Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valaki rendelt már külföldről valamilyen terméket, a postaköltség hogy alakul? Nagyon sok? fórum

Valaki rendelt már külföldről valamilyen terméket, a postaköltség hogy alakul? Nagyon sok? (tudásbázis kérdés)

2010. aug. 16. 12:55
Európán belül eddig amivel találkoztam: 5000-10000 Ft között mozgott. Amerikából 10ezer volt a minimum.
5. kozmaedo (válaszként erre: 3. - Hidewatch)
2009. ápr. 15. 10:49
Köszi a választ.
2009. ápr. 15. 10:49

Szia !

A www.teszvesz.hu -n egy kézi táska küldési díja

aminek a súlya kb 500 gr 1299.- Ft ez Lengyelországból lenne feladva. Sp még messzebb van szerintem több lenne.

2009. ápr. 15. 10:43

Mi már rendeltünk vitamint/étrendkiegészítőt Amerikából. Ugyanannak a cégnek ugyanaz a terméke postaköltséggel, meg mindennel együtt Amerikából hozatva fél áron volt ahhoz képest, amennyiért itt a bioboltban árulják. Azóta is onnan rendeljük a vitamint, mondjuk most a válság miatt valamivel drágább, de még így is bőven megéri.


Amúgy a netes vásárláshoz általában dombornyomott bankkártya kell.

2009. ápr. 15. 10:40
Én csak terveztem, de nem jutottam el odáig. Spanyolország érdekelne engem leginkább... :-)
2009. ápr. 15. 10:40
Valaki rendelt már külfölről vmilyen terméket, a postaköltség hogy alakul? Nagyon sok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook