Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tapasztalatok Dr. Vida Gáborról (terhesgondozás, szülés)? fórum

Tapasztalatok Dr. Vida Gáborról (terhesgondozás, szülés)? (tudásbázis kérdés)


4. Nikimiki01 (válaszként erre: 3. - Olgi1977)
2014. szept. 25. 16:24

Értem, köszi :) biztos ő volt az, a kutvolgyiben rendelt regen, azota is ott van csak ugye maganostva lett a szuleszet azota.(ez lett a Maternity klinika)

10 év alatt sokminden törtent, gondolom gyujtott némi tapasztalatot, lett maganrendelése is..


Remélem van itt valaki aki mostanaban is jár hozza?

2014. szept. 25. 14:40

Én még a Kútvölgyiben jártam hozzá-már ha ugyanarról a személyről van szó.

Én maximálisan elégedett voltam vele. Mindig volt ideje a kérdéseimre válaszolni, ott volt a szülésen is, amennyire tudott. (délelőtt szültem)

De mindez 10 éve volt...


Ennek ellenére én most is visszamennék hozzá, ha azóta nem költöztünk volna el Bp-ről.

2014. szept. 25. 12:46

Sziasztok,

ha van valakinek tapasztalata Dr Vida Gáborról, magánrendeléséről, esetleg szült már nála, megköszönném ha megosztaná :)

Dióhéjban,kulfoldre megy a nőgyógyászom, és tervezzük a masodik babát. Nagyon csalódott vagyok, imádtam az eddigi dokimat, bármikor rá merném bizni az életünket gondolkozas nélkül.

Tudom hogy "neki nincs párja", és tudom azt is hogy magasak az igényeim, de keresem azt az orvost akinél hasonlóan jó kezekben érezhetem magam, végigkíseri a terhességet, és ismet a Maternity klinikán szülhetek vele.

A szülésznőm ajánlotta Vida Gabort a klinikárol, majd szeretnenk vele találkozni vmifajta konzultációra, de érdekelne hogy pl a terhesgondozás hogy megy a magánrendelésén, mik az árak stb. A honlapján nem találtam erre infot.


Koszi mindenkinek :)

2014. szept. 25. 12:44
Tapasztalatok Dr. Vida Gáborról (terhesgondozás, szülés)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook