Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Takarítás. Te hogy látod? fórum

Takarítás. Te hogy látod? (beszélgetős fórum)

1 2
49. t.Ili
2011. márc. 22. 23:54
Csak le ne késs róla!:)
2011. márc. 22. 23:47
Egyet értek az előttem szólókkal,nem szégyen a munka,és ezen ne is hezitálj hogy takarÍtónőként fogsz dolgozni.
47. Havran
2011. márc. 22. 21:23
Én elvállalnám,szerintem nem szégyen a munka és az ilyen jellegű sem.Mi foglalkoztatunk takaritokat és egyszer-egyszer ha nagyobb munka beesik bekell segiteni.Hát nem mondom nem egy könnyű meló.És azért már szerintem egy takaritó munkája sem abból áll,hogy csak wc-ét takarit,konkrétan látom van egy-egy munkafázis amihez igen is érteni kell,nem csak letöröljük és felmossuk.Szóval ha kedvező neked az ajánlat menjél és vállald el semmi ciki nincs benne:))))
46. Ncilány (válaszként erre: 42. - Ecc37797d3)
2011. márc. 22. 17:35
:)
2011. márc. 22. 17:19
Én is elvállalnám. Közel is van. Lehet, hogy később más munka is akad, ami megfelel a végzettségednek. Az én szomszédasszonyom is takarítással kezdett egy helyen, és most adminisztrátor. Megüresedett egy állás, és neki megvolt a végzettsége. Közben plusz 4 órában továbbra is takarít.
44. 06718ca650 (válaszként erre: 1. - Yelow)
2011. márc. 22. 16:43
hű, simán elvállalnám. magasabb végzettségem van, de akkor is. :) ha nincs más, jó, és még közel is van.
43. e705905164 (válaszként erre: 1. - Yelow)
2011. márc. 22. 16:41
Helyedben elvállalnám,ha nincs más...nem kell azt lenézni..valakinek azt is meg kell csinálnia..és nem szégyen sztem!
2011. márc. 22. 16:03
Kitakarítanám a főnököt a helyéről,és a helyébe lépnék:)
2011. márc. 22. 15:47
Minden további nélkül elvállalnám.
2011. márc. 22. 15:33
Szia én biztosan elvállalnám, de folytatnám tovább a keresést a szakmámban. A pénznek nincs szaga.
39. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - Yelow)
2011. márc. 22. 15:27
A munka nem szégyen, a lustaság a szégyen.
38. Totyka
2011. márc. 22. 15:17
Azért az ember belül iszonyatosan nagy harcot vív ám. Van egy nagyon jó állás, és zsupsz egyszer a mélyben lenni. Aki innen fel tud állni, minden elismerésem. Még ha takarítással is, de igazi nagy túlélő. Sőt, sokan a takarítástól ódzkodnak, de több mint a munka nélküli segély és a semmi!
37. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Yelow)
2011. márc. 22. 15:14

Elvállalnám.Szombat,vasárnap szabad ez azért nem is olyan roszz.

Jó lesz ameddig nincs jobb.

Az unokatesóm könyvelő,megszünt az iroda ahol dolgozott,és elkezdett takarítani családoknál,annyira képült neki a dolog,hogy nem is keres magának szakmában munkát,csak akkor mikor adóbevallási időszak van.

2011. márc. 22. 14:03

Van a végzettségemnek megfelelő munkám szerencsére. De ha nem lenne, és ezen múlna, hogy enni tudok adni a gyerekemnek, igen, elvállalnám.

Amúgy a legjobb barátnőm vegyészmérnöki diplomával (és 20 éves szakmai gyakorlattal) takarítani jár. Leépítés volt, beleesett, mit tehetne. Nagyon tisztelem érte.

35. 9e32886f4a (válaszként erre: 1. - Yelow)
2011. márc. 22. 13:55
egyáltalán nem lenézendő a mai világban sok emberrel az abaj hogy inkább nem válalja el mert magasabb a végzettsége és ül a seggén várva a galambot. Ez is munka és fizet, nem sokat de amig nem kapsz jobbat ez is munka, és gondolom neked ismeg kell élni valamiből, mellette meg kereshetsz ugyan úgy mást folyamatosan.
34. Veronika27 (válaszként erre: 1. - Yelow)
2011. márc. 22. 13:54
Elvállalnám én is. Semmi bajom ezzel a szakmával, a nagynéném is takarítónő. A lényeg, hogy muszáj fizetni a rezsit...
33. Csöppp (válaszként erre: 28. - 9925394c3b)
2011. márc. 22. 13:43
hát majdnem dettó :///
2011. márc. 22. 13:42
Én is tuti elvállalnám!!! Nem kell a tisztes melót szégyellni!!! :)
2011. márc. 22. 13:41
Bizony tisztességes,tegnaptól nagy takarítok,minden elismerésem aki naponta csinálja,persze némi sikerélmény azért adódik:-)
30. gica66 (válaszként erre: 1. - Yelow)
2011. márc. 22. 13:39
Én is ebböl élek irodaházat takaritok,87ezerért már 8 éve!Délelötönként meg bejáronösködöm,már 10 éve.Lenéznek-e?Kit érdekel,de nemszorulok arra hogy más eltartson.Ésmég szeretem is csinálni.Ja mindezt szakács szakmával.!?...
2011. márc. 22. 13:38
Tisztességes meló a takarítás, nem kell szégyenleni..
2011. márc. 22. 13:35

Nekem is van érettségim, logisztikai ügyintéző végzettségem és már a gyógyszertári asszisztnsin is lassan végzek, mégsem találok semmit, mert gyakorlat persze nincs, de miért nincs? Hát emrt sehova nem vesznek föl gyakorlat nélkül. A Szamos Marcipánnál voltama figurázóba, de ahogy elkészültek a húsvéti nyúlak is, onnan is repült mindenki :S

Vállald el és ne foglalkozzál azzal, hogy ki mit gondol és mond! Valahogy és valamiből élni kell, ahhoz emg snekinek semmi köze, hogy hogy

2011. márc. 22. 13:35

Ma már egyáltalán nem"alja"munka a takarítás.Sőt vannak olyan takarítócégek,Irodaházak,kórházak,ahol csak az eu által előírt tanfolyamot elvégzetteket alkalmaznak!(hisz vegyszerekkel dolgoznak,ismerni kell a hatásokat stb)

Sajna nagyon"szerényen" fizetik meg :-((

26. yelow
2011. márc. 22. 13:33
Köszönöm mindenkinek aki megosztotta velem a véleményét.Mindenkinek további szép napot!
25. Totyka
2011. márc. 22. 13:29
Vállald el! Fogd fel, úgy hogy ez egy ugró deszka, közben még keresgélhetsz, és biztos lesz jobb meló is. csak ki kell várni sajnos, de addig is van munkád. Hétvége szabad. Ez nem veszélyes munka. Szóval hajrá! :)
24. Ncilány (válaszként erre: 19. - K_nm)
2011. márc. 22. 13:29

Ebbe az a szomorú hogy a végzettségeddel magyarba nem találsz melót.

Tesóm lánya is gyógyszertári assszisztens szakmával takarít más országban..

2011. márc. 22. 13:27
Én mindig jóban voltam a takarítónőkkel, teljesen egyenrangúnak éreztem őket bárkivel, mert nekik köszönhettük, hogy nem disznóólban kellett dolgozni és nagyon jó, kedves emberek voltak közöttük! Én is elvállalnám. Igaz, hogy nem lehet meggazdagodni, de nincs határidő, nincsenek ideges ügyfelek, nincs általában váratlan többletmunka stb.
2011. márc. 22. 13:26

Én 7 évig olyan embereket írányítottam, akik takarítottak. Tehát egy takarító cégnél voltam ágazat vezető.


Rengeteg szép feladat volt és baromi sok idegeskedés.


Én nem néztem le az embereimet, sőt támogattam mindenben őket.


Nekem is volt 50 éves tanárnőm, volt környezet gazdálkodási mérnököm. Alkalmiba rengeteg diplomás dolgozott nálunk kereset kiegészítésként.


Mondjuk iskolákat is takarítottunk és azért voltam olyan tapintatos, hogy a tanárnőt nem osztottam be takarítani...


nos én úgy gondolom, hogy minden ember, aki nehéz helyzetben nem a sült galambot várja, hanem tesz azért, hogy változtasson, mégha átmenetileg 2 kezi munkával is keresi meg a betevőt, az tisztelendő és nem elitélendő dolog.


Én sokkal jobban elítélem azokat, akik nem tesznek semmit, élősködnek a társadalom nyakán, kerülik a munkát és még jártatják a pofájukat a rendszer ellen.


Még annyit tennék hozzá, hogy bizony sok évvel ezelött egyedül nevelő anyuka voltam, három munkahelyen dolgoztam, mert enni kellett adni a gyereknek. 1. hajnalban újságot hordtam ki

2. napközben egy fóliás kertészetben kapáltam


3. este és tétvégén mosogattam egy étteremben


Nem szégyenlem magam, mert mind ezalatt még ráadásul elvégeztem egy főiskolát. Csak is büszkeséget érzek, mert nem szorultam senkire anyagi támogatásért!

2011. márc. 22. 13:26
Elvállalnám. Nem nézek le egy munkást se. Inkább tisztelem őket, hogy elvállalják, és keresnek!
2011. márc. 22. 13:26

Szerintem ezt már eldöntötted. A többiek is nagyon jól leírták kit minősít aki lenézi a takarítókat. Ja és kb 3 éve én e.ü okokból ezt a tanfolyamot nem végezhettem el. Akkor mondták, kell erről is papír, hogy dolgozhass.

( találtam a neten infókat, nem semmi tananyagot kellett volna tanulnom. nem csak az egyszerő takarítógépek.. foltos szőnyeget nem mindegy milyen szerrel tisztítasz stb )

El kell vállalni. Nem szégyen az ha valaki takarít. És az se egy elhanyagolható szempont közel van. Nem fősz meg a napon, nem fagysz oda a busmegállóba.

Én elvállalnám, de nekem ilyen lehetőség nem adódik, még részmunkaidőbe mint rehabos.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook