Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanácstalan vagyok..... Mit gondoljak? fórum

Tanácstalan vagyok..... Mit gondoljak? (beszélgetős fórum)


1 2
7. Zizisicc (válaszként erre: 5. - 831ad879a7)
2008. júl. 1. 12:11
Így-így!
6. j357
2008. júl. 1. 12:10
Háát igen, az lehet hogy tudja hogy nem akarsz második lenni, de nem biztos hogy ezt tiszteletben is tartja. A megszokásról meg annyit, hogy lehet a megszokások embere, a barátnőjénél pontosan tudja mire számíthat és ez neki elég, veled esetleg nem akar kockáztatni, de mivel szereted, nem is akarja kihagyni a lehetőséget...
2008. júl. 1. 12:10

Szia!

A férfiak nagy színészek. A pofát Neked vágja, nem a barátnőjének, Te vagy ott, Te látod. Otthon meg Tündi-bündizi a barátnőjét, és ha esetleg Te hívod, vagy más, akkor annak vágja a pofákat, na persze meg a barátnőjének.

Én nemtudnék bízni benne.

4. Zizisicc (válaszként erre: 3. - Arwen21)
2008. júl. 1. 12:07
De most gondolj bele, milyen ember lehet, ha azzal is ezt csinálja, akit állítólag szeret. Én azt hiszem, kihagynám.
2008. júl. 1. 12:04
Én második semmiképp nem akarok lenni, és ezt ő is tudja. És én eddig nem tudtam, hogy titokban találkozunk, meg voltam győződve arról, hogy a barátnője tudja, és engedi. Emellett ha szeretek valakit, nem vágok pofákat mikor vele beszélek telefonon.... még eléggé friss az élmény és ezen nagyon rágódom, nem tudom, most vajon tényleg szereti, vagy csak a megszokás miatt nem tudja otthagyni, és hogy irántam milyen szándékai lehetnek....
2. j357
2008. júl. 1. 12:01

Szerintem érdemes minél előbb tisztázni, hogy mik a szándékai a barátnőjével (lehet hogy hosszú távra tervez, függetlenül attól hogy nem annyira szerelmes bele). Mivel ha belemész a férfival egy kapcsolatba, akkor szerintem 2 eset van: lehet hogy otthagyja érted a barátnőjét, vagy lehet hogy te leszel a titkolt szerető.

Még közép iskolában volt egy kollégista osztálytársam, akinek otthon volt barátnője (szerintem nem szerette túlságosan), akit gondosan távol tartott, míg az egyik osztálytársnőmmel összejött (aki bomba csaj volt).Majd érettségi előtt az osztálytársnőmet dobta és gondolom később elvette az otthoni barátnőt...

2008. júl. 1. 11:51
Szeretek egy férfit, és ő ezt tudja, de mivel van barátnője, akit állítólag szeret, így hanyagoljuk a témát. Ő állítólag csak barátként tekint rám, mégis néha csak úgy spontán nekiáll becézgetni, elég sokat keres, és most utoljára mikor találkoztunk, kiderült, hogy titokban találkozgat velem, a barátnőjének mást mond hogy hol van és kivel. Emellett mikor a barátnőjével beszél, szörnyen unott fejet vág. Ennek ellenére nem akar szakítani vele, merthogy ő szereti. Most mit gondoljak?? Tanácstalan vagyok.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook