Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tabuk nélküli beszélgetés fórum

Tabuk nélküli beszélgetés (beszélgetős fórum)


1 2 3
27. c55209c4be (válaszként erre: 12. - Brigu07)
2018. aug. 31. 11:14
Olvassad és tanuljál belőle, ezzel helyre tudod hozni? Ő talán tökéletes? Vélemény? Ez csak duma, ő már másra vágyik, lehet, hogy már nem is szeret téged, ha egyáltalán szeretett. De ez csak az én véleményem.
26. VersEmber (válaszként erre: 24. - Dd9dec5381)
2018. aug. 31. 11:12

Röhejes?

Sokkal többen sírták el magukat az elmúlt évtizedek alatti beszélgetések folyamán, mint hülyére röhögték volna magukat.

------

Mert "egy ember az nem játék"!!!

És én nem is annak tekintem.

Bármilyen botorságot feltételezel rólam.

2018. aug. 31. 11:11
Vélemènyt bàrki mondhat,de tènyleg nebjàtszuk itt a szakembert. Màs,ha valaki tapasztalatokat ír. Szakmai vélemény?? Ha az kellene igazi szakemberhez fordulnèk.
24. dd9dec5381 (válaszként erre: 23. - VersEmber)
2018. aug. 31. 11:07
Persze, csak ne add ki magad szakembernek. Veszélyes es röhejes
23. VersEmber (válaszként erre: 19. - Dd9dec5381)
2018. aug. 31. 11:05

Nem erről van szó.

Véleményt mondok, mint bármelyik fórumozó.

Erre azért van lehetőségem, nem?

22. Brigu07 (válaszként erre: 19. - Dd9dec5381)
2018. aug. 31. 11:04
Igen.😐
21. Brigu07 (válaszként erre: 20. - VersEmber)
2018. aug. 31. 11:03

Köszi a "kedvességed"😅

Kifejtenéd?

20. VersEmber (válaszként erre: 18. - Brigu07)
2018. aug. 31. 11:02

Nagyon brutális leszek.

Bocsánat.

Az az ember nem szeret téged.

Elnézést, de így tudom a legrövidebben leírni szakmai véleményem.

19. dd9dec5381 (válaszként erre: 18. - Brigu07)
2018. aug. 31. 10:57

Ne foglalkozz ezzel az okostojással.

Tudod ő valami szakembernek képzeli magát, és itt rendel.

Ő az empátia szobra, gondolom "erzekeled" :).

18. Brigu07 (válaszként erre: 17. - VersEmber)
2018. aug. 31. 10:53
Tabu valóban,viszont nèha jó tudni,hogy ez màsnàl is így van e vagy sem. Ha tudnám mit tegyek ilyenkor,akkor nem irt "tálalnám" ki.
2018. aug. 31. 10:45

A tabuk azért vannak, mert tabuk.

Nem rég olvastam egy több száz oldalas könyvet erről.

A tabu azt is jelenti, hogy titok.

Nincs olyan ember akinek nincs titka, amit csak ő tud.

---

Tipikus tabu téma a szexuális élet.

Miért?

Mert két ember magánügye.

Miért kellene arról itt beszélni?

Semmiért.

Hülye topic.

2018. aug. 31. 10:37

Köszi a válaszokat!

Tisztában vagyok vele,hogy nem a szex a minden egy kapcsolatban

1 éve is elolvastam a könyvet,de őszintén szólva èn nem attól vàrom a megoldást. Szex az kevés és minőségre is romlott. Kértem,hogy úgymond " fedezzük fel újra egymás testét". Ha értitek mire gondolok....ezt több helyen olvastam illetve szexuál pszichológus videójában is tanácsolta,hogy ez akár működhet és eredményes lehet. Pàrom ezt elveti teljes mértèkben,mert szerinte a könyvben a megoldàs. Ha össze ér a lelkünk újra,akkor lesz jó a szex megint. Ez csak nekem magas???

15. be95e6ff22 (válaszként erre: 12. - Brigu07)
2018. aug. 31. 08:14

Mit jelent az;hogy megváltoztál?Ettől azért jobban ki kellene fejteni,mit él meg,mi az,ami más lett veled illetve köztetek.

Mit takar a megromlott szex?Sokkal kevesebb,nincs,szóval a mennyiség csökkent,vagy a minőség?

Ez a 1,5 év,amit írsz,kb az a pont amikor egy új kapcsolat kezdeti szenvedélye csitul.Ilyenkor vagy átvált valami nyugodtabb harmóniába,vagy...szét is lehet menni,és lehet kergetni a szenvedélyt egy új kapcsolatban,ahol törvény szerint szintén nem fog lobogni a tűz.

Ja igen,van harmadik út is:ha valaki "félred.g" egy harmadik féllel.

Az elsőként említett nyugodt harmóniát a legnehezebb elérni,de érdemes -közösen-küzdeni érte.A szexuális élet,a libidó nem tud konstansan szárnyalni egy sok éves kapcsolatban,de lehetnek intenzív,felfelé ívelő szakaszai,amik elég muníciót adnak ahhoz,hogy a pár együtt maradjon.

14. PöttyösPanka (válaszként erre: 12. - Brigu07)
2018. aug. 31. 07:33
Ez mind rendben van, ha ő is legalább ennyire dolgozik a kapcsolaton. Különben eléggé úgy néz ki, mintha kapcsolat fenntartásának a súlyát a válladra akarná pakolni. Neked kell megtanulni a kedvében járni, különben megcsal, elhagy? Ez gyanúsan érzelmi zsarolás szagú.
13. 124637ff9b (válaszként erre: 12. - Brigu07)
2018. aug. 31. 07:08

Nem nagyon értem az időpontokat. 1 éve éltek együtt és 1 éve nyomta a kezedbe a könyvet, tehát már az együttélés kezdetén. Akkor kár volt összeköltözni.

Amúgy mi is szoktunk ajánlani a férjemmel egymásnak könyveket, csak nem nevelő célzattal.

2018. aug. 31. 07:01

Sziasztok!

Másfèl éve vagyok a pàrommal. Egy éve lakunk együtt. Az előzö kapcsolatomból van 2 gyerkőc. Egy ideje megromlott köztünk a szex. Azt mondta,hogy úgy érzi,megvàltoztam,és ha nem vàltoztatok az a kapcsolatunk vègéhez fog vezetni. A kapcsolat elején nagyon jó volt a szex,szenvedélyes. Ő kerek perec megmondta,hogy olyan típus,hogy ha nincs szex a kapcsolatàban előbb utóbb fèlre lèp. A kezembe nyomott egy könyvet 1 évvel ezelőtt. A címe: Út a szerelemhez. A szeretet illetve egy pàrkapcsolat 13 szabàlyàról szól. Mondta,hogy olvassam és tanuljak belőle. Ezzel helyre tudom hozni. Vélemény?

2018. aug. 8. 13:35
Szex vajon mi??szeretsz vajon mi??:)
2018. aug. 5. 20:20
Mi az a sex?
9. Amaunet (válaszként erre: 1. - E72ca80a7c)
2018. aug. 5. 20:16

Mégis mire gondoltál? Itt? :D


Ha tanácsra lenne szükséged, bárkitől kaphatsz, hivatkozva a szomszéd asszony barátnőjére.:D

2018. aug. 5. 15:59

Vannak akik idegeneknek könnyebben eltudják mondani a problémáikat.

Kezd te ,mesélj magadról,családról,barátokról!

7. Alessandro (válaszként erre: 2. - E72ca80a7c)
2018. aug. 5. 15:26

Tudod, az általad felsorolt dolgokról a barátságot kivéve nem szokott az ember tabuk nélkül beszélgetni.

Ha te tabuk nélkül szeretnél beszélgetni, akkor miért nem kezdted te a saját dolgaid kiteregetésével a beszélgetést, persze tabuk nélkül.

Vagy csak várod, hogy valaki miket fog majd mesélni a családja, vagy a párja legbensőbb dolgairól?

Hát, várjad.

2018. aug. 5. 13:51
Javítás: eltévesztetted
2018. aug. 5. 13:50
Szerintem te eltévesztette de a házszámot! Ez itt nem jön össze!
2018. aug. 5. 13:29

az efféle topicoknak itt nem szokott túl jó vége lenni.

Arra való a zárt klub.

Miért is teregetné ki bárki nyilvánosan szexuális vagy ismerkedési szokásait ? bár ki tudja, sokfélék vagyunk .

Mindenesetre sok sikert !

2018. aug. 5. 13:25

Szerintem a Hoxa porták nem szex-chat.


Van ilyen nevű zárt klub, és több szex témájó is, de én sem helyeselném, hogy nyílt fórumon folyjék ilyen társalgás, és gondolom, ezzel mások is így vannak.

2018. aug. 5. 13:18
Család, párkapcsolat,barátkozás,sex
2018. aug. 5. 13:17
Énis elkezdem valamit hátha más is hasonlóan gonolkodik mindenről tabuk nélkül.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook