Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Születésnapi bulira játékok 6 éveseknek - kicsit másképp fórum

Születésnapi bulira játékok 6 éveseknek - kicsit másképp (beszélgetős fórum)


2013. okt. 6. 15:43
Bekötött szemmel étel kóstolgatás, akár gyümölcs, édesség. Fel kell ismerni, hogy mit eszik :)
2013. okt. 6. 11:58

Ha felnőtt irányítja a játékot, akkor ilyenekben is gondolkozhatsz:


- Amerikából jöttem játék

- Dolgozzatok legények

- Kiskanál, nagykanál

11. Sylvia81 (válaszként erre: 10. - Nijntje)
2013. okt. 6. 09:40

Jah, nálunk sem itthon lesz!!! :D

Van egy terem, a házhoz tartozik, és jogosult minden ittlakó használni, Ott lesz a buli, asztal-szék-ülőgarnitúra, és mellékhelyiség adva van, az összes többit itthonról kell lehurcolnom. De még mindig jobb, mint egy szétszedett lakás. :)


Sosem volt szülinapi bulim, az mindig családi ünnepség volt.

2013. okt. 6. 07:57
Passz. Nekem egyszer rendeztek a szüleim bulit, kb. 8 éves koromban, szétkaptuk a házat. Én is egyszer rendeztem a lányomnak, 5 éves korában, szétkapták a házat. Ergon én már csak akkor tartok bulit, ha be tudom fizetni a bandát(max. 3-4 gyerek lehet vendég) a játszóházba. De az nem való törött ujjacskának...:(
9. Sylvia81 (válaszként erre: 7. - Beu23)
2013. okt. 5. 22:54
Köszönöm! :)
8. Sylvia81 (válaszként erre: 6. - Móriczka)
2013. okt. 5. 22:52

Igen, irányított program. :)

Itt kb. minden szüli-bulin van ilyen, ami nem is annyira gond szerintem. Legalább telik az idő, és nem a termet szedik szét. :)

2013. okt. 5. 18:56
én amire kiskoromban emlékszek, de lehet az ált.suli volt inkább. az bekötötték a szülők a szemünket és ki kellett találni tapogatással, hogy ki áll velünk szemben. vagy valami ilyesmi rémlik. vagy puzzle kirakás aki hamarabb kész van jutalmat kap. limbo tánc, az a seprűs tánc, amikor megállítják a zenét és aki megmozdul az kiesik. én ilyenekre emlékszek kiskoromból.
2013. okt. 5. 15:27

Szülinapi bulin ,irányított program... ?

Minden esetben a lehető legjobb a szabad játék a gyerekek akkor érzik a legjobban magukat ha szabadon játszhatnak .

6 évesekkel benn lenni és barkácsolni az maximum 30perc ,talán !! ha Ha össze jön egy ilyen buliban meg amúgy is ??


De ha értelmesen elmondod hogy a kislánynak el van törve az ujja és hogy mi történt vele ezért nagyon kell rá vigyáznia nehogy meg üsse vagy el essen mert az mennyire fájdalmas 100% hogy úgy fognak vigyázni rá mint a hímes tojásra :-)

2013. okt. 5. 14:46
Esetleg gipszből formákat kiönteni és azt festeni?
2013. okt. 5. 14:40
A kreatívkodós tárházam már kb. teljes: lesz egy csomó gyöngy, hogy fűzzenek, rajzolhatnak, vécépapírgurigából és színes papírból is csinálhatnak karkötőt, ill. rajzolhatnak is rá. Szerintem ezen a vonalon ennél több nem kell. :)
2013. okt. 5. 14:37

Lánykám eltörte a hüvelykujját...

A "gondom" az, hogy a születésnapi bulija 1 hét múlva lesz. Kb. 15 kisebb-nagyobb gyereket hívott meg a buliba, és nekik kéne olyan közös játékokat találnom, amiben minimálisra csökkentem a lökdösődés-futkosás-elesés veszélyét.

Ráadásul lehetőleg kevés helyigényű játék kell, mert ha nem esik, a terem mögött van egy tér (ahol ugyan labdázni nem lehet, de sok más egyebet igen), de ha esik, akkor beszorulunk a terembe...

Köszönöm, ha valakinek van ötlete!!! :)

2013. okt. 5. 14:34
Azonnal írom :)
2013. okt. 5. 14:34
Születésnapi bulira játékok 6 éveseknek - kicsit másképp

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook