Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanácsot szeretnék kérni...! fórum

Tanácsot szeretnék kérni...! (tudásbázis kérdés)

2009. okt. 15. 17:41

Nyugodtan visszaviheted, ha megvan a blokkod.:)

Senki nem az udvaron bontja ki a mosóport a porban, a fürdőszoba pedig tiszta.

2009. okt. 15. 17:22
Megvan róla a blokkod? Vidd vissza nyugodtan!
2009. okt. 15. 17:18

Vidd vissza!!!!


Én egyszer vettem egy Cd-t, ami be volt csomagolva, otthon kibontva vettem észre, hogy el van repedve. Még aznap visszavittem, és kicserélték (bár körülményes volt).

Egyszer meg egyáltalán nem volt benne a cd (az is csomagolt volt, és otthon vettem észre), és azt is megkaptam (mondjuk néztek ám nagyokat, de nem érdekelt).

Egyszer meg (még régebben)vettem egy műsoros kazettát (fitness-Norbi), azon meg nem volt 1 deka kép sem, tiszta üres volt a kazetta. Na, azt is visszavittem, és ott is körülményesen, de kicserélték (pedig a blokk sem volt már meg, de jól beolvastam nekik, még az üzletvezetőt is kihívták)...


Szóval, vidd vissza, és hangosan mondd meg ott a magadét nekik, akkor szerintem kicserélik...;)

2009. okt. 15. 16:49
Én is csak azt tudom mondani,amit előttem szólók,hogy nem tudsz semmit tenni vele,úgy is azt mondanák,hogy te koszoltad össze.:O(
6. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 4. - Naildi81)
2009. okt. 15. 16:43

hát sajnos ezt be kell nyelned.

senki sem hiszi el hogy nem te voltál :(egyszer én is jártam úgy hogy vettem egy zacskós tejszínt az egyik boltban,és otthon kibontottam és savanyú volt, meg túrós volt mikor kiöntöttem.a szavaztossága jó volt ,még nem volt lejárva.alig tudtam kimagyarázni hogy nem én hagytam kint a 40 fokos melegben és túrósodott meg, aztán meg kaptam azért is mert kibontottam a zacskót. :(

2009. okt. 15. 16:40
Hát vissza már nem viheted mert úgy is azt hinnék te szedted vissza... Bár ha ismernek esetleg próbálkozz vele.
2009. okt. 15. 16:39
Hétfőn vettem egy 5kg-s mosóport, az egyik hipermarketben. Ma kibontottam a csomagolást, és öntöttem ki a dobozba, látom, hogy koszos a mosópor:( Olyan , mintha a földről söpörték volna össze:( Mi ilyenkor a teendő?
2009. okt. 15. 16:38
Mihez?
2009. okt. 15. 16:38
És,miben szeretnél tanácsot kérni?
2009. okt. 15. 16:37
Tanácsot szeretnék kérni...!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook