Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tapasztalatok vastagbél eltávolítással kapcsolatban fórum

Tapasztalatok vastagbél eltávolítással kapcsolatban (tudásbázis kérdés)


2012. aug. 3. 14:00
Nekem is volt vastagbél roszindulatu daganatom.javasoltát a "kemó"- ot (elnézést ha roszul irtam)szerencsére hatott és az eredményeim negativak lettek.De a "kemó" kezelés fél évig tartott és nagy megviselt.
2008. nov. 3. 13:32
Á, köszönöm!
2008. nov. 3. 12:22

Berakom a linket. Nem tudom,hogy lehet-e, de legfeljebb kiveszik.

[link]

2008. nov. 3. 12:21

Szia!

Én a férjem miatt olvasgattam utána. Neki chron betegsége van.

Van az indexen egy fórum, ahol sokan átestek már ezen a műtéten. Úgy olvastam, hogy a legtöbbjük tejes életet él.

2008. nov. 3. 12:18
Anyósomnak 2 hónappal ezelőtt eltávolították szinte a teljes vastagbelét egy funkcionális betegség miatt. Holnap lesz a bélújraegyesító műtétje, eddig sztómája volt. Magam is orvos vagyok, de egyetemi tanulmányim alapján nem sokat tudok arról, hogy milyen élet vár rá, a sebész kollégából meg harapófogóval se lehet érdemi információt kihúzni, azt mondja, mindenkinél más. Megköszönném, ha leírnátok saját vagy családtaggal, ismerőssel kapcsolatos tapasztalataitokat. Az anyósom 47 éves (eddig) dolgozó nő, jó lenne, ha tudmám valamivel bíztatni.
2008. nov. 3. 12:14
Tapasztalatok vastagbél eltávolítással kapcsolatban

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook