Kamillával mostam, vagy sima vízzel.
10. Nikyci
2010. szept. 3. 13:38

igen hasmennés is lehet a fogzásnál.És tán azért csipi ki a feneküket mert ilyenkor egy kicsit eröseb a kaki.

Végülis igen a pelenka kiütés nekünk nem is a fenekén volt hanem a zacsikon.

Én még azt is tapasztalam elsö kisfiamnál amikor jött a foga a déli alvás után az egyik pofija mindig piros volt.

2010. szept. 3. 13:29
Ja és azt még nem írtam,hogy ez a ronda vörösség csak a kis "lyuka" körül van.Ha valaki a pelust nem bírná akkor az egész feneke olyan lenne?
2010. szept. 3. 13:27
nálunk mindig a boraxos gyógyszertári mulasztotta el a babának.de volt már lázas és hasmenéses is
2010. szept. 3. 13:27
Nem váltottam pelust egy ideje pamperst használunk és ugyan ezt a törlőkendőt.Régebben váltogattam a pelenkákat,de ilyen probléma akkor sem volt.Folyik a nyála és a keze mindig a szájában van és a széklete is kevés,de vizes és szagtalan.Én már csak a fogra tudok gondolni,bár látni nem látok semmit.
2010. szept. 3. 13:26
jéééé, akkor az én fiam feneke is azért érzékenyebb, mert jön a foga! Na ezt jó tudni! És a széklet is lehet lazább???
2010. szept. 3. 13:25

Nekem ha volt ilyen mindig csak a bepanten mulasztotta el.

Vagy a kimondottan pelenka kiütést a canesten.

2010. szept. 3. 13:23

Nem tudom, hogy mitől, de nekünk ugyanez a jelenség volt minden egyes fognál :( Sudocrem, Neogranormonra Infantum (ez valahogy jobban bevált... a Neogranormon hámosít, az Infantumot fölé kentem, az pedig víztaszító, és így nem engedte, hogy a pisi-kaki tovább csípje) és gyakori pelenkacsere mindig segített, ill. most nagy melegben pelus helyett pamutgatyóba nagy méretű szülés utáni betétet tettem...


Így viszonylag hamar elmúlt mindig, de borzasztóan nézett ki :(

2010. szept. 3. 13:21

Igen lehet a fogzástol is.

Nem váltotál mostanában pelenkát vagy törlökendöt?Attol is lehet!

2. Pocok:) (válaszként erre: 1. - Enesbenes)
2010. szept. 3. 13:21

nekünk a boraxos gyógyszertári kenőcs hozta rendbe.

Biztos a fogától(Nyálazik??),de nekünk volt olyan pelus(márkás ám)amit nem birt.

2010. szept. 3. 13:19
Kérdésem az lenne,hogy ti tapasztaltatok a babátoknál fogzáskor azt,hogy teljesen kipirosodik a feneke?Az én fiamnak igaz még nincs foga,de már valahol biztos úton van,hiszen betöltötte a 11 hónapot.Két napja iszonyat csúnya a feneke,pedig kenem sudokremmel,de ma már véres is volt egy kis helyen.Mitől van ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook