Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanár gond! Segítség! fórum

Tanár gond! Segítség! (beszélgetős fórum)


1 2
2009. okt. 1. 14:22
Akkor tessenek a szülők határozottan odaállni és kifejteni a véleményüket erről.Hogy mi lesz a következmény?Hát ha rosszabb jegyek,akkor nemvalószínű hogy az igazgatónak nemszúrna szemet,és vizsgálódni kezdene.
2009. okt. 1. 14:21
Nem témazáróról van szó, hanem a sima röpdolgozatokról.
2009. okt. 1. 14:21
Irány az igazgatóhoz és kirúgatni azt a banyát...
12. Suhi
2009. okt. 1. 14:20

a témazárót nem is adhatja ki, de fénymásolatot kérhet róla a szülő

(csak nem elfelejteni, hogy a fénymásolaton a piros toll is fekete...)

11. Khatif
2009. okt. 1. 14:20
El kell menni a tanar fogadoorajara egy masik matek tanarral es kikerni a dolgozatot. Ha a masik tanar szerint a dolgozatok rosszul vannak ertekelve, lehet hivatalos panaszt emelni.
2009. okt. 1. 14:19
Igazgatóhoz kell menni. Ha nem lenne változás akkor meg jobb lenne másik suliba átmenni.
9. e48ab364a9 (válaszként erre: 3. - E642ac5487)
2009. okt. 1. 14:19

Akkor még mit keres ez a tanár az iskolában?

Nyomás az Ombudsmanhoz, a lábán nem áll meg.

2009. okt. 1. 14:19
Különös.Az igazgatót mindenféleképpen tájékoztatni kellene.
7. e642ac5487 (válaszként erre: 2. - E48ab364a9)
2009. okt. 1. 14:19
De az a baj hogy állandóan panaszkodnak! És mégsem tesznek semmit.
2009. okt. 1. 14:19
Igen igazgató, ez jó ötlet.
5. cb82b220ce (válaszként erre: 1. - E642ac5487)
2009. okt. 1. 14:18
A szülői összefogás segíthet.Annak idején nekem is volt egy ilyen matektanárom.Pár évre rá sikerült kirugatni a suliból.
2009. okt. 1. 14:18
Szerintem is az igazgatóval kellene beszélni.
2009. okt. 1. 14:18

Ja igen.


Volt olyan lány akinek az érettségijét amiatt kellett kikérni, hogy gyanúsan rosszul sikerült neki. Elvitte más tanárhoz, kijavíttatta vele és többmint 20!!! pontot talált még benne.

2009. okt. 1. 14:17

Próbálj összeszedni még pár szülőt, akiknek a gyerekeit is ennyire szívatja és együtt menjetek az igazgatóhoz.

Egy tömeges panaszáradat felett már nem tud szemet hunyni az igazgató sem.

2009. okt. 1. 14:12

Egy elég súlyos ügyben szeretném a segítségeteket kérni!


A hugom most éppen 11.es gimnazista. Minden tárgyból 3as,4es 5ösöket hoz haza, kivéve matematikából és fizikából. Ezt a 2 tárgyat ugyan az a tanár "tanítja" aki anno engem is.

Az a probléma, hogy a tanár fejre és szimpátiára osztályoz. Ez a nő a fiúknak jó jegyeket ad és még a beszólásaikat is elviseli, míg a lányokat gyűlöli, álladóan őket szivatja. A tesóm emiatt mindig 1esekt hoz haza...érdekes módon csak ebből a 2 tárgyból. Ami a legkülönösebb, hogy épp emiatt járatjuk különtanárhoz, aki viszont teljes mértékben elégedett vele. Mikor rákérdeztünk hogy megy neki a matek, azt mondta, nincsen vele semmi gond, éles eszű és ő sem érti mi miatt kap ilyen jegyeket, amikor előzőleg tudta az anyagot. A dolgozatokat természetesen visszaszedi kiosztás után. A tesóm nagyon sokat sír miatta, kikészíti, retteg ha arra gondol hogy vele lesz a köv. órája.


Saját tapasztalatból tudom, hogy nem hazudik, még csak nem is nagyít...velem ugyan ezt csinálta ez a tanár. Engem is gyűlölt, mindig lenézően beszélt velem, pedig nekem ofőm is volt, minden közösségi munkában részt vettem pont emiatt is én még is utált. Volt olyan eset is, hogy fizika témazárót írtunk, nekem 2'(????) lett, viszont volt egy osztálytársam akinek UGYAN ANNYI!!! pontja volt mint nekem, ő pedig egy 3ast kapott. :S Még csak nem is 3,-t, sima 3ast. Rákérdeztem h de tanárnő, hogy lehet h ugyanannyi pontunk van, és mégis más a jegy???


Mi volt rá a válasz? "Azért mert te a könnyű feladatokból szedted össze a pontokat, ő pedig a nehezekből" Pffff...:| Hát de a pont akkor is ugyan annyi! Hát kit érdekel h miből van a pont, ha pont? Nem nehézség alapján osztályoznak kérem!


Felháborított! Aztán volt olyan is hogy félévkor kerek 3 egész volt az átlagom, de én mégis 2-est kaptam. Kiosztotta a bizonyítványt és kérdezte van e vmi probléma. Mondom van. Elmondtam neki a kérdésem, miszerint mi alapján kaptam 2-est a 3as átlagomra, amikor már már éltalában 2.8tól felfelé kerekít. Erre az volt a válasz hogy volt egy 2-es dolgozatom, 5öst pedig házi feladat miatt kaptam. ÉS???? Ugyan úyg "kék" jegynek vette mindkettőt, tehát elvileg egyenértékű, arról nem beszélve hogy azzal a házifeladtattal 4órán keresztül kinlódtam. Nem a csak nehézsége, hanem a hosszúsága miatt is.


Tehát jól ismerem ezt a nőt, tudom hogy nem a tesóm hazudik, hanem a tanárral van vmi bibi. Arról nem is beszélve, hogy nincs az iskola 600 tanulója között olyan ember, aki ne gyűlölné őt. Telejesen tanácstalanok vagyunk.


Mit lehetne tenni ellene? Gondolkodtunk már szülői összefogáson, de ha nem érjük el a célunk akkor attól félek még rosszabb lesz a helyzet! Segítsetek kérlek!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook