Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Talán alakul valami? fórum

Talán alakul valami? (tudásbázis kérdés)


nov. 2. 08:15
Megeshet, hiszen minden aktus kockázatot rejt. De elvileg elég kicsi az esélye, hogy közvetlenül a menstruáció után legyen peteérésed. Ha meg mégis, egy hét kevés hozzá, hogy a terhesség tünetei jelentkezzenek.
6. Ghost👻 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. nov. 1. 13:37

Èrzèkeny az öled...

Van gyerekem,de az ölem èrzèkenysègèt el sem tudom képzelni. 🤣

Légyszi, magyarázd el!

5. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. nov. 1. 13:31
🤦‍♀️
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. nov. 1. 09:42
Nem sok.
3. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. nov. 1. 05:58
Ennyiből és ilyenkor nem lehet tudni. Aktus után 2 héttel kiderül. Ha pontos 28 nap körüli a ciklusod akkor nem valószínű hogy peteérésed legyen pár nappal mensi után már. Igy a babára is kicsi az esély. A rózsaszín folyas lehet pont a peteérés jele, ami most simán időszerű lehet. Az érzékeny az ölem részt nem értem milyen lehet. De egy hét után nem is lehet semmi ilyen tünete. Viszont felfázásra utalhat diszkomfort érzés és folyás is
2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 31. 23:34
Jesszusz, te hány éves vagy, ha nem tudod a választ?
2023. okt. 31. 20:53
Kedves mindenki!Egy hete voltam együtt a barátommal védekezés nélkül.Tegnap is és ma is érzékeny az ölem,rózsaszínes valami van a tisztaságimon.A menstruációmmal minden rendben több mint egy hete múlt el.Esetleg van esély rá hogy baba lesz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook