Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanácstalan vagyok és szerelmes! fórum

Tanácstalan vagyok és szerelmes! (beszélgetős fórum)


1 2
55. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 54. - Ilián)
2021. máj. 9. 12:22
A férfi és a lánya.
54. Ilián (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 7. 15:24
Ki az ők 2en?
53. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 51. - Fidel)
2021. máj. 7. 13:53

Gratulalok ehhez a hozzaallashoz, neked pusztan szerencsed volt.

De beszeljetek meg egymassal a FI-val, ez a helyes hozzallas, a gyerekek csak butorok.

Van olyan helyzet (pl. megelhetes) amikor ez az egyetlen ut, de amikor egy ketgyerekes anya 1 honap utan hos szerelmes lesz es egy idegenhez akarja koltoztetni a gyerkeket nem az.

52. ErikaErika (válaszként erre: 51. - Fidel)
2021. máj. 7. 13:36
Ezzel egyet értek !(Hogy jó döntést hozunk van amikor később jövünk rá.. )
51. fidel (válaszként erre: 50. - Pteri)
2021. máj. 7. 13:19

Több mint 30 éve,hogy fiamat nem is kérdezve külföldre távoztunk! Eleinte nem találta föl magát ,hiányzott neki a megszokott környezet a nagyszülök a barátok.

Így utólag többször kérdezek rá mert még mindíg gyötör ez miatt a lelkiismeret ,-szerinte (így utólag) a lehetö leg jobb "gonoszságot" követtük el ellene!

A döntést nem szabad a gyerekre bízni,arra ott vannak a fölnöttek.

50. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 7. 10:25
Nekem egy másik dolog ütötte meg a szemem. Hogy a gyerekeid nem szeretnek ott lakni. Én párszor felvetettem álmodozás szintjén, hol szeretnék lakni, de a gyerekeim kétségbe estek, hogy ők bizony itthon. Se munka, se szerelem nem vinne rá, hogy rájuk erőszakoljak egy költözést. Te meg tudod, hogy nem szeretnek ott lenni, és gondolkozol, ott maradj-e? A szerelem meg vagy bejön vagy nem.
49. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 48. - ErikaErika)
2021. máj. 7. 10:22
Ki mondta, hogy Te vag feltekeny? Edes Istenem, ments meg.
48. ErikaErika (válaszként erre: 47. - 3c253ca4d3)
2021. máj. 7. 09:48
Féltékenység ? Tudod én is el tudtam volna jutni bárhova a világon Seychelle - szigetekre stb ezzel nem mondtál túl nagyot .Számomra nem ezek a nagy dolgok ! Nem vitát szítok azt ti érzitek így ! Inkább véleményem elmondom mert itt egy két hozzá szóló primitiv stílusba beszél .Másképp is lehet fogalmazni !
47. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 42. - ErikaErika)
2021. máj. 7. 08:56

Minek jottel ode hangulatot kelteni es vitat szitani?

Kicsit mas a helyzet kedves Erika 5 ev utan, de nem ugrunk egy ismeretlen pasas olebe ket jo szoert meg egy tengerparti nyaralasert 2 gyerekkel mindent felegetve magunk mogott.

A feltekenyseggel a tengerparti nyaralasrol meg nagyon el vagy tajolva, barmikor megtehetem, ha szeretnem onerobol es nem egy ismeretlen pasas fizeti.

2021. máj. 7. 08:10
Én 1 hónap után tuti nem borítanék mindent egy fasziért
45. tuskoledi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 7. 07:00
Véleményem szerint 1 hónap alatt olyan sokmindent nem élhettetek meg, hogy arra olyan felelős döntést lehessen hozni, amit nem fogsz bánni.
44. andi6020 (válaszként erre: 40. - ErikaErika)
2021. máj. 7. 06:46
Pont érdekel a véleményed.
43. 5236d12e25 (válaszként erre: 39. - ErikaErika)
2021. máj. 7. 06:03

Csomagoljam be neked, hogy megfeleljen?


Aki egyik kapcsolatból rohan a másikba, ráadásul úgy, hogy 2 gyereket veszélyeztetne csak mert ő "szerelmes" meg meg van veszve..alig pár hét után.. Hát az az én szememben nem sokra van tartva.. Bocs.

42. ErikaErika (válaszként erre: 41. - 3c253ca4d3)
2021. máj. 6. 23:36

Ez is egy okos hasznos hozzászólás 😉👍.nem tudni meg van vezetve vagy sem !!! Senki nem tudja előre meg van vezetve vagy sem !!! Ez bárkivel előfordulhat 5,10 ,20 év után utólag tudja meg az ember másik félnek évek óta van valakije .

Menj te is a tengerpartra nyaralni 👍

41. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 6. 23:15
Nagyon sokan sok hasznos tanácsot írtak neked, teljesen feleslegesen. Menjetek a tengerpartra, szomorú, hogy egy édesanya ennyire könnyen megvezethető.
40. ErikaErika (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2021. máj. 6. 22:45
Nem egy normális hozzá szólás alpári nyers kicsit erős .
39. ErikaErika (válaszként erre: 36. - 5236d12e25)
2021. máj. 6. 22:43
Túl nyers vagy ez az egyik másik először mindenki idegen .
2021. máj. 6. 22:42
Kedves fórum nyitó én nem fogalmaznék nyersen fasz a fontos stb ..Gyerekeid nézd azok a legfontosabbak én is rossz házasságban éltem barátok az alkohol fontosabb volt a férjemnek .Végig csináltam fölneveltem a gyermekeim , párkapcsolatban élnek (3 éve) most már nyugodt szívvel válok .Megtaláltam a boldogságot egy éve .Másik oldalát nézzük nehogy egészséged rámenjen fontos hogy boldog légy és kiegyensúlyozott .Idő eldönti érdemes e belevágni az illetővel egy kapcsolatban .Ha bizonyít kitart és vár rád gyermekeid elfogadja kezdj vele új életet .
2021. máj. 6. 19:35
Most beszéltünk.Kérdezte augusztusban mikor leszek szabadságon mert szeretné ha mennénk a tengerre 5 ben ( mi 3 + ők 2)
2021. máj. 6. 17:41

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Én mindig csak a fejemet fogom az ilyen nőkön.

Gondolkozz reálisan! Ne egy fsz legyen az első hanem a gyerekeid!

Ne fügj egy idegentől! Nem ismered! Sosem költöztetném a gyerekeimet egy vadidegenhez! Gondolkodj már!

Szerelem?. Max fellángolás.

35. globus (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 6. 17:11
Bocsi, nem olvastam végig a fórumot, csak ez a mondat megütötte a fülem (szemem). Légy nagyon-nagyon óvatos, ha azt szeretné, hogy papírozz és gyereket nevelj. Mindig legyen saját munkád, mert attól függ a jövőd, ha esetleg elromlana a kapcsolat. Soha ne szolgáltasd ki magad azzal, hogy eltartott legyél.
34. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 33. - Guruljka)
2021. máj. 6. 16:59

Pontosan, végre arra az elhatározásra jutott (bármi okból) a FI, hogy megszüntetné a függőségét a férjétől, nem szabad rögtön ekkora másik függőséget kialakítani valakivel, akit nem ismerek.

Lehet vele ismerkedni, lehet, hogy Ő a világ legjobb embere (de akkor várni is tudni illene), de ha mégsem úgy alakulnak a dolgok, legyen visszaútja egy biztosnágos független helyre.

Ebben maximálisan egyezik a véleményünk, remélem Ő is mérlegeli majd a leírtakat. :)

33. Guruljka (válaszként erre: 32. - 3c253ca4d3)
2021. máj. 6. 16:49

Ezzel egyetértek, plusz még szerintem az is szempont, hogy nem a pasi gazdaságában kellene dolgozni egyelőre, hanem önálló jövedelemre szert tenni.

Ha mgis szétmegy ez a kapcsolat, akkor ez a munkalehetőség is megszűnik.

No meg, a kedvesed fizetné ezt a munkát és bejelentene?

32. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 30. - 3c253ca4d3)
2021. máj. 6. 16:40

Egyebkent nem tamadni akarlak. Megertem ahogyan erzel. Nem egeszseges a volt ferjeddel egyutt elni, foleg ha szoban bant. Nyilvan vagysz a szeretetre es a torodesre, es ugy erzed vegre megkaptad ezt es ez az erzes most mindent felul ir nalad es felsz, hogy elveszited.

Csak az a baj, hogy emiatt nem szabad mindent feladnos. Ahogy elottem is irtak, akar No-ban, akar Mo-n probalj meg fuggetlenul talpra allni. Tok jo, hogy van egy hazad, az egy nagyon jo alap. Ulj le a gyermekeiddel es beszelgess veluk, hogy ok mit szeretnenek es mondd el nekik, hogy Te mit. De ne allitsd oket kesz tenyek ele, 13 eve ezek szerint ok is egy mergezo legkorben elek. Termeszetesen nem szabad a sajat eletedet teljesen alajuk rendelni, de itt nem arrol van szo, hogy az a ferfi valamit letett mar az asztalra es bizonyitott, egyelore egy idegen kovetelozik, hogy o nem bir ki 1 evet igy, de a hagyj hatra mindent magad mogott megoldason nem ajanlott semmit. Tamogasson abban, hogy koltozz el a ferjedtol, az magad es a gyerekek miatt fontos lenne, de nem azert, mert ot ez zavarja, hanem, hogy nektek jobb legyen.

Remelem kicsit sikerult ravilagitanom a lenyegre.

31. michelle.r (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 6. 16:14

Még csak abban a fázisban vagy, hogy szeretnéd elhagyni az előző párodat?


Szerintem nem jó egyik kapcsolatból fejest ugrani egy másikba. Lehet, hogy a gyerekeid nem jönnek ki jól vele. Mi lesz akkor?


Én nem mondom azt, hogy magadat tedd a háttérbe, és mindent a gyerekekért, mert csak egy boldog anya tud boldog gyereket nevelni. De ha ők nem jönnek ki, egy pokol lesz az élet. És a gyerekek elképesztő revansot tudnak ám venni azon, aki az apjuk helyét elfoglalja.


És neked sem ártana egy kicsit egyedül mérlegelni, hogyan tovább? Nem csak magadért vagy felelős, nem teheted a gyerekekkel, hogy kirángatod a környezetükből, és majd tovább álltok, ha így sem lesz jó. Erről a kapcsolatról még nem derült ki, hogy működőképes lesz-e? A fickó nem csak egy barátnőt kap, hanem egy komplett családot. Honnan tudod, hogy alkalmas rá?

30. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 6. 16:07

Es azt latod jo megoldasnak, hogy egy ilyen mergezo legkorbol atkoltozteted oket ehy vadidegen pasashoz, akit Te sem ismersz? Ne mar...

Eddig akkor miert nem koltoztel haza, ha van itthon lakasod/hazad?

Vagy miert nem adtad el, es kezdtetek itthon uj eletet? Egyaltalan hany evesek a gyerekek?

2021. máj. 6. 15:31
Jó ez mondjuk egy baromira nem elhanyagolható szempont. De ha van Magyarországon egy házad, akkor megcsinálhatod hogy visszajössz, és nem a másik pasihoz költözöl, hanem a saját házadba... Legalábbis én nem a pasiktól tenném függővé hogy hova költözöm. Ha a gyerekek apjától szabadulni akarsz, szabadulj meg tőle, de ne úgy hogy egy másik pasihoz mész. Alakítsd ki a saját életeteket.
28. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 6. 15:30

És mi van, ha tényleg nem úgy gondolta és Te reagálod túl a férjed szavait? Nekem úgy tűnik nem igazán vagy kiegyensúlyozott.


Erre jön még a szerelem (ami egy hónapos ugye)... minden adott a szar döntések sorozatához. A férj és a gyerekek pedig majd néznek ki a fejükből.

27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - 8d00a82c06)
2021. máj. 6. 15:24
A gyerekeim érdekeit nézem,pont ezért szeretném elhagyni az apjukat.13 éve mérgezi az életem.Szavakkal bánt ha pedig megemlítem azt mondja,hogy ő nem úgy gondolta vagy egyenesen letagadja.
26. 8d00a82c06 (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 6. 15:16

Esélyt sem adsz annak, hogy csak a gyerekek legyenek a középpontodban?

Egyik pasas megy, jön a másik.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook