Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szünetet kért, én közben várandós vagyok... fórum

Szünetet kért, én közben várandós vagyok... (beszélgetős fórum)


1 2 3
2019. máj. 9. 16:06

ha januárban elment,nem keresett,nem beszéltetek,miből gondoltad hogy minden rendben köztetek,

aztán hazajön,összefekszel vele,

megint elmegy,te meg itt maradsz magadra,terhesen,

hát,én nem tudom mégis mit vársz,

7. Idhikai (válaszként erre: 1. - Sally.)
2019. máj. 9. 16:04

... tömören írd meg, hogy terhes vagy. Nem gond, hogy nem reagál, de te mentsd le azt, hogy később tudd megmutatni, hogy Te jelezted.

És remélhetőleg nem akar visszajönni hozzád... jobban járnál, ha nem akarna. Kísértetiesen hasonló "kapcsolatban" voltam harmincon évesen. Londonba ment az akkori "párom", csajozott összevissza... kinyokodta a telefont, ha hívtam, nem válaszolt, lezártam. Aztán amikor hazajött, próbálkozott, jött, hogy beszéljünk, simán becsuktam az orra előtt az ajtót. :)

6. Lávli (válaszként erre: 5. - Sally.)
2019. máj. 9. 15:59

Azért gondoltam, mert azt írtad, hogy nem nagyon beszéltetek, de itthon volt nemrég, és te azt hitted, hogy minden rendben.

Attól, hogy "együtt voltatok"? Amúgy azt a szexre érted? Attól még nincs minden rendben sajnos semmi.

5. Sally. (válaszként erre: 3. - Lávli)
2019. máj. 9. 15:55

"Nem értem, miért feltételezed", hogy én ezt gondolom! Egy gyerek nem tart össze senkit, és mi már valószínű egypár nem leszünk.

Én csak meg akarom beszélni vele ezt a dolgot mert ő az apa.

4. Lávli (válaszként erre: 3. - Lávli)
2019. máj. 9. 15:39
Ja, de azért írd meg neki, persze, joga van megtudni, de lehet, hogy el sem olvassa, ha nem is válaszolt eddig sem.
3. Lávli (válaszként erre: 1. - Sally.)
2019. máj. 9. 15:35

Ő nem a "párod".

Nem értem, miért feltételezed, hogy gyerekkel kellenél neki, ha gyerek nélkül se kellettél.

2. ab3619a9cd (válaszként erre: 1. - Sally.)
2019. máj. 9. 15:33
Írd meg neki nyugodtan legalább megnyugszol. Közöld vele hogy mi a helyzet, még tartod de nem miatta hanem magadért. Jobb ha tudja hogy mi van!
2019. máj. 9. 15:30

A párommal régóta ismerjük egymást, de csak egy évig voltunk együtt. Decemberben volt az évfordulónk ezt még "megünnepeltük", ez után januárban kész tények elé állított...Elmondta külföldre megy dolgozni már megis van a munkája, kapcsolatunkban pedig szünetet kér. Mindíg szeretett utazgatni most is ez miatt ment el "világot akar látni"...

Néha beszéltünk de nem sokat, itthon volt nemrég akkor azt hittem minden rendben, együtt voltunk, de akkor is azt mondta kell neki idő magára és visszament.

Mostanában elég sok stressz ért azt hittem azért vagyok rosszul, de a napokban egy nőgyógyászati vizsgálaton kiderült terhes vagyok. Bevallom én nagyon örülök mert voltak/vannak egészségügyi okok ami miatt azt mondták kevés rá az esély természetes úton. Viszont nagyon félek, hogy az apa nem fog neki... Kerestem de nem reagált, viszont az egyik barátja azt mondta megint hazajön. Személyesebben jobb lenne elmondani, de pontosan nem tudom mikor jön haza. Még nagyon korai a terhesség 5hetes 5 napos kb. De nem akarok késlekedni el akarom mondani neki, hisz ő az apa. Viszont nem akarom azt higyje ez azért van, hogy vissza szerezzem. Nem tudom mit tehetnék... Hisz nem reagál ha írok.

Írjam meg neki, vagy várjam meg míg hazajön?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook