Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanácstalan vagyok..... Mit gondoljak? fórum

Tanácstalan vagyok..... Mit gondoljak? (beszélgetős fórum)


1 2
37. 12e6471c08 (válaszként erre: 34. - Yundee)
2008. okt. 31. 08:56

Lehet nem lesz konnyu,de hadd ott ezt a srácot,aki nem érdemel meg téged.Probáltad megoldani a helyzetet magad,o az ujját sem mozdította,és mindenért téged okol.Lehord aztán meg konyoruletesen azt mondja mégsem hagy el.Nem szeret ez téged igazán.

Azt meg el ne hidd,hogy nem kellesz majd senki másnak,ezzel csak érzelmileg zsarolni probál.Biztos lehetsz benne,hogy fog akadni nem 1 akinek fogsz kelleni.Szorítok neked.

36. 52d67c6df3 (válaszként erre: 34. - Yundee)
2008. okt. 31. 08:00

Fiatal vagy, nincsenek kötöttségeid. Ha ennyire nem értékel téged, meg sem próbál megérteni, később még rosszabb lesz. (Ráadásul nem hisz neked?!)

Minél előbb otthagynám a helyedben.

35. Katka83 (válaszként erre: 34. - Yundee)
2008. okt. 30. 23:26
Szerintem rúgd ki,mert ha így viselkedik veled,akkor nem szeret igazán.Egy kapcsolat nem arról szól,hogy mutogatunk a másikra,hanem arról,hogy együtt oldjuk meg a problémákat.
34. Yundee
2008. okt. 30. 23:23

Sziasztok!


Tanácsra vagy Segítségre lenne szükségem. Egy éve vagyunk együtt a barátommal, vele veszítettem el a szüzességemet. Nagyon jó volt már az első aktus, de a szexuális életünk katasztrófa. Ő éjszaka dolgozik és nappal alszik nagyon nehéz vele úgy találkoznom, hogy vagy ne aludna vagy az ügyeit intézné, mert nincs ideje.Még a kapcsolatunk elején előadta, hogy ő eddig tiszta profikkal volt és mindenkivel naponta többször is szeretkeztek. Nálunk ez nem így alakult. Én átmentem ő aludt, ha felkelt szeretkeztünk, de én nem kezdeményeztem ,mert egyrészt gátlásaim voltak, hogy én nem vagyok profi másrészt...aludt. Ő felhozta probléma ként, hogy én nem kezdeményezek és ezért ő leszokott a szexről és nem kívánja annyiszor.Megkérdezte, hogy miért nem én elmondtam neki, de annyit mondott, hogy ő ezt nem hiszi és ne varrjam az ő nyakába ezt a problémát,és lehordott mindenféle frigid, lezbikus, megcsalós lánynak ésazt mondta ha elkezdek kezdeményezni utánna tökéletes lesz a szex. Kezdeményeztem ezek után a lehordások után már nehezen, de kezdeményeztem...ezután a nagy kezdeményezés után 1hónapig nem voltunk együtt. Megkérdeztem, hogy miért nem mutatott felém valami apró jelet h kíván engem...mert megint csak aludt és aludt...erre az volt a válasz hogy én miért nem csináltam semmit. Tegnap veszekedtünk és közölte, hogy velem minden rossz, nem vagyok jó semmire, nem jó velem semmi,tönkre tettem őt,miattam rossz a szex, másnak se kellenék így de nagyon szeret ezért nem hagy el.Összeroppantam.

Szerintetek mit tehetnék most? Tényleg én vagyok a hibás és nem kellek majd másnak? Hogyan tudnám helyrehozni a szexuális életünket?

2008. okt. 30. 22:32
De én nem lennék tanácstalan, mert nem leszek másodhegedűs egy kapcsolatban
32. Arwen21 (válaszként erre: 31. - 707655fba1)
2008. szept. 15. 21:59
Már megoldódott a probléma. Amúgy a pasit szeretem
31. 707655fba1 (válaszként erre: 1. - Arwen21)
2008. szept. 15. 19:15

Csak egy kérdésem lenne! A pasit szereted, vagy azt, hogy "elég sokat keres"?!

Bár szerintem mindegy. Te vagy a szerető, aki dobható, ha úgy hozza a sors.

30. Zizisicc (válaszként erre: 13. - J357)
2008. aug. 6. 09:33
Igen, a keleti filozófiák szerint minden, a jó és a rossz is oktató célzattal történik, de a magam részéről igyekszem gyorsan tanulni, minél kevesebbet kelljen ráfaragnom! :o))
2008. aug. 6. 08:51
Lapátra vele!
2008. aug. 6. 08:09
Szerintem hagyd a fenébe, úgy sem hagyja el a barátnőjét, csak ki akarja használni, hogy odavagy érete! Az meg biztos nem hiányzik neked, hogy a felesleges harmadik légy, hisz itt nem csak szexről lenne szó, te már bele is habarodtál! Hidd el, a szeretősdi csak az elején izgalmas, utánna, ha rájössz nem téged választ inkább keserűséget okoz. Szállj ki minnél hamarabb!
27. 2250724d1a (válaszként erre: 26. - Arwen21)
2008. aug. 5. 23:20
Nagyon sokat fogsz még szenvedni és ha valami miatt meghiusul ez a kapcsolat akkor lehet hogy sírni fogsz pár hétig, de szerintem jobban jársz.
26. Arwen21 (válaszként erre: 25. - Fbd0ceb525)
2008. júl. 13. 21:42
Persze, hogy nem... én szeretem... :(
25. fbd0ceb525 (válaszként erre: 24. - Arwen21)
2008. júl. 13. 21:16
Az mindenkinek jólesik, de az már más, ha mindenki felé viszonozzuk is. Ez már a linkelés kategóriája. És ha jól értettem Te sem csak flörtölésre vágysz.
24. Arwen21 (válaszként erre: 23. - Fbd0ceb525)
2008. júl. 13. 18:27
Mondjuk az melyik pasinak nem növeli az egóját, ha több nő van oda érte
2008. júl. 13. 18:18
Megkockáztatom, ennek a pasinak imponál ha több nő rajong érte. Nem hiszem, hogy a másik barátnő is komoly lenne. Ki tudja hányan vagytok még körülötte? Felejtsd el!!!!
2008. júl. 13. 18:02
Ha ez ilyen könnyen menne..... ajahj...
21. arafat
2008. júl. 13. 12:33
Tipli minnél hamarabb.
2008. júl. 13. 12:24
A helyedben én elfelejteném ezt a fiút!
19. Csigusz 79 (válaszként erre: 5. - 831ad879a7)
2008. júl. 13. 00:55
Na ez a nagy igazság amit irsz,csak az elött vágnak pofákat aki épp ott áll mellette!
2008. júl. 13. 00:38
Hát szó mi szó én is inkább elfelejteném. Biztos akad más fiú is ebben az országban, és én biztos elküldeném......jó messzire. Ez tűzzel játszás mert látszik hogy már te sem vagy érzelmileg független, sírsz érte. Hagyd abba, felejtsd el, mert egy ilyen ember nem tud senkit boldoggá tenni, és ha jobban belegabalyodsz a témába nehéz élet vár rád. Persze te döntesz! De teljesen egyértelmű hogy ez a fiú mindenkit kihasznál. Gondolom nem szeretnél a telefon másik végén lévő lány lenni miközben ez a fiú épp egy másik lánynak vág pofákat mikor veled beszél. Örülj hogy mást csap be nem téged. Ha bele mész bármiféle kapcsolatba vele szinte biztos hogy előbb utóbb te leszel az akit becsap.
2008. júl. 10. 19:40
Hagyd a fenébe, csak játszik Veled!
2008. júl. 10. 19:12
Ott a gond, hogy szinte naponta váltogatja a hozzámállását... viszont most eltűntem pár napra netről, és még egy jó ideig nem is nagyon leszek elérhető, remélem, ez idő alatt rájön, hogy mit is akar
15. 244ed1c739 (válaszként erre: 14. - Smudlaagi54)
2008. júl. 8. 07:06

Nekem is ugyanez a véleményem.

Legyél határozott és kérdzd meg tőle mit akar és mik a szándékai veled.

Ne legyél a "szeretője"!!

2008. júl. 8. 07:02
Szerintem az ilyen ember nem megbizható.Ha esetleg otthagyja a barátnőjét,veled is megfogja ugyanezt csinálni,és esetleg úgyanigy pofákat fog vágni a telefonba amikor veled beszél,mint most.Kutyából nem lesz szalonna.
13. j357 (válaszként erre: 12. - Zizisicc)
2008. júl. 1. 12:23
Az ember mindig ráfaraghat az életben, és ezeknek a ráfaragásoknak talán van is valami célja a keleti filozófiák szerint.Amúgy ha nem lenne kockázat, mitől lenne izgalmas az élet?:)
12. Zizisicc (válaszként erre: 10. - J357)
2008. júl. 1. 12:20
Igen, a szavak csak szavak. A viselkedése, a tettei árulkodóbbak. De még így is ráfaraghat az ember. :o(
2008. júl. 1. 12:20
Mondjuk én nem sajnálom a lányt, mert ő meg a srác háta mögött flörtölget, pasizik, ismerkedik, nem egyszer meg is csalta. Ettől függetlenül nekem ez az egész így nem jó... életemben nem sírtam még ennyit mint amennyit amiatt a srác miatt
10. j357
2008. júl. 1. 12:17
háát, tudja hogy szereted és így van nálad esélye, talán ezért könyörög.Esetleg mondd meg neki hogy vagy szakít a barátnőjével, vagy hagyjon téged békén.Végül is a tettei szerintem többet jelentenek mindenféle könyörgésnél...
9. Arwen21 (válaszként erre: 6. - J357)
2008. júl. 1. 12:13
Igen én is erre gondolok, de nekem ez így nem jó, és múltkor mondtam neki, hogy jó, én ezt nem bírom, eltűnök az életéből, erre addig könyörgött, míg nem tettem
2008. júl. 1. 12:12
Ha én felhívom, akkor nem hajlandó letenni a telefont... ha ötször elköszönök, akkor hatodik témát hoz fel, csak ne tegyem le függetlenül attól, hogy otthon van, vagy a barátnőjénél, vagy máshol. A lány meg hallottam, hogy beszélgetni hívta fel, erre lerázta pár perc alatt
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook