Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülés előtti hátfájás mikor jelentkezhet? fórum

Szülés előtti hátfájás mikor jelentkezhet? (tudásbázis kérdés)


2011. jún. 29. 21:47

Nem tudom mi a baj, de napok óta ha alszom is túl éberen és pocsékul. Már nagyon hulla vagyok.

A picuromat 3 hete külön szobába raktam, de már ott tartunk, ő sem alszik nyugodtan, az ágya elé tettem egy szivacsot, azon aludtam, éjjel 4 körül már nincs erő odamászni hozzá, magamhoz veszem a szivacsra és együtt nyugodtan alszunk.

Valószínű nem érett még hogy teljesen elválasszam magamtól. Igényli a közelséget. Ma a párommal közös ágyba fektettem aludni. Kíváncsi leszek az éjszakánkra.

A vérnyomásodban a 100 szerintem jó de a 60 kicsit alacsony. Ezért is émelyeghetsz.

17. Baby0309 (válaszként erre: 16. - Veraesbalu)
2011. jún. 28. 13:15

A vérnyomásom alacsony,vagyis legutóbb 100/60 volt.

Kávé az meg van reggel,vagyis tejeskávé. Anélkül nem megy :)


Jobban vagy már?

Én tegnap voltam nagyon kész,jujj,de kész voltam. Semmihez nem volt erőm az ég világon,legszívesebben aludtam volna egész nap,de hát kicsi Fiam ezt nem engedi. Ma már jobb,neki álltam kitakarítani a gáztűzhely mögött/alatt,mert egy ideig úgyse lesz rá időm,se energiám. Na most elfáradtam :))) Úgyhogy most fincsi lila csokival kényeztetem magam :)))

2011. jún. 28. 11:48

Én a 37.héten szültem.

Én is jobban vagyok ha hűvösebb van, csak a frontváltozás visel meg.

Kóvályogsz? Vérnyomásod merre jár? Egy jó kis capuccino segíthet.

15. Baby0309 (válaszként erre: 14. - Tücsimücsi)
2011. jún. 26. 20:32

Értem!

Ez jó hír :)))

14. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - Baby0309)
2011. jún. 26. 19:30
Ne Aggódj, nekem a második gyereknél már szülés előtt 2 hónappal elkezdett fájni a hátam, a derekam, se ülni se állni se feküdni nem tudtam. Az utolsó 2 hónapot végigszenvedtem. Időben szültem, illetve a 39. héten.
13. Baby0309 (válaszként erre: 12. - Veraesbalu)
2011. jún. 26. 19:06

Szia!

Jobban,igen. Ma nem csináltam semmi extrát,csak összeszereltük a babágyat,meg főztem,de nem takarítottam. Sőt még aludtam is napközbe!

Én sokkal jobban vagyok ettől az időtől,h hűvösebb van!

Ha nekiállok takarítgatni,akkor van végem! Érzem,h 1 óra alatt lemerülök és egész nap kóválygok.

Úgyhogy pihenek....az én gyerekem sincs takarékon,de én hozzászoktam,fél percre nem ül le :))) Soha....mi lesz később??? Még csak másfél éves!

2011. jún. 26. 10:21

szia!

jobban vagy? ma én vagyok pocsékul az időjárás miatt

fáj a fejem szorít a mellkasom, a hátam beszakad

a gyerkőcöm persze turbo üzemmódban van, élvezi a hűvösebb időt

11. Baby0309 (válaszként erre: 10. - Veraesbalu)
2011. jún. 25. 09:18

Szia!

Tegnap óta valamivel jobb,pedig aztán most neki álltam takarítani meg pakolgatni! Amúgy nem bírok nyugton ülni,míg tudom,hogy nincs minden rendben a helyén!

Hát ez az időjárás se semmi! Bár most örülök,h kicsit hűvösebb van!

Az én Fiam is 10 és fél kiló, plusz 2 sérvem is van(a hátam nem attól fáj azt tudom),szóval nem egyszerű!

2011. jún. 24. 21:38

szerintem az időjárási frontok viselnek meg

próbálj egy kicsit pihenni

nekem is sokat fájt a hátam, sokat szedtem fel a terhesség alatt és a babám pocakkal együtt is nagy volt

pihenés, nyugalom, ez kell neked

pár nap és elmúlik a nagy hőingadozás és jobb lesz a hátadnak is

Kedves REKUCZY - sajnálom ami veled történt. Együtt érzek veled!

BABY - Te ne aggódj - nekem is sokat fájt a hátam - ez a mai napig megvan. Most a picurom 13,5 kg és elég nagy erőnlét kell a napi dolgokhoz. Az időjárás a mai napig betesz nekem.

9. rekuczy (válaszként erre: 6. - Baby0309)
2011. jún. 23. 19:22
Surgossegi csaszar volt mert Banabasnak valami virus kerult a szervezetebe es hogy nem tudtak mi a helyzet nem lattak meg ilyet es gondoltak csaszar lesz hatha en megmaradok
8. Baby0309 (válaszként erre: 5. - Rekuczy)
2011. jún. 23. 19:06
Jajj,Istenem :( Nagyon sajnálom!!!!!
2011. jún. 23. 19:06
Nekem ugy kezdődött,hogy baromira fájt a derekam és éjszaka már nem tudtam hogy forduljak és kinomba át mentem a másik ágyra,de hajnal 5 re elfojt a vizem és akkor már tudtam,de mivel az első babám volt ezért nem is sejtettem hogy ez minek a jele.
6. Baby0309 (válaszként erre: 4. - Rekuczy)
2011. jún. 23. 19:06
Jujj,az jó korai :( Miért kellett császározni ilyen korán,ha szabad tudni?
2011. jún. 23. 19:04
most lattom a kisfiadat Barnabasnak hivjak az en kisfiam is Barnabas volt sajnos o ket naposan angyalka lett
4. rekuczy (válaszként erre: 1. - Baby0309)
2011. jún. 23. 19:03
en 28 hetes es a plusz hetek szerint 31 hetes terhes voltam amikor csaszarom volt de nekem azelot mar 2 hetel borzalmas hatfajasaim voltak de nem ezert lett csaszar es nekem nem azt jelezte hogy kene szuljek
3. Baby0309 (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2011. jún. 23. 19:01
Eddig én se,csak most hogy utána olvasgattam.
2011. jún. 23. 18:59
Én még ilyet nem is hallottam, hogy ez jele lenne a közeledő szülésnek...
2011. jún. 23. 18:56

Még csak a 34. hétben vagyok(a Babám szerint már a 36.ban),de 2 napja baromira fáj a hátam. Az alvás is nehezen megy! Sok helyen olvastam,h erős hátfájás lehet szülés előtti napokban. Nem szeretnék még szülni és csodálkoznék is,az első Fiamat 2 héttel túlhordtam. Persze minden terhesség más...

Nem rémlik nekem semmiféle szülés előtti tünet,ha visszaemlékszem az első terhességemre.Pedig nem rég volt :) Még jósló fájásaim se voltak...most azokat is érzek már. Szerintetek csak a súly miatt fájhat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook