Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valakinek tapasztalata elektromos hurokkal történő méhszájseb eltávolításával kapcsolatban (LEEPműtét)? fórum

Van valakinek tapasztalata elektromos hurokkal történő méhszájseb eltávolításával kapcsolatban (LEEPműtét)? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 18. 19:41

A betegtársak, szobatársim szerint nem tartott 20 percnél tovább.

Nagyon kevés folyás volt, ezért kellett is betétet vinnem a kórházba. De egy hét alatt el is múlt.

2013. nov. 18. 19:29
És tudsz nekem valamit mondani, hogy van-e a műtét után vérzés, vagy folyás, vagy valami? Vagy csak megműtenek, és semmi gond nincs utána? Nekem azt mondta a doki, hogy a műtét után 4 héttel kell kontrollra menni, és ahogy te is írod, ne emeljek, meg kíméljem magamat, és 6 hétig semmi házasélet. Mennyi ideig tartott neked a műtét?
2013. nov. 18. 19:24

Nekem a műtét problémamentesen zajlott, utána sem volt semmi gond.

Igaz, a család lehetővé tette, hogy sokáig pihenjek. Emelni pár hét után már lehetett volna, de tél volt, és nehogy elcsússzak, még vásárolnom sem nekem kellett.

2013. nov. 18. 19:16

Szia! Nekem ezzel a technikával akarta megcsinálni a méhszájsebem az orvosom, de végül nem engedtem, mert műtét után 5napig kellett volna bent maradni, nem vállaltam. Főleg mert akkor még csak 8hónapos volt a kisfiam. Így maradt a fagyasztás...


Amit én tudok róla, hogy a legjobb technika a méhszájseb eltávolítására. Altatásban végzik, műtét után 5nap fekvés, és azután 2 hétig még nem lehet emelni.

2013. nov. 18. 19:08
Van valakinek tapasztalata elektromos hurokkal történő méhszájseb eltávolításával kapcsolatban (LEEPműtét)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook