Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szült már valaki DOTE szülészetén?(Tapasztalatra lennék kíváncsi) fórum

Szült már valaki DOTE szülészetén?(Tapasztalatra lennék kíváncsi) (tudásbázis kérdés)


14. szalaiedina1 (válaszként erre: 6. - Babuci12)
2011. okt. 25. 09:29

Alattad legalább cseréltek lepedőt. Nekem behajította, aztán oldjam meg.

Nagyon rossz tapasztalat volt! Én 4 napot voltam császár miatt, meg egyéb bajaim voltak. Mondjuk, ha minden rendben lett volna, akkor ki lehetett volna bírni az a pár napot. Nekem egy fertőzésem volt, emiatt úgy kezeltek, mint egy leprást, de még a gyerkőcömet is. De azért tényleg van 1-2 olyan ember, aki szívvel végzi a munkáját. A másik kórházunk sem jobb! Barátnőm ott szült, hát talán még rosszabb, embertelenebb!

13. Kriwy (válaszként erre: 12. - Tücsibogár)
2011. okt. 18. 12:16
Oké rendben van!
2011. okt. 18. 11:36

Igen tudom, megnéztem hol laksz.. :(

Esetleg ha gondolod, írok egy orvos nevet privátban, akiben én a történtek ellenére megbízok. Ha meg tudod vele beszélni, hogy tutibiztos bentlegyen a szülésnél, ilyen meg ilyen rossz tapasztalataid vannak, akkor szerintem boldogulsz vele. Én nem nála szültem sajnos, de lesz mégegy valamikor, az nála lesz. Ő mentette meg az épletemet, meg a gyerekeimét, mert Ő volt ügyeletes, és Ő vette észre azt, amit a sajátom pár órával korábban(3 óra) nem. Ennek ellenére mégis a sajátomnál szültem...:S

11. Kriwy (válaszként erre: 10. - Tücsibogár)
2011. okt. 18. 11:31
Azt énis hallodtam már sok mindenkitől,hogy Miskolci kórház nagyon jó.Csak nekem nagyon messze van.
2011. okt. 18. 11:28
Igen, megértelek. Én is így vagyok vele. Bár nálunk volt más baj is, minthogya kórházzal bajok voltak.. De nagyrészt nekem is az a bajom az újbóli szüléssel, hogy abszolút nem bízok bennük már sajnos.. Neked messze van, de a Miskolci megyei kórházról eddig csak jót halottam.
9. Kriwy (válaszként erre: 7. - Tücsibogár)
2011. okt. 18. 11:13
Igen szültem és nagyon sokáig intenzíven voltam,mert olyan érzéstelenítöt adtak amire allergiás vagyok.Császárosan lett meg.Szeretnék még egy gyermeket,de nálunk is ilyen rossz egészségügy.Már szinte félek szülni mégegy gyermeket!!
8. Tücsibogár (válaszként erre: 6. - Babuci12)
2011. okt. 18. 10:54

Én sem adtam, de láttam milyenek azokkal,akik adnak. Ezen kívül elhagyták a terhes kiskönyvemet, a Tb kártyámat, és még nekik állt feljebb mikor megkérdeztem, hol van.


Császár után éjjel kerültem le, lemaradtam az esti vizitről. Nem kaptam gyógyszert, alig bírtam elmászni a nővérszobáig, mire úgy elhajtott, hogy este kellett volna kérni, pedig illedelmesen elnézést kértem a zavarásért stb... De csak egyet fújt, hogy este kérjek, este kérjek, ne éjjel zavarjam... Este még ott sem voltam..

Aztán Anyukám hozott be nekem fájdalomcsillapítót.


Meg Clexant az egyik mindenképp a combomba akarta adni, de oda nem bírtam. A többi gond nélkül adta a vállamba. De amilyen csúnyán akkor is tett.

7. Tücsibogár (válaszként erre: 5. - Kriwy)
2011. okt. 18. 10:51
Ezek szerint már megszültél Te is? Vagy valamit félreértek?
2011. okt. 18. 10:37
Nekem három császáros szülésem volt ott, az egyik gyerekkel egy teljes napot voltam a vajúdóban,plusz mindegyikkel egy hetet a gyerekágyas osztályon így sok mindent láttam. Akkoriban nagyon vegyes volt a társaság, én nem pénzeltem le senkit, mivel nem tehettem meg, így egy nap után már látszott, hogy ki miért volt az első nap kedves. Aki pénzt várt volna, az már azért is kiabált velem, mert lepedőt kellett alattam cserélni...no comment. Szóval kaptam hideget és meleget egyaránt. Orvost választottam, de csak az elsőnél volt értelme,mert a másik két szüléskor nem volt elérhető... Remélhetőleg azóta már cserélődött a gárda és jobb lett a helyzet! Könnyű szülést és egészséges babócát kívánok Neked! :-)
5. Kriwy (válaszként erre: 3. - Tücsibogár)
2011. okt. 18. 10:10
Nagyon igazad van!Köszi szépen!
4. Kriwy (válaszként erre: 2. - Babuci12)
2011. okt. 18. 10:08
Úgy általába véve,más Intézményhez képest.
2011. okt. 18. 09:59

Szia!


Nekem nagyon lehangoló véleményem van róluk. A gyerekágyas osztályon szégyen, ami megy. A csecsemősök közt is több az olyan, akit soha többé nem szeretnék látni, még az utcán sem.


Ha gondtalan, komplikáció nélküli szülésed lesz(ezt kívánom), akkor hamar szabadulsz majd, 3 nap általában, annyit ki lehet bírni. Én bajos voltam, több mint 2 hónapot kellett bentlennünk. Nagyban megkönnyítette volna ezt a hosszú időt az emberi hangnem és bánásmód. De ilyesmiről ott csak álmodozni lehet.


Szeretik nagyon a "zsebpénzt" és a figyelmes apróságokat. Ha ezzel el vannak látva, akkor érezhetően jobb a munkakedvük. Csak az a baj, hogy minden műszak minden dolgozóját képtelenség lepénzelni...


Kívánok Neked könnyű szülést, jól szopó babát, sok tejcsit és minden komplikáció mentességet! Akkor nem kell sokat találkoznod az osztály dolgozóival, meg egyébként is ezek a legfntosabb dolgok.

2011. okt. 18. 09:52
Igen. Mire lennél kíváncsi?
2011. okt. 18. 09:47
Szült már valaki DOTE szülészetén?(Tapasztalatra lennék kíváncsi)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook