Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Találjunk egymásra! Társkereső fórum fórum

Találjunk egymásra! Társkereső fórum (beszélgetős fórum)


2013. jún. 1. 16:21
minden változatlan! :(
2013. febr. 8. 22:57
2013. jan. 3. 18:18
2013. jan. 3. 18:15

És egy kis zene!

[link]

12. szabcsi01 (válaszként erre: 7. - Morla)
2013. jan. 3. 18:06

Kedves Morla!

Köszönöm szépen ezeket az önbizalom gerjesztő szavakat, nagyon jó esette olvasni.

Én is szeretem, ha levélben picit „megízleljük” egymást, mert jó alap tud lenni ahhoz, hogy milyen ember lehet a másik valójában, és máris bátrabban vág bele egy személyes találkozásba.

Volt már szerencsém társkeresőről ismerkedni, olyan lánnyal, aki utána 6 évig a párom volt. Szóval valamelyest hiszek benne.

Köszönöm a biztatást! :)

11. szeretném. (válaszként erre: 1. - Szabcsi01)
2013. jan. 3. 17:10
adjuk meg az esélyt...sok szerencsét! :)
2013. jan. 3. 17:08
Csak azért mondom, mert sokan, akik virtuálisan megismertek, majd élőben találkoztam velük, mondták, hogy totál úgy képzeltek el, meg stb...
2013. jan. 3. 17:07
Én totál önmagam adom a virtuális valóságban csak az a baj, hogy úgyse fogok járni senkivel (és fiatal is vagyok). xD
8. szabcsi01 (válaszként erre: 6. - Zikzik)
2013. jan. 3. 16:50

zikzik!


Köszönöm a véleménynyilvánításodat és természetesen részben egyet is értek veled, viszont, ha ezt a lehetőséget nem ragadjuk meg, akkor a mai rohanó világban nehezen találnának egymásra az emberek. Persze nem mondom, hogy nincsenek kivételek, mert hát meglehet pillantani valakit a metróban, a buszon, vagy közterületen, de én autóval járok.  Természetesen a személyes találkozás híve vagyok én is, viszont pár levélváltás erejéig még hezitálnék, hogy egy minimális ismeretre szert tegyek. Sokat elárul egy levél a tulajdonosáról, hogy milyen is lehet valójában.

2013. jan. 3. 13:50

Adott egy helyes, sármos férfiember, aki még főzni is tud - szerintem nem lenne szükséged egy ilyen topicra :)

Jómagam is próbáltam - anno - a netes párkeresést, és kifejezetten szerettem ha a személyes találkozás előtt volt néhány levélváltás - nekem abból azért sok minden "lejön" a pasiról. Ebből is látszik, ahány társkereső, annyi fajta.

Sok sikert!

2013. jan. 3. 12:46
Azt gondolom, hogy az emberek leginkább csak nyavalyogni szeretnének, de nem párt találni. Persze érdekes dolog a böngészés, nagyritkán egy-egy tali, de voltaképpen inkább egyfajta kellemes időtöltés ez a pasizás/csajozás izgalmának illúziójával, de a tényleges találkozás veszélyei nélkül. Én is voltam már regisztrálva ilyen társkeresőn, de soha nem tudtam komolyan venni, a partnereimmel érdekes módon mindig a való életben futottam össze és ebből az a tapasztalatom adódott, hogy nincs jogg a spontán és személyes találkozás élményénél.
5. szabcsi01 (válaszként erre: 3. - 82421560c7)
2013. jan. 2. 16:08

Kedves Eeeev!

Csak véletlenül jutott eszembe a dolog, mivel szerintem esélyesebb halat fogni egy tóban, mint egy szemetes ládába.

Köszönöm a bíztatást.

4. szabcsi01 (válaszként erre: 2. - Szöszke40)
2013. jan. 2. 15:53

Szia, Szöszke!

Tökéletesen megértelek, de valójában szerintem párkereséskor, (ha valaki tényleg párt keres) nem szokta magát fényezni, mert akkor hol marad a meglepetés?! Egyébként nem pont társkeresési szándékkal nyitottam ezt a topikot, csak kíváncsi voltam hozzád hasonló "Szerencsések" tapasztalataira, illetve hátha kapok valami hasznos tanácsot, hogy hatékonyabb legyen a dolog. Természetesen én sem levelező partnert keresek, hanem a személyes találkozás varázsában hiszek, ahogy te is írtad. :)

Egyébként köszönöm a jótanácsokat és a drukkolást,

jómagam, és a szingli társaim nevében.

2013. jan. 2. 11:48

:)

Mikor olvastam a fórumcímet, azt hittem, hogy egy nő indította. Csodálkoztam is, hogyan gondolja, hogy pont egy női fórumon keressen társat, ahol viszonylag kevés a férfi. De most már látom, hogy férfi vagy, és nem rossz ötlet ennyi nő között keresgélni...:) Persze ha lenne jelentkező.

Mindenesetre sok sikert! :)

2013. jan. 2. 05:27
Szia! Gondolod ez itt működni fog? Az a baj a netes társkereséssel sok magát fényező emberke van,de mikor találkozol vele egy kisvilág omlik össze benned...Félre ne érts,nem fogok itt szövegelni,de azt elkell mondanom én is neten találtam meg a párom pedig csak pár szót váltottunk,és már jött is,találkoztunk,úgy az igazi! Aki betűk mögött keresi a nagy Ő-t ajánlom ne levelezgessen heteket hónapokat,tessék találkozni és nem fecsérli el az idejét tudja kivel áll szemben mégha utána egyenlőre csak az irka marad is..:) sok sikert mindenkinek itt!:)
2013. jan. 2. 04:41

Sziasztok.

Nézelődtem a fórumok közt és rengeteg "szingli" lány, anyuka várja, hogy rátaláljon a megfelő partner. Mivel magam is társat keresek ezért gondoltam, hogy nyitok egy ilyen topikot,hátha ránktalál az a bizonyos nagy Ő. Adjuk meg magunknak az esélyt, hogy újra bolodogok legyünk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook