Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanácsot szeretnék!! :( fórum

Tanácsot szeretnék!! :( (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
50. griamila (válaszként erre: 48. - Bjigicih)
2009. nov. 12. 14:39

Szerintem kutyaharapást szőrével....:)

Egy ideig még gondolni fogsz az előzőre, de amint bemelegedtek, végül eszedbe sem fog jutni.

Az idő mindent megold!

49. griamila (válaszként erre: 47. - 898dd96de6)
2009. nov. 12. 14:37
Tuti és biztos a siker!:)))
2009. nov. 12. 14:37
Éltem pár évig ugy hogy bebeszéltem magmnak hogy én csunya vagyok bal bla bla... de semmi nem volt belöllem... Többnek érzem magam mikor van önbizalmam.. Azért nem keverem össze a ragaszkodást mert van egy srác akivel simán járhatnék meg kedves meg mindden az elején jol el voltunk én ugy érzetem hogy lakul valami...és ahogy elkezdtem ezt érezni rájöttem hogy nekem nem is kell senki csak az előző..:S
2009. nov. 12. 14:35

most bogarat ültettetek a fülembe!

lehet,h. nekem is kéretnem kéne egy kicsit a Páromat! :DDDD

46. 898dd96de6 (válaszként erre: 44. - Bjigicih)
2009. nov. 12. 14:34

:DD

hát neked sincs önbizalomhiányod! :DDD

na ez az! hogy akkor harcol, mikor tudja,h. elveszíthet!

vigyázz! nem szabad össze keverni a megszokást és a ragaszkodást a szerelemmel!

nagyon sokan követik el ezt a hibát!

45. griamila (válaszként erre: 43. - 898dd96de6)
2009. nov. 12. 14:33
Jaj, tényleg! Most láttam! NAGYON ÉDI!!!:)))))
2009. nov. 12. 14:32
De és tudom ... Ő pont olyan nagyon sokszor be bizonyitotta már nekem , harcol értem ha szeret amikor attol fél hogy el veszít...és megőritem mikor sexi vagyok :P
43. 898dd96de6 (válaszként erre: 40. - Griamila)
2009. nov. 12. 14:30
nekem is van cica az adatlapomon! meg is tudod itatni! :DDD
2009. nov. 12. 14:30
De a legtöbb kos az olyan mitn én :D Én sajnos Tipikusan az vagyok :S:D Meldoy...igen ezt már én is írtam magamról , hogy azt mondták hogy akkor lesz vége végleg az én részemről mikor olyat tesz...:S
41. 898dd96de6 (válaszként erre: 39. - Bjigicih)
2009. nov. 12. 14:29

jáájj! Hát ne kerüljön oda a sor! :DDD

Tudom én,h. szerelmes vagy, meg vágyódsz utána! na de nem megéri tartóztatni magad, ha utána vissza kaphatod??

:)

40. griamila (válaszként erre: 37. - 898dd96de6)
2009. nov. 12. 14:28

Köszi!:)

A tiéd se kutya - pláne, hogy nincs is ott semmi!:D


Amúgy hűen tükrözi az egyéniségemet, azért választottam!:D


Ja és mellesleg: kos vagyok!!:D:D:D

39. bjigicih (válaszként erre: 32. - 898dd96de6)
2009. nov. 12. 14:27

Köszönöm :) Flörtölgetek mással csak az nem olyan mint vele :P Mivel minnél többet gondolok rá annál jobban érzem azt hogy nekem szükségem van még rá :S:)

Ugyhogy vissza kell hóditanom...vagyissssssssss megpróbálni...

De köszönöm a tanácsot és megfogadom hogy nem fekszek le vele :) Még ha oda is kerülne a sor...:D

38. griamila (válaszként erre: 35. - 898dd96de6)
2009. nov. 12. 14:26

Pasiban inkább a vízöntők, ikrek a veszélyesebbek!

A kos legalább őszinte.

37. 898dd96de6 (válaszként erre: 36. - Griamila)
2009. nov. 12. 14:25

köszi! :)


nagyon oltás az a macskás kép az adatlapodon!!! :DDD

36. griamila (válaszként erre: 32. - 898dd96de6)
2009. nov. 12. 14:23

Reggel húgom...:DDDD

Hát ez nagyon jó!:))

De amúgy tényleg igazad van!


1 férfi sem becsüli az olyan nőt, akiért nem kell harcolni és baromira hízik a mája, hogy így fut egy lány utána.

2009. nov. 12. 14:22

Kos???:O))

na b@sszus!

az én exem is kos!!! :S

ezentúl óvom magam tőlük! :DD

34. 898dd96de6 (válaszként erre: 30. - Griamila)
2009. nov. 12. 14:22

vagy marad az, ami az én kapcsolatomban volt...


akkor fogsz csak lépni, mikor már valami olyat tesz, ami tényleg megbocsáthatatlan lesz!

nálunk ez volt...:(

olyat tett, amit már tényleg nem tudtam volna neki sem elnézni!

33. griamila (válaszként erre: 31. - Bjigicih)
2009. nov. 12. 14:19

Azért nem minden kos dilis, sőt!:D


Egyébként mit akarsz elérni, hogy szeressen?

Mert azt kierőszakolni nem lehet....

Max. boszorkánypraktikák vannak, de én nem ajánlom az olyan "kötéseket", mert tuti rossz vége lenne!

32. 898dd96de6 (válaszként erre: 17. - Bjigicih)
2009. nov. 12. 14:19

jajj! Te Jány! Ne legyél már suta!

Már bocsi! De nem látod,h. csak kihasznál???

Persze,h. nem akar ezen változtatni,hát ez így neki tök kényelmes!

Reggel húgom, este d.gom!

nem?

Van egy csaja, akivel együtt van, amíg neki az kényelmes, meg vagy Te, amikor kell egy kész plussz sex! Ennyi!

nem olyan nehéz egy szerelmes nővel elhitetni,h. a másik még mindig oda van érte, csak tutyi-mutyi, vagy stb...

mindig van rá valamilyen ok,h. elhidd,h. ő még érez valamit, nem?

és a barátainak sem nehéz bemagyarázni,h.mondják neked azt,h. ő még Téged szeret!


Ha annyira szereted még, akkor meg legalább próbáld meg vissza csábítani,h. csak Te legyél neki egyedül!!!


Na nehogymáá Én magyarázzam el!! :))

Kéresd magad, öltözz kihívóbban (ne picsásan! csak sexisen! ), legyél aranyos, kedves, flörtölj vele is és talán másokkal is...:) és ne NE!! feküdj le Vele!

nem vagy Te a k.vája!!!

Márpedig, ha ezt így foyltatod tovább, akkor annak fog nézni!


Pesze én csak saját véleméynt mondok el és csak segíteni szeretnék! :)

vagy megfogadod, vagy nem...


De ne csinálj magadból hülyét, mert így nem fog megbecsülni!

31. bjigicih (válaszként erre: 30. - Griamila)
2009. nov. 12. 14:14
Igen :) Sajnos ilyen dilis vagyok! Kos a horoszkópom.. fejjel megyek a falnak..:S Ezt Anyukám is mindig mondja... Azért kérek tanácsot hogy tudjam hogy mások hogy látják ezt az egészet, mert kívülről minden másabb mint belülről...És tudom ez igy van addig szenvedek amig azt nem mondom hogy elég, vagy amig el nem érem azt amit akarok...:S De ilyen vagyok..:S:(
30. griamila (válaszként erre: 28. - Bjigicih)
2009. nov. 12. 14:07

Reménytelen eset vagy, sajnos reménytelenül szerelmes és nem értem, hogy a nők miért mindig a "rossz" fiúkhoz vonzódnak általában.:)


Nem baj, akkor nem marad más hátra, mint hogy szenvedni fogsz tovább.:(


Amíg nem fog eléggé fájni Neked ahhoz, hogy változtass, addig itt hiába tanácsol akárki-akármit.

Csak Te tudsz javítani a helyzeteden - majd ha akarsz!

2009. nov. 12. 14:06

Régen mindig elolvadtam ha meg láttam, Most is :D:D De már tudom tartani magam...szerencsére...régen mindig elkezdtem sirni :S:S Nem sokat van a barátaival csak a szülinapja előtt egy héttel meg a névnapja előtt egy héttel, mert ilyenkor mentek nélkülem bulizni, máskor mindig velem volt...Minden este együtt voltunk alig volt nap hogy ne találkoztunk volna..

De lenne a közelemben olyan srác... de nem tudok közel engedni magamhoz ugy senkit.. Próbáltam nem 1* nem 2* de nem megy...:S Egyenlőre még nem :(

2009. nov. 12. 14:02

Tudom azt kéne... nem érdemli meg azt sem hogy szeressem... de nem megy :(

Anyukám azt mondta, hogy olyan vagyok , hogy ugyis addig megyek utánna meg harcolok érte amig én azt nem érzem, hogy nekem ő innestől kezdve ő nem kell nekem. Közelebb vagyok hozzá mint eddig valaha. De még teljesen nem! :(:(

27. griamila (válaszként erre: 25. - Bjigicih)
2009. nov. 12. 14:00

JAJ NEEE!

Kifogás....


A gondolataidat vesd papírra és küld át neki e-mailben, ha esetleg elolvadsz a látványától és ezért nem mered élőben!:)


De szerintem az ilyen havermániás gyerektől ne várj túl sokat.

Mit eszel rajta?

Más nincs ott a közeledben?

Egy szerény, csendes, jólelkű fiú?

26. vviki2
2009. nov. 12. 13:59
Olyan fiatal vagy még... Felejtsd el azt a pasit!!!
2009. nov. 12. 13:55
Az lesz, hogy leülök vele beszélgetni. Csak még várok vagy 2 hetet, hogy magamban is összeszedjem a gondolataimat, meg hogy van értelme ténylegesen (mert sokszor megingok). Meg most jön lassan a szülinapja és ilyenkor ki nem lehet szedni a barátai seggébből...XD
24. Dzsin (válaszként erre: 15. - Bjigicih)
2009. nov. 12. 13:54
lehet, h úgy gondolja, h már nem beszéltek de vajon el is hiszi? ha te visszahallasz dolgokat szerinted ő nem? vajon miért viselkedik veled így az utcán? minden nő megérdemli a bolgogságot te is és ő is. a fiút felejtsd el, több vagy annál, h valaki szeretője legyél. addig nem találsz magadnak igazi barátot amíg rajta kattogsz.
23. griamila (válaszként erre: 22. - Bjigicih)
2009. nov. 12. 13:51

na de nincs semmi!!!


EH, szerintem beszélj vele őszintén!

Ha ő is szeret, akkor járjatok együtt és csak Te legyél neki ha meg nem, akkor játssza a macsót a haverok előtt, Téged meg hagyjon békén és ne kössön le!

22. bjigicih (válaszként erre: 20. - Griamila)
2009. nov. 12. 13:48
NEM! Ő olyan ember, aki a barátai előtt nagy macsó, de közben meg nagyon érzékeny. Nagyon ki mutatja apró jelekkel ha van valami.
21. bjigicih (válaszként erre: 18. - Db78bacc4f)
2009. nov. 12. 13:46
Ő sosem mondja azt hogy szeretlek ha nem biztos...Ezt tapasztaltam a párkapcsolatunk ideje alatt... Ennyire sikerült már kiismernem:(
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook