Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Msn letakaritás a gépről, hogyan?! fórum

Msn letakaritás a gépről, hogyan?! (tudásbázis kérdés)


19. melone13 (válaszként erre: 15. - Hirtelencsiga)
2010. márc. 2. 08:33
Én ezt így oldottam meg:a tálca beállításoknál egyszerűen kiválasztottam, hogy rejtve maradjon.Így aztán tőlem beléphet bárki..
2010. febr. 23. 16:41
szedd le a gépről a cleaneres progit, szedd le máshonnan, ha megy, és azt telepítsd a gépre. Lehet ahonnan leszedted, nem jó a progi, v nemtudom. Nekem még nem fordult elő olyan ,h leszedtem egy progit és nem engedi feltenni, mert állandóan újra akarja telepíteni. Vagy már van esetleg a gépeden ilyen progi azt felül akarja írni???
17. smumika (válaszként erre: 15. - Hirtelencsiga)
2010. febr. 23. 15:44
probáld meg kitörölni mindenhonan az elözö hozzászolásomba irtam a keresőt abba ird be lehet kilök olyan helyet ahol nem törölted ki hátha sikerül
2010. febr. 23. 15:42

igy törölj msn-t:

Vezérlőpult- programok telepitése vagy törlése - ott megkeresed az összes msnhez tartozó dolgokat és töröld

Megtudod még nézni ha van totalod(tc power )ott a program filebe

Vagy ahol kapcsolod ki a gépet kéne kenni egy keresőnek ird be messenger vagy msn és megtalálja az összest elvileg na ott ha megkeresi töröld ki majd utána a kukábol is és elvileg minden honnan kitörlöd

15. Hirtelencsiga (válaszként erre: 14. - Smumika)
2010. febr. 23. 15:40

És miért lép be automatikusan, amikor bekapcsolom a gépet? Folyton csak kapom a jeleket,hogy xy belépett és elérhetö, pedig én nem is léptem be az msn-re.

Nem zavarna,hogy fent van a gépen, ha csak ellenne szépen csöndben és nem csipogna állandóan. :-)

14. smumika (válaszként erre: 13. - Hirtelencsiga)
2010. febr. 23. 15:36
Én megmondom a választ amikor felteliteted a gépet az xp-ken van már rajta és azért van rajta azért nem is tudod szerintem teljesen kitörölni bár ezt nem tudom pontosan hogy ki lehet e vag sem de már régebbi xp-ken is mikor telepittik fel van egy alap msn
2010. febr. 23. 15:29

Sziasztok!

Nekem is ilyen gondom van a msn-nel már kb 2 hónapja. Letöröltem mindent a gépröl, ami hozzá kapcsolódott és mégis mindig automatikusan belép, amikor bekapcsolom a gépet. Söt egy egészen régi msn jön mindig vissza, és egyszerüen nem tudom kiírtani.

Kíváncsi vagyok a megoldásra. Ha valamelyikötöknek sikerül, légszíves, írjátok majd meg!

Köszi

12. d89d9f2f77 (válaszként erre: 11. - 7c79ff1565)
2010. febr. 23. 14:31
Szia!Én telepítettem a progit de nem tudom meg nyitni,ha rá megyek mindig ujra akarja telepíteni!légyszi segíts!!!!!!
2010. febr. 23. 13:39

windows installer, leszeded, telepíted, majd kiválasztod a következőt:

Töltsd le, majd telepítsd, és utána indítsd el a Windows Installer CleanUp Utility-t. Ezután keresd meg azt a sort amibe az MSN van, válaszd ki és kattints a Remove gombra ahogy a képen van.


Mielőtt újrainstallálnád az MSN-ed nyisd meg az Internet Explorere-d Tools ->Internet Options -> General -> Delete Files -> válaszd a Delete All offline Content és nyomj egy OK gombot


Ezután menj be az MSN-ed mappájába(álatálában itt található: Crogram FilesMSN Messenger) és töröld a tartalmát. Indítsd újra a géped és töltsd le az MSN legfrissebb változatát. Telepítsd fel, majd ismét indítsd újra a géped.

2010. febr. 23. 13:35
figyi szedj le egy msn eltávolítót
2010. febr. 23. 13:31
már 3 napja kinlódok vele azóta vagy százszor ujra lett inditva
2010. febr. 23. 13:29
Várnom kellett volna... Lehet, hogy egyszerűen csak újra kell indítanod a gépedet, hogy aktiválódhasson a törlés. Sok programot csak így lehet eltüntetni.
2010. febr. 23. 13:27
2009 :(
2010. febr. 23. 13:27

Szia, nem tudom, mit akar ez jelenteni, de egy másik fórumban már írtam az ezzel kapcsolatos saját véleményemet.

Nekem a gépemre már nincs telepítve msn, én az ebuddy.com-ot használom. Igaz, hogy még nem jöttem rá, hogy azzal lehet-e file átvitelt alkalmazni, de ha valamit nagyon el akarok küldeni valakinek, azt levélben teszem meg. Teljesen jól működik.

2010. febr. 23. 13:27
most irtam le, hoyg ezt már megtettem, és még mindig ott van a gépen, és már nincs semi amit le tudnák törölni mert a start-vezérlőpult-programok törlése-telepitésénél már nincs ott.
2010. febr. 23. 13:27
ha az se segít, szedj le egy msn eltávolítót. amúgy milyen msn-ed van? azt hallottam, hogy a 2009est nehéz eltávolítani.
2010. febr. 23. 13:26
Ha végleg törölni akarod akkor a vezérlőpultbol töröld le! start-vezérlőpult-programok törlése-telepitése ott kikeresed és törlöd
2010. febr. 23. 13:25

Uninstalláltam mindent ami msn - hez kapcsolódóan volt a gépemen, és láss csodát alul a tálcán még mindig ott van az ikon sőtt ha bekapcsolom aut. be is jelentkezik, állandóan ki kell lépegetnem, sőt nem tudom hogy szedjem le hisz a prog. telepités és törlése alatt már semmi nincs ami ehez kapcsolódna.

Mit csináljak?

2010. febr. 23. 13:24
Msn letakaritás a gépről!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook